Skocz do zawartości
berkut

Dla milosnikow chlodzenia woda

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.cooling-masters.com/articles.php?id=13&page=0

 

 

nie znam francuskiego ale niezle wyglada

Ech że też człek się tych języków tak mało wyumiał :/

Niektóre pomysły są oryginalne :D

Inspirujące :D

http://www.cooling-masters.com/articles.ph...hp?id=14&page=0 bloczki z mikrokanalikami

Jakie symulacje :D

REWELACJA

dzięki ci berkut :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze to strona ogolnie o technologiach stosowanych w chlodzeniu woda a nie ze konkretny zestaw.

Update:

O i jest grawitacyjne na proca, ktos tu sie ostatnio pytal. Ciekawe czy to znaczy ze to jest tak zaawansowane technologicznie jak mikrokanaliki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze by tak ktoś kto zna francuski w ramach czynu społecznego to przetłumaczył??

A może znacie jakiegoś dobrego tłumacza który mi to przetłumaczy ( chodzi mi o program nie o osobe :lol: )
http://intertran.tranexp.com/?type=url&url...ubmit=TRANSLATE

wybierasz jezyk z jakiego na jaki ma tlumaczyc i podajesz linka do strony, ktora ma byc tlumaczona. klikasz na "tlumacz" i czekasz...

text bedzie w stylu "kali kochac kali zjesc" dlatego wole wersje ang. bo jakos logiczniej zdania wtedy brzmia :lol: i wiecej sie da z tego zrozumiec

 

PEWIEN procesor, równie wszystko aparat elektryczny albo elektroniczny konsument wszelki wspólny, idzie być uległy przy ten wykonywać Dżul i tak pakować w kosze, wszystko równie jego włókno d'une cebulka. Jego zmieniać wszelki wspólny idzie poradnictwo zawodowe ten zjawienie się d'une moc przekonywania termiczny, produkt końcowy wszelki różny bolesna strata elektryczny thanksggiving się produisent w 1994 krzem, ten interconnexions przy mosiądz i ten tranzystor z powodu ich element ...

i powiedz mi co z tego zrozumiales :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze by tak ktoś kto zna francuski w ramach czynu społecznego to przetłumaczył??

A może znacie jakiegoś dobrego tłumacza który mi to przetłumaczy ( chodzi mi o program nie o osobe :lol: )
http://intertran.tranexp.com/?type=url&url...ubmit=TRANSLATE

wybierasz jezyk z jakiego na jaki ma tlumaczyc i podajesz linka do strony, ktora ma byc tlumaczona. klikasz na "tlumacz" i czekasz...

text bedzie w stylu "kali kochac kali zjesc" dlatego wole wersje ang. bo jakos logiczniej zdania wtedy brzmia :lol: i wiecej sie da z tego zrozumiec

 

PEWIEN procesor, równie wszystko aparat elektryczny albo elektroniczny konsument wszelki wspólny, idzie być uległy przy ten wykonywać Dżul i tak pakować w kosze, wszystko równie jego włókno d'une cebulka. Jego zmieniać wszelki wspólny idzie poradnictwo zawodowe ten zjawienie się d'une moc przekonywania termiczny, produkt końcowy wszelki różny bolesna strata elektryczny thanksggiving się produisent w 1994 krzem, ten interconnexions przy mosiądz i ten tranzystor z powodu ich element ...

i powiedz mi co z tego zrozumiales :lol:
wszystko jasne :lol: :D

Chodzi o to ze.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berkut, czyzbys szukal natchnienia do uber evap?

 

über evap jest juz zaprojektowany od dlugiego czasu i czeka na realizacje

 

wczoraj mialem ostatnia mature (5ka z angielskiego) i dzisiaj dostalem kapilare od ciebie, zaraz bede skladal uSystem - fc tak male jak tylko moze byc i do wszystkiego (maly parownik, 2m przewod- wszedzie siegnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...