Skocz do zawartości
Luc312

Radeon 9550 Cz. I


Rekomendowane odpowiedzi

ee... no wiec ja sie tak zastanawiam... z racji tego ze moj sprze...aaa... złom jest do bani... (trzeba sie poprawic zeby nie obrazac prawdziwych kart graficznych)... na giełdzie je widzialem (GeCube 9550 extreme z cs'em) po 420- 460 zł.. za swoja karte chyba raczej niewiele wezme ( :( ) wiec pytanko ile bym mogł wziąsć za swoją złomowatą karte (powiedzcie ze moja grafa jest warta chociarz 100 zł :D bo jak nie to ide po kościól :D ) bo sie troche napalilem na tego radka :P a i czy odczuje duzą roznicę ? bo jak tak to bede zbierał na nią hajsik :P PS prosze o nie besztanie z błotem jesli walnołem cos głupiego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walnij super opis to może dadzą więcej.

tylko opis zgodny z prawdą że to 64bit.

 

 

może pójdzie koło 200zł;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to kaszana!!! Miałem to kupować tj radzio 9550

i moj kumple mi odradzili bo to jest do du..!!! Wole jakiegoś pewnego fx za rozsądne pieniądze!!! lub jak już radzia to 9500 @ 9700 lub 9800Se nie sądzicie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem  to  kaszana!!!  Miałem  to  kupować  tj radzio 9550

i  moj kumple  mi  odradzili  bo  to  jest  do  du..!!!  Wole  jakiegoś  pewnego  fx  za  rozsądne  pieniądze!!! lub  jak  już  radzia  to  9500  @ 9700 lub  9800Se  nie  sądzicie???

jesteś lolem i tyle.

fx 5700 ten 9550 zje wiec nie pyskuj

howgh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem  to  kaszana!!!  Miałem  to  kupować  tj radzio 9550

i  moj kumple  mi  odradzili  bo  to  jest  do  du..!!!  Wole  jakiegoś  pewnego  fx  za  rozsądne  pieniądze!!! lub  jak  już  radzia  to  9500  @ 9700 lub  9800Se  nie  sądzicie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuijac FX-a robisz wielki blad. Radeon 9550XT bez problemu pokona FX 5700 i jeszcze do tego dochodzi fakt slabego PS 2.0 Jezeli masz wiecej pieniedzy to oczywiscie ze warto doplacic wiecej i wziac 9500@pro albo 9800SE@pro. W innym wypadku albo 9600 pro (tanie sa juz) albo tak jak wspomnialem 9550 XT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu raczej nie ma co porównywać.

ani cenowo ani wydajnościowo.

 

a i wątpie aby ktokoliwek oddał mi po pysku :lol:

a z całą pewnością nie taki znawca z fx :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna ciekawostka odnośnie R9550 od HISa.

Z oryginalnym biosem od R9550 na taktowaniach 450/500 jest mniej wydajny niż z biosem od R9600 450/500. Różnica około 700 pkt. w 3DM2001. Timingi pamięci są takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZeroSuper coś ci klawiatura szwankuje albo masz za ciężkie palce :) . A tak na powaznie jaki bios od 9600? też his.

Wie ktoś gdzie w krakowie można tanio kupić HIS Radon 9550?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo Ci moze o 700 pkt a nie 7000 :D, bo to troszke za duzo chyba.

A tak w ogole to mam do sprzedania swojego Gecuba 9550 XT za 450 zl. Chetnych zapraszam na GG: 1630754.

dlaczego sprzedajesz? i czy jest kompletny? tzn. CS jest? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EmperoR_2001 a powiedz mi jak tam sie sprawuje ten VGA Silencer ?? Czy jest jakis przyrost wydajnosci ??. O glosnosc nie pytam, bo to wiadomo ze roznica jest ogromna w porownaniu z tym oryginalnym odkurzczem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale ja chce kupic tez VGA Silenecera i radiatorki na mem :D. Natomiast jezeli nie bedzie chetnych na mojego Gecuba to przy nim zostane. Zmienie tylko chlodzonko i bedize ok :D. A kiedy juz dosteniesz Silencera to zdaj opinie. A i jeszcze powiedz mi ile na maxa wykreciles ta karte tak ze Ci sie nie wlacza VPU Recovery i na memorkach nie ma artow ??

 

EDIT: A tak w ogole to odezwij sie do mnie na gg: 1630754

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien czy 9550xt jest szybszy od 5700 ale napewno lepiej zainwestowac w 9600pro ktory juz jest dosc tani (gigabyte 485zl.) i napewno lepszy niz fx5700

Ja się z tym zgadzam. Pewnie, że różnice cenowe między tymi kartami zawsze wskazują na ati, ale bądźmy obiektywni co do wydajności.

fx 5700 ten 9550 zje

Mam nadzieję, że masz na myśli 9550XT. Tak jak wyżej napisałem to też jest dyskusyjna sprawa (przynajmniej jak dla mnie).

Btw: http://sklep.benchmark.pl/pelny_12606.html

Ciekawa cena. Tylko, że ich na razie nie ma. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Radeona 9600 128Mb Sapphire. Nie wiem czy warto zmienic go na tego Radeona 9550 EE od GeCube. Czy bedzie widac roznice w takich grach jak Far Cry itd. ? Za ile taki radeon 9600 zejdzie na allegro. Czy nie lepiej dozbierac na 9600pro od Gigabyte ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Radeona 9600 128Mb Sapphire. Nie wiem czy warto zmienic go na tego Radeona 9550 EE od GeCube. Czy bedzie widac roznice w takich grach jak Far Cry itd. ? Za ile taki radeon 9600 zejdzie na allegro. Czy nie lepiej dozbierac na 9600pro od Gigabyte ?

Lepiej dozbierać, choć na R9550XT też będzie różnica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie probowalem go krecic ale zrobie to zaraz jak wroci z gwarancji. Przysylaja mi nowy egzemplarz. Karta ma strasznie kijowe chlodzenie bo sam radiator pasywny. Wiec jak bede chcial ja krecic to bede musial jeszcze wylozyc troche gotowki na dodatkowe chlodzenie. Dlatego rozmyslam nad zakupem innej, ktora automatycznie bedzie lepsza oraz bedzie miala dobre chlodzenie tak by mogla sie dobrze krecic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...