Skocz do zawartości
Dozeer

BUTY - SKLEPY ... GDZIE KUPIC? ==> TE DROŻSZE ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie ostatnio kupiłem Reebok NFL Run N Hit Low Reflex DMX

Naprawdę fajna para kaloszy :D są bardzo wygodne i nie aż tak drogie ja dałem 370zł.

Ja w kwietniu kupilem sobie Reebok Cyclone DMX

Dołączona grafika

Po 2tyg. chodzenia (nie gralem w nich w nic) odkleily mi sie noski w obu butach... oddalem do reklamacji. Po 2tyg. dostalem spowrotem naprawione (na pismie bylo napisane, ze nie uwzgledniono reklamacji :? ). Tydzien CHODZENIA i zaczal sie odklejac nosek w prawym bucie. Normalnie nie wiem co za pech mnie trafil :/ Musze znowu oddac do reklamacji... tylko tym razem bede walczyl o zwrot kasy, bo nie mam zamiaru co dwa tygodnie oddawac butow do reklamacji i czekac na nie znowu 2 tygodnie.... :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie kupilem oryginalne buty w hurtowni w promocji Adidas Collide za 110zl... Jak dla mnie za buty do kosza to smieszna cena, gram juz 3-4mc w nich w kosza na betonie i trzymaja sie rowno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zakupilem Converse Mark LE Est. 1984 Gold  :arrow: http://www.converse.com/zExtraView.asp?sku...ku=1K776&view=m. Bialych butow nie znosze, a czarne juz mi zbrzydly  :wink:

widze ze jestesmy z tego samego miasta :)

 

zakupiles je w Tychach czy K-ce, a moze Bielsko albo jeszcze gdzies dalej :) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT. 

Widze ze dużo ludzi gra w basket... Może jakiś meczyk ?? Wschód-Zachód or something ?? :D (między forumowiczami of course)  8)

Na zlocie byłoby w sam raz. Pytanie tylko czy nadajecie się do gry ze mną :D :wink:

A co do butków - Jordan Air XIII, dostępne jeszcze w jak się dobrze poszuka, albo na aukcjach zachodnich za ok. 150$. IMHO najpiękniejsz basket-shoes.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ostatnio testuje takei cus ;)

Dołączona grafika

 

 

a co do normalnych dreptaków .. to szukam czegos pod kostke przweienwgo na lato zeby spoko po gorachmozna tez bylo chodzic najlepeij ze skorki albo coc dz wodoodpychajacych materialow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zakupilem Converse Mark LE Est. 1984 Gold  :arrow: http://www.converse.com/zExtraView.asp?sku...ku=1K776&view=m. Bialych butow nie znosze, a czarne juz mi zbrzydly  :wink:

widze ze jestesmy z tego samego miasta :)

 

zakupiles je w Tychach czy K-ce, a moze Bielsko albo jeszcze gdzies dalej :) ??

Jeszcze dalej :wink: - znajomy mi przywiozl z UK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie byłoby w sam raz. Pytanie tylko czy nadajecie się do gry ze mną :D  :wink:  

A co do butków - Jordan Air XIII, dostępne jeszcze w jak się dobrze poszuka, albo na aukcjach zachodnich za ok. 150$. IMHO najpiękniejsz basket-shoes.

http://picserver.student.utwente.nl/view_i...78NTR26T/p.jpeghttp://picserver.student.utwente.nl/view_i...856CU21E/p.jpeg

Dla mnie np najladniejsze sa XII ale ta nowa wersja...tzn taka blekitna co gral w nich Finley czy Hamilton....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbije temat...wie ktos moze czy gdzies w Malopolsce (Krakow ew. Rzeszow lub gdzie indziej) albo gdzies Katowice mozna dostac Jordany XII ale z pewnoscia ze sa orginalne? chodzi mi o wersje czarną i na boku czerwone...oczywisice jak ktos widzial inne niech tez da znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...