Skocz do zawartości
Buziak

Medal of Honor : Pacific Assault

Rekomendowane odpowiedzi

pomocy chłopaki -zaczymałem się już w treningu (chyba pod jego koniec)mianowicie po zadaniu z wyrzutniami ide dalej -stoi trzech żołnierzy a przed nimi jakiś oficer który coś do mnie nawija-niewiem co mam zrobić -chwilę się pokręce i failed wczytuję od początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze po przeczytaniu waszych postów napaliłem sie na ta grę bo po prostu nie mialem w co grac w oczekiwaniu na h-l 2. Ale PA przerósł moje najśmielsze oczekiwania Jezuu jaki ta gra ma klimat. Wstawki filmowe, atmosfera, muza innymi słowy gra wzór. I na dodatek na DVD m.i.n pokaz jak robili ta wspaniała grę. United Offensive zostało zdetronizowane. Mamy nowego króla gier o tematyce II wojny. Lecę bo trza wyciąc paru zółtków 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze u mnie jakos dziwnie ten medal of honor wyglą, widzialem ten filimik R.I.P`a i tam woda wygladała ja woda a umnie to wyglada jakby w ogle nie korzystalo z pixel shader. Wie ktos moze dlaczego??

Karte mam jak w podpisie, wiec powinno korzystac z px. sh. 2.0, a z tego co widze nie korzysta w ogole, w opcjach mam właczone 2.0.

 

ps. mam najnowsze stery i to samo, wiem ktos o co biega??

Bo poróbowałem juz wszystkiego i nic. :?: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z jedną isją mianowicie nie weim jak zrzucic te bomby w misji flyboys na tą wierzę radiową.

 

a tak poz tym nie po to kupowałem strzelanke rzeby taraz latać samolotem :?

 

dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z jedną isją mianowicie nie weim jak zrzucic te bomby w misji flyboys na tą wierzę radiową.

 

a tak poz tym nie po to kupowałem strzelanke rzeby taraz latać samolotem :?

 

dzięki za odpowiedzi

Wierze masz zniszczyć z krabina - bomby sie przydadza na później ;) - odblokowuje je się klawiszem defaultowo ust. "f" jak sama gra Cię o tym poinformuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po misji na atolu Makin trzeba dostać się pontonem na okręt podwodny. Po włożeniu rannego do pontonu

moja postać blokuje się w pozycji leżącej i nie można nią poruszyć. Czy ktoś to przeszedł. Czy to występuje tylko u mnie, czy może to błąd programu. Po zmianie broni patrzę pod pontonem. Sorry chodzi medal of homor pacific assault.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomocy chłopaki -zaczymałem się już w treningu (chyba pod jego koniec)mianowicie po zadaniu z wyrzutniami ide dalej -stoi trzech żołnierzy a przed nimi jakiś oficer który coś do mnie nawija-niewiem co mam zrobić -chwilę się pokręce i failed wczytuję od początku

pomoże ktoś :?: Bo przez taki mały problem przez cały wekeend nie przeszedłem nic dalej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z zainstalowaniem gry , na poczatku instalacji pojawia sie komunikat ze system windows nie moze odnalezc pliku >> Medal.of.Honor.Pacific.Assaulttm_code.exe << ( upewnji sie czy wpisana nazwa jest poprawna i sprobuj ponownie , aby wyszukac plik , kliknji przycisk start a nastepnie kliknji polecenie wyszukaj , nastepnie pisze ze numer rejestrujacy nie jest prawidlowy ale nie bylo nawet pola gdzie mozna by bylo go wpisac ) . Plik ten znajduje sie w katalogu support i nie wiem dlaczego nie chce go wykryc( jest tez podobny plik >>Medal of Honor Batailles du Pacifiquetm_code<< ) . Przegladalem zagraniczne fora i podobny problem mieli niektorzy z moh-aa .Ktos na tym forum mial juz taki problem i bylo odeslanie do tego tematu , ale niestety nikt tu nic nie napisal o tym.

