Skocz do zawartości
Goofy

grafika za 300 - 350 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym polecał Prolink PIxelView GF4 MX440 ULTRA - pamięci 4ns i wydajne chłodzenie ! Ja na AXP1600 w 3DMarku2001SE osiągnąłem 5854 ! Karta była ustawiona 275/320 400/520 ! Naprawde polecam ! Karta ta jest dużo szybsza od GF2Ti i nie ma z nią problemów w grach jak to jest w przypadku kart ATI !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał Prolink PIxelView GF4 MX440 ULTRA - pamięci 4ns i wydajne chłodzenie ! Ja na AXP1600 w 3DMarku2001SE osiągnąłem 5854 ! Karta była ustawiona 275/320 400/520 ! Naprawde polecam ! Karta ta jest dużo szybsza od GF2Ti i nie ma z nią problemów w grach jak to jest w przypadku kart ATI !

Zgadzam sie, za tą kasę tylko gf4 mx 440, bije wszystkie dwójki, ati 7500 też nie podskoczy, tylko jak Wofek napisał, kup prolinka ewentualnie microstara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał Prolink PIxelView GF4 MX440 ULTRA - pamięci 4ns i wydajne chłodzenie ! Ja na AXP1600 w 3DMarku2001SE osiągnąłem 5854 ! Karta była ustawiona 275/320 400/520 ! Naprawde polecam ! Karta ta jest dużo szybsza od GF2Ti i nie ma z nią problemów w grach jak to jest w przypadku kart ATI !

a ja polecam radka 9000 .... pixel shader ... to jest piekne :))))

ja swojego kupilem za 430 zł .... www.jtt.com.pl .... wiem ze to wiecej niz masz ... ale ich ceny spadna do poziomu gf4mx440 niedlugo ... w koncu teraz to jeszcze nowosc ...

PS. Chlera pierwszy raz dordzam cos na co koles nie ma kasy ... zazwyczaj takich dupków objeżdżalem równo :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał Prolink PIxelView GF4 MX440 ULTRA - pamięci 4ns i wydajne chłodzenie ! Ja na AXP1600 w 3DMarku2001SE osiągnąłem 5854 ! Karta była ustawiona 275/320 400/520 ! Naprawde polecam ! Karta ta jest dużo szybsza od GF2Ti i nie ma z nią problemów w grach jak to jest w przypadku kart ATI !

a ja polecam radka 9000 .... pixel shader ... to jest piekne :))))

ja swojego kupilem za 430 zł .... www.jtt.com.pl .... wiem ze to wiecej niz masz ... ale ich ceny spadna do poziomu gf4mx440 niedlugo ... w koncu teraz to jeszcze nowosc ...

PS. Chlera pierwszy raz dordzam cos na co koles nie ma kasy ... zazwyczaj takich dupków objeżdżalem równo :))))

Powiedz jakie masz wyniki w 3dmark2001SE i codecreatures - zebym tak mniej wiecej wiedzial jaka to klasa. Lepszy bedzie Radek 9000 od GF3Ti200 (palit) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tę cenę, to najlepiej kupić GF2Ti. Już tłumaczę. Radek może i jest wydajny, ale tak jak już to wyzej zaznaczono miewa problemy z kompatybilnością, a GF2Ti ruszy na wszystkim. Oczywiście Radeon za 360zł to wersja z zaniżonymi taktowaniami, tzw. "LE" (Low Efficiency?), co zbliża go wydajnościowo do wyników GF2Ti. Szybsza wersja wciąż kosztuje za drogo i za tę cenę można już kupić GF3Ti200...

 

GF4MX, to nieco droższe rozwiązanie, a przyrost mocy niewielki, tak więc jeżeli chodzi o kasę to nie ma to jak GF2Ti, przy czym GF4 również miewa problemy z kompatybilnością ze sprzętem.

 

Kyro to w ogóle zły pomysł, bo o ile mnie pamięc nie zawodzi, to w Kyro brakuje czegoś bardzo ważnego, chyba T&L, co czyni go już naprawdę przestarzałą pozycją, a wydajnościowo to nawet się nie zbliża do GF256 DDR, tak więc lepiej zapomnieć, chyba, że za jakieś 100-150zł...

