Skocz do zawartości
kucyk

Shellshock Nam' 67 (c) Eidos

Rekomendowane odpowiedzi

co moge powiedziec...gralem dosc dlugo w oficjalna wersje dla recenzentow. jak dla mnie porazka! do mojego ukochanego VC+FistAlpha w ogole sie nie umywa. mapy zrobione czasem ladnie (dzungla/bagna) a czasem ponizej wszelkiej krytyki - jak jest jakikolwiek domek to ma np schody wysokosci do kolan! poza tym oczywiscie nie ma ZADNEGO skakania wiec z okopu sie wychodzi dookola!!! i w ogole raczej chodzi sie sciezkami tak jak chce autor i w ktorych miejscach umiescil odpalanie skryptow a nie tam gdzie chcemy. duzo lepsza grafe ma BF: DesertCombat albo EveOfDestruction a to sa darmowe add-ony :D zreszta moze sobie przeczytacie moja recke w jednym z polskich pisemek i skonfrontujecie z rzeczywistoscia :)

 

tak czy owak, super-liniowa slabizna! jedynie fajnie wychodzi dzwiek ale i tak do VC jest daleko. poza tym jak na singla grafa po prostu poraza...a jest na DVD i zajmuje (to jest dopiero LOL!) 2.9GB :P

 

cya

wojtasl

 

btw. giera wychodzi u nas jakos kolo 10.09.2004

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nic do konsol nie mam ale ta wersja jest jak dla mnie "bolesnie konsolowa" :D i caly czas mi w glowie jedno zdanie widnialo jak gralem: "jak to karci graficznie" :D poza tym rownie udany tytul jak kiedys POW na Amige albo slynne Kaczki ;) chociaz...Kaczki i POW byly/sa lepsze!

 

i tak najlepszy z wietnamskich jest VietCong MP :)

 

cya

wojtasl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie,mi sie podoba,moze troszq za liniowa ale ogolnie rewelacyjna i z donrym humorem,osobiscie gierkwe polecam a do wieczora powinienem juz ja uoknczyc bo wciaga,szczegolnie kiedy w czasie przerwy mozesz sobie "posciemniac" panienki albo "rozkoszowac sie" dragami,pozatym ta gra ma grafe humor i jeszcze raz humor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w koncu znalazlem troche czasu zeby zainstalowac i obejrzec te gre

 

we wszystkich zapowiedziach zanim ta gra wyszla czytalem ze ma to byc mroczny fpp o vietnamie pokazujacym go tak jak jeszcze zadna inna gra tego typu tak nie robila ...ze ma byc mrocznie, brutalnie, brudno, mokro i realnie.

 

ok odpalam gre..calkiem ladne klimatyczne menu w tle pyka muzyczka..weszlem do opcji..detale na max..wiadomo...no i odpalam gre i..

 

...............................

 

:lol: :lol: :lol: :lol: buhahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

 

po 10 minutowy zagraniu i dojsciu do siebie - moje wrazenia:

 

to co zobaczylem zupelnie podkreslam ZUPELNIE odbiega od tego co czytalem w zapowiedziach...zobaczylem smiesznego shoterka ze smiesznie poruszajacymi sie postaciami..(fajnie machaja nozkami po prostu urocze :twisted: ) ..postacie nie posiadaja zadnej inteligencji ZADNEJ a juz na pewno postacie przeciwnikow . Przeciwnicy zamiast budzic jakis lek u gracza budza smiech ...bronie sa wymodelowane hmmm kiepsciutko rozumiem ze ta gra to taki FPP/TPP i przy widoku TPP nie ma to takiego znaczenia ale one sa naprawde kiepsko zrobione.

Bardzo sie zawiodlem na tej gierce-liczylem na fajna klimatyczna gre i po obrazkach nie oczekiwale jakiejsc super grafy ale myslalem ze klimatem bedzie rzadzic..tak bylo w zapowiedziach ..ale to co zobaczylem odwrocilo moj poglad na te gre o 180 stopni ...zdecydowanie odradzam dla mnie PORAZKA

 

Jedyne plusy jakie zauwazylem grajac przez chwile (wieciej nie moglem nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac):

 

- w pewnych aspektach grafika jest ladna...ale duzo jej brakuje do grafiki z VIETCONGA - tam wszysko bylo naturalniejsze ...tutaj to jest po prostu teren zrobiony jakims generatorem z nalozona jedna teksturka z poutykanymi tu i tam elementami wyglada to sztucznie

 

- dzwieki w grze sa nawet niezle ale zupelnie sie nie komponuja z reszta ktora jest smieszna i biedna

 

- klimatyczne menu gry i muzyczka w menu -jedyna rzecz w grze ktora mi sie calosciowo podobala :D 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać i Eidos potrafi zje... dobrze zapowiadający się tytuł :twisted:

w sumie to nie tyle EIDOS(EIDOS jest tylko wydawca) ile developer GUERILLA

 

----------sorry za OT:---------------

 

GUERILLA to grupa ktora oprocz SHELLSHOCKA przygotowuje teraz gre na Ps2 pod tytulem KILLZONE..ma to byc pogromca HALO ..musz szczerze przyznac ze w KILLZONE design grafiki jest swietny, filmiki tez robia wrazenie. gars linkow:

 

strona oficjalna

 

www.killzoneps2.com

 

filmiki

 

http://www.gamershell.com/search?q=killzone&x=0&y=0

 

obrazki

 

http://www.gamershell.com/hellzone_Playsta...html?q=killzone

 

mi sie to bardzo podoba lecz wielce prawdopodobne (co widac na przykladzie SHELLSHOCKA) ze bedzie to taki sam gniot jak SHELLSHOCK

 

--------------------koniec OT-----------------------

 

chcialbym sie mylic..KILLZONE wyjdzie tylko na ps2 ..czytalem gdzies ze Shellshock jest ostatnia gra jaka wyszla takze na PC..moze to i dobrze :wink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...