Skocz do zawartości
F@llout

Ludzie pomóżcie:P!!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam celerona 1.3 podkreconego do 1.6, kreci sie na 124 fsb, temperatura max 54 stopnie na boxowym wiatraczku. Na pewno sie da podkrecic bo to dobre moim zdaniem procki do podkrecania. Moze to banalne stwierdzenie. :D :D [/code]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem taki ze bios na to chyba nie pozwala... moge zmienic tylko ze 100/100 na 133/133 co daje chyba 1,6 i na 133/100 co daje chyba 1,73 a to za duzo bo sie windows nawet xp nie wlacza(niebieski ekran) i nie wiem czy jak kupie lepszego coolera to pujdzie czy jakos napiecie zmienic czy co bo ja jestem zielony pomóżcie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem taki ze bios na to chyba nie pozwala... moge zmienic tylko ze 100/100 na 133/133 co daje chyba 1,6 i na 133/100 co daje chyba 1,73 a to za duzo bo sie windows nawet xp nie wlacza(niebieski ekran) i nie wiem czy jak kupie lepszego coolera to pujdzie czy jakos napiecie zmienic czy co bo ja jestem zielony pomóżcie....

teraz problemy. Jak kupiles ECSa to masz co chciales :lol:

wez poszukaj jakiegos biosa, zeby mozna bylo zmieniac FSB co np. 1MHz, cos jak bios do K7S5A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z podkreceniem celerona 1,2 tulatina na plycie ecs p6s5at...

Człowieku nie czytasz Boardów??Od kiedy ECS nadaję się do Overlockingu?Może jakiś beta BIOS da kilka opcji dodatkowych wartości FSB ale to tyle.Zmiana napiecia na płycie zworkami?CZeka Cie niezła zabawa! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra dzieki wam a co bys zmienil na moim miejscu w kompie bo nie weim czy dysk mam kupowac czy co nie mam pojecia

jak mam byc szczery to zmienil bym wszystko :D

ale tak to dysk - dobry pomysl, -jak zmieniac plyte czy proca, to tylko razem naraz i na P4 lub Athlona. <i na wieki zapomniec o ecs..>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra dzieki wam a co bys zmienil na moim miejscu w kompie bo nie weim czy dysk mam kupowac czy co nie mam pojecia

Jeśli chcesz podkręcać tego Celka to polecam dwie płytki obie Asusa.

ASUS TUA 266 na ALi PRO 5(ale miewa kłopoty z obsługa Tunerów TV)

ASUS TUSL 2-C na i815 B-step(przy duzym podkreceniu AGP mimo ustawien w BIOSie AGPx4 idzie tylko x 2 ale to niewielki spadek wydajności)

Obie mają zmianę FSB co 1MHz i nap Vcore co 0,05V w zakresie 0,25V

i jak to ASUSy możliwość upragate BIOSu z poziomu Windowsa choć tego nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pod athlona xp jaką płytę byście polecali ale na prawde nie najdroższą a czy ten celek 1,2 jest az taki zly czy on nie wystarczy bez podkrecania juz??? nie wiem bo pszy kasie nie jestem to czy jak kupie dysk to juz styknie na jakis czas czy mam juz to od razu zmieniac???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pod athlona xp jaką płytę byście polecali ale na prawde nie najdroższą a czy ten celek 1,2 jest az taki zly czy on nie wystarczy bez podkrecania juz??? nie wiem bo pszy kasie nie jestem to czy jak kupie dysk to juz styknie na jakis czas czy mam juz to od razu zmieniac???

POd Athlona polecam MSI KT 3 Ultra na KT333.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra dzieki wam a co bys zmienil na moim miejscu w kompie bo nie weim czy dysk mam kupowac czy co nie mam pojecia

Jeśli chcesz podkręcać tego Celka to polecam dwie płytki obie Asusa.

ASUS TUA 266 na ALi PRO 5(ale miewa kłopoty z obsługa Tunerów TV)

ASUS TUSL 2-C na i815 B-step(przy duzym podkreceniu AGP mimo ustawien w BIOSie AGPx4 idzie tylko x 2 ale to niewielki spadek wydajności)

Obie mają zmianę FSB co 1MHz i nap Vcore co 0,05V w zakresie 0,25V

i jak to ASUSy możliwość upragate BIOSu z poziomu Windowsa choć tego nie polecam.

Ja polecam ABITA ST6, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co Daethar_Rumarth powie na ten temat o moim kompie ktory obecnie mam>???? albo ktos z was ??

*Przydal by sie wiekszy dysk - polecam Barracuda IV 40-80GB

*Grafika jest spoko.

*Plyte zmienic jesli chcesz krecic - ABIT ST6

*Ram jest ok ew. mozesz dac do 512MB ale to nie jest konieczne, moze kiedys.

*Procek jest ok tylko az zal go nie krecic.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co Daethar_Rumarth powie na ten temat o moim kompie ktory obecnie mam>???? albo ktos z was ??

yy, no wiec, jak na dzisiejsze czasy to za slaby oczywiscie. Celerony i Durony przy P4 i Athlonach XP to jak jamnik i pantera :)

Innymi slowy ten sprzet styknie tylko jak bedziesz grac w 800x600 + low detail :?