 

Chcesz kupić GF2Ti Prolinka z 64 MB DDR na prawie 2-letniej gwarancji? Cena 300 - 335 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz w cenie 458 zł.....no niezła ta cena. Gdybym miał wybierać- Radeon czy Geforce 3TI200 wybrałbym Radeona. 8)

 

PS- wiecie, że w Half Life jest Tru Form? Najnowsza łatka to wprowadza- fajnie to wygląda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tę cenę, to najlepiej kupić GF2Ti. Już tłumaczę. Radek może i jest wydajny, ale tak jak już to wyzej zaznaczono miewa problemy z kompatybilnością, a GF2Ti ruszy na wszystkim. Oczywiście Radeon za 360zł to wersja z zaniżonymi taktowaniami, tzw. "LE" (Low Efficiency?), co zbliża go wydajnościowo do wyników GF2Ti. Szybsza wersja wciąż kosztuje za drogo i za tę cenę można już kupić GF3Ti200...    

 

GF4MX, to nieco droższe rozwiązanie, a przyrost mocy niewielki, tak więc jeżeli chodzi o kasę to nie ma to jak GF2Ti, przy czym GF4 również miewa problemy z kompatybilnością ze sprzętem.  

 

Kyro to w ogóle zły pomysł, bo o ile mnie pamięc nie zawodzi, to w Kyro brakuje czegoś bardzo ważnego, chyba T&L, co czyni go już naprawdę przestarzałą pozycją, a wydajnościowo to nawet się nie zbliża do GF256 DDR, tak więc lepiej zapomnieć, chyba, że za jakieś 100-150zł...  

 

Chcesz kupić GF2Ti Prolinka z 64 MB DDR na prawie 2-letniej gwarancji? Cena 300 - 335 zł?

Ale bzdura :lol: :lol: :lol: Z tym Kyro2 to już wogóle :lol: :lol: :lol: To nie jest giełda- tu się dyskutuje, a nie handluje! Za 359 można mieć już Geforce4MX440 z TV-Out z Simmtecha(www.simmtech.pl - u innych podobnie, a jak poszukasz, to mozę i taniej :lol: ) MX jest trochę bardziej wydajny, mniej się grzeje( overclockin wskazany :) ) i ma b. dobre wyjście TV( 1024/768). Ale decyzja jest twoja. Jak już coś kupować, to wolałbym dopłacić i brać tego Radeona 9000. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tę cenę, to najlepiej kupić GF2Ti. Już tłumaczę. Radek może i jest wydajny, ale tak jak już to wyzej zaznaczono miewa problemy z kompatybilnością, a GF2Ti ruszy na wszystkim. Oczywiście Radeon za 360zł to wersja z zaniżonymi taktowaniami, tzw. "LE" (Low Efficiency?), co zbliża go wydajnościowo do wyników GF2Ti. Szybsza wersja wciąż kosztuje za drogo i za tę cenę można już kupić GF3Ti200...    

 

GF4MX, to nieco droższe rozwiązanie, a przyrost mocy niewielki, tak więc jeżeli chodzi o kasę to nie ma to jak GF2Ti, przy czym GF4 również miewa problemy z kompatybilnością ze sprzętem.  

 

Kyro to w ogóle zły pomysł, bo o ile mnie pamięc nie zawodzi, to w Kyro brakuje czegoś bardzo ważnego, chyba T&L, co czyni go już naprawdę przestarzałą pozycją, a wydajnościowo to nawet się nie zbliża do GF256 DDR, tak więc lepiej zapomnieć, chyba, że za jakieś 100-150zł...  

 

Chcesz kupić GF2Ti Prolinka z 64 MB DDR na prawie 2-letniej gwarancji? Cena 300 - 335 zł?

Ale bzdura :lol: :lol: :lol: Z tym Kyro2 to już wogóle :lol: :lol: :lol: To nie jest giełda- tu się dyskutuje, a nie handluje! Za 359 można mieć już Geforce4MX440 z TV-Out z Simmtecha(www.simmtech.pl - u innych podobnie, a jak poszukasz, to mozę i taniej :lol: ) MX jest trochę bardziej wydajny, mniej się grzeje( overclockin wskazany :) ) i ma b. dobre wyjście TV( 1024/768). Ale decyzja jest twoja. Jak już coś kupować, to wolałbym dopłacić i brać tego Radeona 9000. 8)

A tak wogóle to brałbym kartę bez wiatraka- cisza jest dla mnie ważniejsza niż nawet overclocking....no ale jak się ma jak ja Radka 8500 i jeszcze P4 Celerona.....no to tylko pomarzyć- coś za coś :? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slayer co Ty z tym P4 celeronem tak ? :)

Nie ma czegos takiego.

 

Co do karty to nie bierz zadnego R7500 ani gf2.

