Skocz do zawartości
Buziak

Medal of Honor : Pacific Assault

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nierealny_52

wyskakuje mi jakiś błąd że nie ma jakiegoś pliku dll i jakiś tam jeszcze komunikat. Direct to raczej nie, próbowałem na 9.0c i 9.0b i nic , dalej to samo.Wydaje mi się że to demko chodzi tylko na win xp i 2000, jak się myle to niech mnie ktoś poprawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedl wlasnie pierwszy z pieciu megahitow tego miesiaca a wlasciwie roq :) Zostal jeszcze Need for Speed Underground 2,Flat Out,Prince of Persia Warrior Within i Half Life 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie nie wiem skad te kosmiczne wymagania, bo grafa slaba niestety jak na 2004 rok

Po pierwsze jak w FC ustawisz OpenGL zamiast D3D to gra chodzi bardzo ladnie nawet na GF4 :) Ale jak ustawisz na D3D to karta dostaje "czykafki" juz w 1024x768 medium ;) A co do szczegolow to grafika napewno jest lepsza od tej z MoH:AA. A po za tym jak dlamnie grywalnosc jest jak najbardziej :) Wystarczylo mi pograc z 2 kumplami z klanu w demo MP i nagle uciekly mi 3 godziny kiedy na rifle gralismy :) Dawno zadna gra tak szybko mi czasu nie umilala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra dosyc wymagająca, przy 512MB ramu często rwie niemilosiernie. Graficznie nie chodzi źle, chociaz widac ze pod directx9 robiona (na gf4ti tekstury takie wyblakłe są, woda tez nijaka). Gra wydaje sie byc godnym następcom calej serii "medali". Fajny trening (az sie do woja chce :D), super przerywniki filmowe - te animowane komputerowo i filmy dokumentalne i baaaardzo szybka akcja. W połączeniu z przycinaniem nie wiadomo co sie dzieje na planszy. Pierwsza misja: Pearl Harbour, wygloda to prawie identycznie jak na planie filmu. Stosunkowo krotkie misje i długie czekanie na wgranie kolejnych, sprawia ze niestety gra wczytuje sie dłuzej niz trwa misja :). Ogólnie nie ma sie do czego przyczepić (mnie strasznie woda rozczarowała, spodziewalem sie takiej jak na takim jednym trailerze a tutaj kicha).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze,ze za tydzien znow sobie ram sprawiam.Myslalem,ze jak strace te 256 to nie poczuje zadnej roznicy,ale miedzy 512 a 768 jest kolosalna roznica,no ale nic,ten tydzien jakos przeboleje,choc opewnie do tej pory skoncze gre 10x ale to nic.Ogolnie z tego co wiem,warto bylo czekac i gra lepsza od CoDa,to prawda??PS - pytam glownie posiadaczy kart z DX9 z mocnymi maszynami typu np Blue.

PS - Co tu tak cicho - tu powinno roic sie od postow,czyzby wszyscy zapomnieli o tej grze i graja we FLATOUTA ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Director's Edition znaczy ze z bonusowymi dodatkami, na płycie znajduje sie np. kilkadziesiąt mega dokumentów o akcjach i operacjach w II wojny swiatowej, interaktywne animacje dzialan na polach bitew.

Normalna wersja jak wyjdzie to bedzie bez tych dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...