Skocz do zawartości
Gość nierealny_52

4868 w 3dMarku??!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nierealny_52

Witam

Na sprzęcie jak w podpisie wyciągam w 3dMarku 4868 , i myśle że to troche mało , jak nie to niech mnie ktoś sprostuje albo poda jak mam skonfigurować sprzęt , żeby było wiecej.kiedyś wyciąnełem z tego sprzętu koło 5500 ale nie wiem jak to zrobiłem :D

Z góry dzięki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gu..jestes ;) wynik w normie czego ty sie spodziewalews po tej celinie ?? przecierz to wolny shit , zobacz ile ja mam na takiej karcei na athloniku :D moze i mailes 5500 - to na dentkach 44.03 zapewne bo na nich jest najwiekszy wynik w marku, a w doidatku mas z sdry to lol :lol: nie psodzieaj sie cduwo na tym kompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się żal robi tego titaniuma ..męczy się podkręcony przy takim procku i pamięciach :/..;)

 

Sposobów na wyciągnięcie max z tego sprzętu jest kilkadziesiąt, ale nie spodziewaj się jakiś rewelacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się żal robi tego titaniuma ..męczy się podkręcony przy takim procku i pamięciach :/..;)

 

Sposobów na wyciągnięcie max z tego sprzętu jest kilkadziesiąt, ale nie spodziewaj się jakiś rewelacji.

zgadzam sie

karta sie meczy podkrecona i nic to nie daje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się żal robi tego titaniuma ..męczy się podkręcony przy takim procku i pamięciach :/..;)

 

Sposobów na wyciągnięcie max z tego sprzętu jest kilkadziesiąt, ale nie spodziewaj się jakiś rewelacji.

zgadzam sie

karta sie meczy podkrecona i nic to nie daje...

Ja rowniez!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celeron i SDramy, skąd ja to znam... Miałem kiedyś na celku 1,7ghz + 128mb sdram + radku 9600pro (płyta z agp 4x, bez fast-write) wynik w 3DM01 ~6000. Przy takim konfigu, to i radek X800XT PE nie pomoże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celeron i SDramy, skąd ja to znam... Miałem kiedyś na celku 1,7ghz + 128mb sdram + radku 9600pro (płyta z agp 4x, bez fast-write) wynik w 3DM01 ~6000. Przy takim konfigu, to i radek X800XT PE nie pomoże...

no on juz moze pomoze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celeron i SDramy, skąd ja to znam... Miałem kiedyś na celku 1,7ghz + 128mb sdram + radku 9600pro (płyta z agp 4x, bez fast-write) wynik w 3DM01 ~6000. Przy takim konfigu, to i radek X800XT PE nie pomoże...

no on juz moze pomoze :wink:
Nie sądzę, przepustowość takiej pamięci jest drastycznie mała, do tego mała jej ilość = ciągłe doczyty z hdd, poza tym bardzo mocny proc tej karty musi najpierw otrzymać dane do obróbki od celerona. Zatka się jak ruska armata... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celeron i SDramy, skąd ja to znam... Miałem kiedyś na celku 1,7ghz + 128mb sdram + radku 9600pro (płyta z agp 4x, bez fast-write) wynik w 3DM01 ~6000. Przy takim konfigu, to i radek X800XT PE nie pomoże...

no on juz moze pomoze :wink:

napewno nie pomoze ! wynik na x800xt pe to wg mnie max 9000pkt i to niewiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: moj gf2 pobij gf4 !! w koncu ! czekalem na ta chwile :twisted:

mój 4mx probił 4Ti :lol: 8)

wiedziałem że tak będzie. to z pewnością dzięki moim wrodzonym zdolnością "overclokerskim' :D :D 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: moj gf2 pobij gf4 !! w koncu ! czekalem na ta chwile :twisted:

mój 4mx probił 4Ti :lol: 8)

wiedziałem że tak będzie. to z pewnością dzięki moim wrodzonym zdolnością "overclokerskim' :D :D 8)

A może to nierealny_52 jest magikiem OC, bo nie napisał, w którym to 3Dmarku, może w '03 :wink: :lol: Ale to jednak jest... nierealne :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie bo w testach wykrywa ją jako 128 bit !!!  

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7444380

zainstaluj stery 44.03 i proboj , zobacz co mowi aida

 

po co podales mi ten link?? i tak tyle nie bedziesz mial na tm celeronie i jesl i kata jest 128bit to na tym celku wiecej nie wycisnies

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość nierealny_52

Jak chłopaki twierdzili że się męczy to go odkręciłem , może mają racje , nie zabardzo się znam ale zaufam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...