Za ta kase masz 30% szybszego gf4mx440 z tv-out.

eeetam ... ja bym nic bez Pixel shadera nie kupil ... a ati 9000 jest odpowiednikiem gf4mx i nie obcieli z niego pixel shadera ... dlatego jest lepsza alternatywa ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle to brałbym kartę bez wiatraka- cisza jest dla mnie ważniejsza niż nawet overclocking....no ale jak się ma jak ja Radka 8500 i jeszcze P4 Celerona.....no to tylko pomarzyć- coś za coś :?  8)

R 9000 nie ma wiatraka :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slayer co Ty z tym P4 celeronem tak ? :)

Nie ma czegos takiego.

 

Co do karty to nie bierz zadnego R7500 ani gf2.

Za ta kase masz 30% szybszego gf4mx440 z tv-out.

eeetam ... ja bym nic bez Pixel shadera nie kupil ... a ati 9000 jest odpowiednikiem gf4mx i nie obcieli z niego pixel shadera ... dlatego jest lepsza alternatywa ....

Pokaz mi gdzies cene brutto tego R9000 do 350 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie polecam Gf4MX440 chociaz na swoim GF2TI bez o/c mam w 3DMarku2001 5260pkt a po o/c 270/500 6196pkt mysle ze to jest wszystko na co stac ta karte. Nie firmowy MX440(np.Sparkle czy jakos tak) chodzi tak jak firmowy GF2Ti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz w cenie 458 zł.....no niezła ta cena. Gdybym miał wybierać- Radeon czy Geforce 3TI200 wybrałbym Radeona.   8)

 

PS- wiecie, że w Half Life jest Tru Form? Najnowsza łatka to wprowadza- fajnie to wygląda :D

ja u partnera jtt w krakowie na Krowoderskiej 75 utargowalem cene do 430 zł ... a bylem tam pierwszy raz .... co tu duzo gadac ... maja nowego stalego klienta :)))

 

co do trueform ... PLIZ daj linka .... do CSa tez jest ta łatka ??? bo mam versje retail a nie moda HL ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny z WGK:

ATI RADEON 9000 - 450zł (o 100zł więcej niż w temacie)

GeForce 4MX440 64 MB - 410-510zł (do 160zł więcej niż w temacie).

 

Czy może coś co napisałem jest nieprawdziwe?

 

Zapraszam na testy na Toms Hardware:

http://www.tomshardware.com/graphic/02q2/0...acharts-01.html

 

Ha! Świetne! Czy ktoś powiedział, że GF4MX440 jest o 30% szybsza?

Sprawdźmy, oto wyniki na tym samym sprzęcie:

AQUANOX:

GF2Ti: 36.2 FPS

GF4MX440 32.4 FPS

KYRO II 64MB: 16.2 FPS

RADEON 7500 BBA: 38 FPS (dostępny za 350zł Radeon LE ma wyniki sporo niższe, czyli porównywalne z GF2Ti)

 

Przepraszam, ale jeżeli GF4MX440 ma być szybsze od GF2Ti o 30%, to o ile dobrze mi się wydaje, musiałby uzyskać wynik 49.1 FPS. Proszę bardzo, taki wynik znajduje się w tabeli i należy do ATI RADEONA 8500!!!... PROSZĘ NIE ŚCIEMNIAĆ, ŻE GF4MX440 jest 30% szybszy, bo to BZDURA!!!!

KYRO nawet nie osiąga POŁOWY wyników GF2Ti, więc jak dla mnie to już przestarzała technologia!

 

Dalej. Testy u Toma są jak najbardziej prawdziwe, bo wykonywane NA TYM SAMYM SPRZĘCIE! Co za problem wysunąć testy ze swojego Athlona XP 2100 z GF4MX 440, i porównać je do testów, ogłoszonych nieco wyżej z inną Kartą, prockiem, pamięciami i płytą główna!

NO I ŻEBY MI TU NIE BYŁO: "A JA MAM WIĘCEJ FPS" chodzi o porównanie wydajności, a nie maksymalnych osiągów.

 

No i na koniec dodam, że CENA GF2Ti jest sporo niższa niŻ GF4MX, jak ktoś pyta się o kartę 300-350zł, a ludzie polecają mu kartę za 500, to czy to w ogóle ma sens?

 

W tej kategorii cenowej, mogą konkurować JEDYNIE GF2Ti, Radeon 7500 LE oraz KYRO II.

 

MX440, może konkurować z GF3Ti200, Radeonem 7500 BBA i innymi w cenach 410 w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

GF4MX, to nieco droższe rozwiązanie, a przyrost mocy niewielki, tak więc jeżeli chodzi o kasę to nie ma to jak GF2Ti, przy czym GF4 również miewa problemy z kompatybilnością ze sprzętem.  

