Skocz do zawartości
whql

Windows Me i 1GB Ram

Rekomendowane odpowiedzi

Co zrobić, aby WinMe chodził poprawnie z 1 GB RAM?

Zwiększyłem MaxFileCache i sam system działa, ale nie gry.

Proszę nie pisać, że system jest do d..., bo mam go legalnie i uważam, że jest najlepszy i najstabilniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić, aby WinMe chodził poprawnie z 1 GB RAM?

Zwiększyłem MaxFileCache i sam system działa, ale nie gry.

Proszę nie pisać, że system jest do d..., bo mam go legalnie i uważam, że jest najlepszy i najstabilniejszy.

ja uważam że na marsie żyją zielone ludki

 

ME wywyodzi się z 95 - a systemy te miały problemy już przy 512 MB RAM (w sumie powinien działać - ale Ramu nie wykorzysta).

 

Jeśli system jest najlepszy i najstabilniejszy to będzie działał dobrze (nawet z grami) ;)

 

Jeśli jest inaczej - to zainstaluj sobie 2000/XP/2003, zobaczysz co to jest stabilność

 

Gry mogą ci nie działać - nie z powodu za dużej ilości RAM, ale z powodu np uwalonych kości RAM lub wirusów lub czegokolwiek innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem o niepisanie głupot.

XP wiesza się tak samo jak inne windowsy, tylko cwanie maskuje to komunikatem o tym, że "trwa kończenie programu".

Moje kości ram są jednakowe, osobno działają bez zarzutu. Zamiana gniazd nic nie daje. System działa, ale w Far Cry już nie pogram.

Wszystkie 3DMarki przechodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem o niepisanie głupot.

XP wiesza się tak samo jak inne windowsy, tylko cwanie maskuje to komunikatem o tym, że "trwa kończenie programu".

Moje kości ram są jednakowe, osobno działają bez zarzutu. Zamiana gniazd nic nie daje. System działa, ale w Far Cry już nie pogram.

Wszystkie 3DMarki przechodzą.

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej łaty do WinMe

Formalnie system działa z 1GB RAM ale tylko na platformie Intela

Mam ograne wszystkie możliwe łaty (krytyczne są w zasadzie tylko dwie - w XP to "niekończąca się opowieść") z witryny automatycznej aktualizacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od ME lepszy jest juz win98SE a ME to totalny syf !!!

Ztym sie nie zgodze za chiny ludowe, 98 nie moglem zmusic do stabilnej pracy dluzej niz 2-3 dni, pozniej kaszana maksymalna.... Me sluzylo mi ponad rok (ze srednim zrzutem ghosta raz na miecha - ale bez zadnych dziwnych sytuacji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę dodać os siebie że testowałem wszystkie wersje od 95 do XP Pro. Najstabilniejszy i najszybszy jaki był to 2000 Pro (teraz siedzę na XP i da się go nieźle zmodować i przyspieszyć by działał pięknie z moją mizerną ilością ramu). A najmniej stabilny i najbardziej zawodny niestety Me.

Poza tym z takim sprzętem masz Me? Systemy oparte na NT lepiej obsługują hardware!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...