Skocz do zawartości
osochosi

kosztorys sieci osiedlowej na 100 kompów

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, proponuje przeczytac jeszcze raz moj post. Bo chyba naprawde go nie zrozumiales.

 

Co do tia-ta, kto to wymyslil? ja sobie zara wymysle ze [gluteus maximus] to kupa, fajnie nie? Wkoncu dojdzie do tego ze kazdy bedzie pisal swoim jezykiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ucc.ie/cgi-bin/uncgi/acronym

 

Wynik dla TIA:

TIA Tactical Information Assistant

TIA Telecommunication Industry Association

TIA Telephone Information Access

TIA Thanks In Advance Net jargon

TIA The Internet Adapter details available online

TIA Transient Ischemic Attack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w3rt... tak sobie czytam to co piszesz... i ... musisz przyznac, ze marco + para maja wieksza wiedze niz ty. Nie wiem czego bronisz, ale klocisz sie chyba tylko, zeby sie klocic. Co do sieci nic o nich nie wiem :> chcialem tylko sie wypowiedziec na temat rozmowy. Wroccie do tematu, bo z checia sledze i dowiaduje sie nowych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Para jak sama nazwa wskazuje jest to skrót od Mental Guru ;]

 

No wiesz, ja tam się nie znam :) ale dla mnie jak tak ładnie mówią to jak do kota mojego na av :) on też uważa, że dużo wiedzą. A co do poprzednich 2 postów... racja... zaniechaj, bo ja też ostatnio nie zaniechałem i przez tydzień przez proxy w zairze czytalem forum... (dobra, dobra... przenosnia... ciasteczka zjadlem i juz bylo git)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff leciutko podsmierduje, ale ty jestes chyba jakis glupi.

 

Jakbym powiedzial "Paranoik ty ch... ku... ciu... fiu..." to by wtedy było dobrze, tak? Kolego, znam go dłużej niż Ciebie i wiem co sobą reprezentuje... widzę także, co sobą reprezentujesz ty. To było proste porównanie i proste wnioski.

 

Z mojej strony EOT, przestaję śledzić temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hhehehhe.. ;) no naprawde dziwne ze wszyscy sa za nim. Jakbyscie nie robili tego co mysle to byscie wogole nie pisali? wkoncu milczenie jest zlotem.

A nie tak jak paranoik (chyba) zaczal sie wysmiewac.

 

Wiec? Ja tej wojny nie rozpoczalem.. tylko ktorys z adminow marco albo paranoik zaczal sie ze mnie wysmiewac.. wiec?

 

btw. ty tez jeestes glupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...