 

Moglby ktos mi przeslac na maila plik "Medal of Honor Pacific Assaulttm_Code.exe" u mnie zajmuje on 312kb albo najlepiej caly folder support zajmuje on okolo 4mb , moze to by rozwiazalo problem. Moj adres e-mail bbb1911@go2.pl

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo wychodzi PATCH :] Ma poprawic Obsluge myszek, wyeliminowac lagi po siec, i jak dobrze zrozumialem to ma byc zoptymalizowny pod kompy z dwoma prockami ;) Za to ostatnie reki sobie nie dam uciac :P Wiec prosze nie bijcie jak cos :) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie trzeba przypadkiem nacisnąć lewejstrzałki ?? - bo z tego co ja pamiętam po tych wyrzutniach on każe każdemu wykrzyczeć jakąs komende :)

dzięki wkońcu mogę iść dalej :lol: A wiedziałem że to jakaś bardzo błacha rzecz będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YEAH - skończyłem - ale nie spodziewalem się że ta gra będzie aż tak kruuutka :( - to jest już moja 2 gra po NFS:U2 którą przeszedłem w ten dluugi weekend - jakby ktos miał problemy to w miare potrzeby podpowiem :)

 

Dołączona grafika

 

Do premiery HL2 mam jeszcze zamiar przejść Nexus:The JUpiter incident :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja medala niestety odkładam na bok i zbieram na proca :( W treningu było spoko ale podczas misji chamsko tnie -obniżać jakości grafy nie mam zamiaru więc pozostają znów wydatki :? Co na dzień dzisiejszy było by dla mnie jabardziej opłacalne??Ja myslałem nad jakimś odblokowanym 1700+~200zł(myślicie że starczy na jakiś czas i już teraz do medala np.)??,lub 2500+mobile~400zł .A może wogule poczekać aż jeszcze A64 stanieją??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja medala niestety odkładam na bok i zbieram na proca  :(  W treningu było spoko ale podczas misji chamsko tnie -obniżać jakości grafy nie mam zamiaru więc pozostają znów wydatki  :? Co na dzień dzisiejszy było by dla mnie jabardziej opłacalne??Ja myslałem nad jakimś odblokowanym 1700+~200zł(myślicie że starczy na jakiś czas i już teraz do medala np.)??,lub 2500+mobile~400zł .A może wogule poczekać aż jeszcze A64 stanieją??

Luziki jakis Mobilek 2500+ styknie Ci w 100%, jak ładnie pójdzie to masz totalny spokój na jakieś pół roku... :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam fanów II Wojny Światowej i nie tylko :wink:

 

Mam pytanko czy komuś wogule udało się odpalić AA na tej gierce, a w szczególności na Radeonie. Na X800 mi nie poszło, próbowałem na dwóch sterach bez powodzenie :? . Może ktoś natrafił na jakieś ustawienia w jakimś pliku z gry. Z tego co tu przeczytałem to jest nadal silnik Q3 po poważnych przeróbkach ale jednak dalej to Q3, a jeszcze nie widziałem gry na tym engine'nie żeby AA nie chodziło. Jakoś głupio mi się gra bez tego efektu. Aha i tylko mi nie gadajcie że to tak ma być i że to zamierzone. Z reguły AA nie da sie wł. gdy ograniczniem jest sam silnik gry jak naprzykład Splinter Cell. AF niby działa ale też na 100% nie jestem pewien, dodając do tego AA to by był sam miód :wink:. Ciekawe czy producenci gry coś skopali czy znowu będe musiał czekać na dwie kolejne wersje sterów od ATI aż wszystko będzie jak trzeba.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam fanów II Wojny Światowej i nie tylko  :wink:  

 

Mam pytanko czy komuś wogule udało się odpalić AA na tej gierce, a w szczególności na Radeonie. Na X800 mi nie poszło, próbowałem na dwóch sterach bez powodzenie  :? . Może ktoś natrafił na jakieś ustawienia w jakimś pliku z gry. Z tego co tu przeczytałem to jest nadal silnik Q3 po poważnych przeróbkach ale jednak dalej to Q3, a jeszcze nie widziałem gry na tym engine'nie żeby AA nie chodziło. Jakoś głupio mi się gra bez tego efektu. Aha i tylko mi nie gadajcie że to tak ma być i że to zamierzone. Z reguły AA nie da sie wł. gdy ograniczniem jest sam silnik gry jak naprzykład Splinter Cell. AF niby działa ale też na 100% nie jestem pewien, dodając do tego AA to by był sam miód  :wink:. Ciekawe czy producenci gry coś skopali czy znowu będe musiał czekać na dwie kolejne wersje sterów od ATI aż wszystko będzie jak trzeba.  