 

Nie zmienial bym plyty tylko po to zeby krecic procka, strata kasy, i calkowicie nie przyszlosciowy zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co Daethar_Rumarth powie na ten temat o moim kompie ktory obecnie mam>???? albo ktos z was ??

yy, no wiec, jak na dzisiejsze czasy to za slaby oczywiscie. Celerony i Durony przy P4 i Athlonach XP to jak jamnik i pantera :)

Innymi slowy ten sprzet styknie tylko jak bedziesz grac w 800x600 + low detail :?

 

Nie zmienial bym plyty tylko po to zeby krecic procka, strata kasy, i calkowicie nie przyszlosciowy zakup.

Sorry ale wkrecasz kolege, jakie 800x600 + low det????????

Co prawda to zalezy od gry ale w wiekszosci spoko bedzie mial 1024x720 przy medium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co Daethar_Rumarth powie na ten temat o moim kompie ktory obecnie mam>???? albo ktos z was ??

yy, no wiec, jak na dzisiejsze czasy to za slaby oczywiscie. Celerony i Durony przy P4 i Athlonach XP to jak jamnik i pantera :)

Innymi slowy ten sprzet styknie tylko jak bedziesz grac w 800x600 + low detail :?

 

Nie zmienial bym plyty tylko po to zeby krecic procka, strata kasy, i calkowicie nie przyszlosciowy zakup.

Sorry ale wkrecasz kolege, jakie 800x600 + low det????????

Co prawda to zalezy od gry ale w wiekszosci spoko bedzie mial 1024x720 przy medium.

Wkrecam?? Widziales jego grafe? 4 MX 420 Nie 440, nie 460 :?

jezeli moj brah nie mogl grac na tym celku + GF2 gts w GTA3 na 800x600, z patchami wywalajacymi efekty <-wtedy tez troche cielo, to tu tez tak bedzie. A o starych - conajmniej rocznych - grach nie mowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co Daethar_Rumarth powie na ten temat o moim kompie ktory obecnie mam>???? albo ktos z was ??

yy, no wiec, jak na dzisiejsze czasy to za slaby oczywiscie. Celerony i Durony przy P4 i Athlonach XP to jak jamnik i pantera :)

Innymi slowy ten sprzet styknie tylko jak bedziesz grac w 800x600 + low detail :?

 

Nie zmienial bym plyty tylko po to zeby krecic procka, strata kasy, i calkowicie nie przyszlosciowy zakup.

Sorry ale wkrecasz kolege, jakie 800x600 + low det????????

Co prawda to zalezy od gry ale w wiekszosci spoko bedzie mial 1024x720 przy medium.

Wkrecam?? Widziales jego grafe? 4 MX 420 Nie 440, nie 460 :?

jezeli moj brah nie mogl grac na tym celku + GF2 gts w GTA3 na 800x600, z patchami wywalajacymi efekty <-wtedy tez troche cielo, to tu tez tak bedzie. A o starych - conajmniej rocznych - grach nie mowie.

Z calym szacunkiem ale GTA 3D to jest najbardziej z<span style="color:red;">[ciach!]</span>a gra jaka widzalem, ona skacze na kazdym kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ktos mi powie co mam zmienic w tym kompie dokladnie????

Przeciez zrobilem Ci liste mniejwiecej mowiac co jest najwazniejsze.

 

Zacznji od HDD bo jak bys zmienial kiedys to i tak moze byc, a potem to raczej caly konfig juz bo nie oplaca sie inwestowac w plyte dla podkrecania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co Daethar_Rumarth powie na ten temat o moim kompie ktory obecnie mam>???? albo ktos z was ??

yy, no wiec, jak na dzisiejsze czasy to za slaby oczywiscie. Celerony i Durony przy P4 i Athlonach XP to jak jamnik i pantera :)

Innymi slowy ten sprzet styknie tylko jak bedziesz grac w 800x600 + low detail :?

 

Nie zmienial bym plyty tylko po to zeby krecic procka, strata kasy, i calkowicie nie przyszlosciowy zakup.

za slaby ???? IMHO kolega sie na sprzcie nie zna i daje sobie wpychac to co popadnie ...ECS do tuatalina 0.13 ( overclocking is his middle name ;) GF4MX420 (to jest sdram czy juz DDR ?)zamiast GF3 lub 440 ale to nie oznacza ze na tym nie da sie pograc .... nie da sie pograc na 166MMx + s3 trio a na tym co ma to jak najbardziej da sie .... gra nie jest wazne jak wyglada ... tylko za ile sie nudzi ...( CS rulezzzz 3 lata w nia gram absolutny rekord :)

 

Jamnik i pantera ... ale na **uj komu pantera do grania ;)))))

 

PS. Piszesz ze masz niebieski ekran na FSB 133 .... czy tzn ze ci postuje na 1.7 ??? jesli tak to Vmoda i cheja :))))) No co ... moze sie udac :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...