Chcesz kupić GF2Ti Prolinka z 64 MB DDR na prawie 2-letniej gwarancji? Cena 300 - 335 zł?

Problemy z kompatybilnością ??? Następny wiejski filozof co swoją wiedze czerpie jedeynie z teorii ( internet ) ! Człowieku ja złożyłem z 25 kompów z GF4MX i nie było ŻADNEGO problemu z kompatybilnością.........takie bajki to sobie możesz......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeetam ... ja bym nic bez Pixel shadera nie kupil ... a ati 9000 jest odpowiednikiem gf4mx i nie obcieli z niego pixel shadera ... dlatego jest lepsza alternatywa ....

eeetam ... a po kiego wała Ci ten Pixel Shader ??? Żeby w benchmarkach zobaczyć przyrost wydajności ??? Ja wole Nvidie - zero problemów - w przypadku ATI fatalna kompatybilnosć - błędy w grach......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny z WGK:  

ATI RADEON 9000 - 450zł (o 100zł więcej niż w temacie)

GeForce 4MX440 64 MB - 410-510zł (do 160zł więcej niż w temacie).  

 

Czy może coś co napisałem jest nieprawdziwe?  

 

Zapraszam na testy na Toms Hardware:  

http://www.tomshardware.com/graphic/02q2/0...acharts-01.html

 

Ha! Świetne! Czy ktoś powiedział, że GF4MX440 jest o 30% szybsza?  

Sprawdźmy, oto wyniki na tym samym sprzęcie:  

AQUANOX:

GF2Ti: 36.2 FPS

GF4MX440 32.4 FPS

KYRO II 64MB: 16.2 FPS  

RADEON 7500 BBA: 38 FPS (dostępny za 350zł Radeon LE ma wyniki sporo niższe, czyli porównywalne z GF2Ti)  

 

Przepraszam, ale jeżeli GF4MX440 ma być szybsze od GF2Ti o 30%, to o ile dobrze mi się wydaje, musiałby uzyskać wynik 49.1 FPS. Proszę bardzo, taki wynik znajduje się w tabeli i należy do ATI RADEONA 8500!!!... PROSZĘ NIE ŚCIEMNIAĆ, ŻE GF4MX440 jest 30% szybszy, bo to BZDURA!!!!  

KYRO nawet nie osiąga POŁOWY wyników GF2Ti, więc jak dla mnie to już przestarzała technologia!

 

Dalej. Testy u Toma są jak najbardziej prawdziwe, bo wykonywane NA TYM SAMYM SPRZĘCIE! Co za problem wysunąć testy ze swojego Athlona XP 2100 z GF4MX 440, i porównać je do testów, ogłoszonych nieco wyżej z inną Kartą, prockiem, pamięciami i płytą główna!  

NO I ŻEBY MI TU NIE BYŁO: "A JA MAM WIĘCEJ FPS" chodzi o porównanie wydajności, a nie maksymalnych osiągów.  

 

No i na koniec dodam, że CENA GF2Ti jest sporo niższa niŻ GF4MX, jak ktoś pyta się o kartę 300-350zł, a ludzie polecają mu kartę za 500, to czy to w ogóle ma sens?  

 

W tej kategorii cenowej, mogą konkurować JEDYNIE GF2Ti, Radeon 7500 LE oraz KYRO II.  

 

MX440, może konkurować z GF3Ti200, Radeonem 7500 BBA i innymi w cenach 410 w górę.

Nie umiesz szukac po necie.

Tutaj masz cene gf4mx440 z tv_out za 375 pln

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=797

 

Podales jeden test, aqanox jest najlepszy do porownywania vertexow i pixelow.

 

W innych testach gf4mx440 jest spokojnie szybszy o ok 30% od gf2ti i od R7500 tez jest szybszy (nie liczylem procent :) ).

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

tutaj nawet w rozdz. 800x600 szybsza gf4mx440 od gf3ti200

 

Dołączona grafika

 

 

Zreszta potem i tak piszesz, ze gf4mx440 moze konkurowac z gf3ti200 wiec badz konsekwentny. Albo mowisz, ze jest porownywalny z gf2ti i sie tego trzymasz do konca albo z gf2ti200. To jest ogromna roznica.

 

Nie bede jeszcze pisal o wyzszosci gf4mx440 nad R7500 nawet BBA pod wzgledem podkrecania bo z niego mozna z palcem w d... wycisnac gf4mx460 i bedzie jeszcze szybszy (o wiele szybszy).

 

To tyle z mojej strony na ten temat. Wybor jest oczywisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...