Pozdrawiam

no ten sam problem mam. sprzet ok a grafa ze schodami. czy mozna wlaczyc AA???!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez nie moge wlaczyc AA, ale tak sie zastanawiam moze to i lepiej bo jestem zmasakrawany wydajnoscia. Kurcze ustawienia mam na maxa w grze i w 1024 czasami widze 30FPS :( i to bez AA ale z anizo x8. Kurde po tym jak sobie gram w Undergrounda2 w 1600x1200 anizox8 AAx0 + wszystko na max oprocz enhanced contrast i mam 40-50FPS to dostalem szoku w mohapa ze tak tnie ale przyznac trzeba ze wyglada ladniutko, hej testowaliscie czy jest roznica miedzy tymi ustawieniami tekstur wysokie a bardzo wysokie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekac, jak wczesniej napisalem na dniach ma wyjsc PATCH, i w nim maja byc poprawione drobne bledy. Byc moze jest to jeden z tych bledow :) A wiec cierpliwosci :) A w 1280x1024 tez az tak widac, ze brakuje wygladzania :) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekac, jak wczesniej napisalem na dniach ma wyjsc PATCH, i w nim maja byc poprawione drobne bledy. Byc moze jest to jeden z tych bledow :) A wiec cierpliwosci :) A w 1280x1024 tez az tak widac, ze brakuje wygladzania :) ??

no w 1280 juz mozna grac bez AA tyle ze mi ta gra w 1280x1024 raczej nie bedzie ladnie chodzic, chociaz nie sprawdzawlem w 1024 mam czasami nawet ponizej 30fps wiec w 1280 bedzie gorzej a tu juz srednia przyjemnosc grania ogolnie jestem zawiedzony wydajnoscia w tej grze, to juz doom3 mi lepiej biega :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekac, jak wczesniej napisalem na dniach ma wyjsc PATCH, i w nim maja byc poprawione drobne bledy. Byc moze jest to jeden z tych bledow :) A wiec cierpliwosci :) A w 1280x1024 tez az tak widac, ze brakuje wygladzania :) ??

no w 1280 juz mozna grac bez AA tyle ze mi ta gra w 1280x1024 raczej nie bedzie ladnie chodzic, chociaz nie sprawdzawlem w 1024 mam czasami nawet ponizej 30fps wiec w 1280 bedzie gorzej a tu juz srednia przyjemnosc grania ogolnie jestem zawiedzony wydajnoscia w tej grze, to juz doom3 mi lepiej biega :P

No fakt gra jest wymagajaca ;) Moze to tez poprawia w jakims patchu ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja pierdykam. Ale ta gra ma rozbudowana baze historyczna.

Odpalcie sobie "Interactive Timeline". Wszystko cudownie pokazane graficznie na mapie z calymi opisami. Atak na Pearl Harbor opisany co do minutki. Do tego przemowienia prezydenta, premiera i innych.

Zdjecia historyczne, itp.

Jezeli sie zaglebic w ta historie oraz przejsc gre to mozna robic wyklad na niejednej uczelni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - wam też tak dziwnie celownik opóźnia za myszką ?? dla mnie jest to nieco irytujące , u znajomego wszsytko dobrze :| od czego to zależy ?? ...

Na niektorych myszkach tak jest i poraz kolejny to napisze wyjdzie PATCH i ma to zmienic :evil: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie tą gre . Zabrałem się za instalowanie . Włącza się instaler . Naciskam instaluj . Pojawia się okienko naciskam next . I wyskakuje takie coś " Program nie możne znaleść Medal of honor Pacific Assault . W celu jego znalezienia wpisz w wyszukiwarce Medal of honor PA_CODE.exe" Znalazłem go w katalogu z grą tylko w innym podfolderze . Właczam ten plik prosi o serial więc wpisuje key z pudełka . I wyłącza się dalej się nie dzieje . Co zrobić ? Jak zrobić aby plik setup znalazł ten plik którego nie widzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...