Skocz do zawartości
adrianadik

nie moge usunac pliku *avi

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze ten post tutaj bo nie wiedzialem gdzie indziej go umiescic. A wiec sytuacja wyglada tak. Sciagnalem plik .avi, zajmuje 639 mb i nie dosc ze sie nie otwiera i po otwarciu w Subedit plyaerze pokazuje taki oto napis:

Dołączona grafika

to jeszcze nie da sie go od tamtej pory usunac :evil: :?: :!: (mam najnowsze kodeki: divx, xvid) co z tym fantem zrobic, moze jest jakis program do usuwania takich plkow(dodam ze system pisze mi, ze plik jest aktualnie uzywany przez jakas aplikacje, nie wiem jak znalezc ten proces :!: :?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisze jeszcze raz bo pomoglo :), divxfix zadzialal :D:D dzieki stary :) :twisted: :twisted: :twisted: idem coxa okgladac :), udalo mi sie go usunac, tak jak mowiles przez dos'a, menadzerem Fileharmonia, wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)XP has a known problem with deleting avi files what happens is that XP tries to preview the file automatically before doing anything with it.

 

there are 2 known fixes for this problem, I am putting both fixes here

 

1. Unable to Delete AVI Fix.

 

Open regedit and go to:

HKEY_CLASSES_ROOTSystemFileAssociations.avishellexPropertyHandler

Delete the value you find there.

 

2. Avi files (divx) can be trouble in xp. there is a fix to let xp behave much better so it's possible to move or delete large avi files. The obnoxious bug in XP that causes Explorer to read the entire contents of broken AVI files before allowing any access to them is caused by bad behavior of shmedia.dll.

 

To correct this misbehavior in Windows XP, remove the following

registry key.

 

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassesCLSID{87D62D94-71B3-4b9a-9489-5FE6850DC73E}InProcServer32

 

This will prevent Explorer from loading shmedia.dll in response to file property queries on these files. (...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...