Skocz do zawartości
Buziak

Medal of Honor : Pacific Assault

Rekomendowane odpowiedzi

czekam na jakieś rozwiązanie mojego problemu :?: :!:

Możliwe rozwiązania zostały wyżej przedstawione.

Spróbuj pokombinować z 3D Analyze, jak nie pomoże, to tylko zmiana karty. Nawet jeśli uda ci się uruchomić tę grę, to nie masz szans komfortowo pograć w najniższych ustawieniach. Nie dość, że grafika to jest MX 420 (czyli najsłabsza spośród wszystich GF4MX), to jeszcze 256 ramu za mało w tej grze.

Przeczytaj cały topik, to się dowiesz, że MOH PA jest liderem odnośnie wymagań sprzętowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko karta ale i reszta sprzetu.

256MB to starcza do odpalenia XP i to wszystko

Procek tez zbyt wiele nie wydoli mimo ze podkrecony

No a karta graficzna.... weszlismy w epoke DX9 a ta nawet nie obsluguje DX8.1

 

Wedlug mnie to zapomnij o tej grze. Nawet jak uda ci sie odpalic to jak ja ujrzysz to sie potniesz. Zwlaszcza jak wyladujesz w Pearl Harbor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne na takim celeronie to można co najwyżej w sapera popykać zresztą celerony nie nadają się do gier niestety to że mają dużo GHZ to nic nie oznacza bo taki 2 ghz celeron jest duzo slabszy od 1,2 GHZ Athlona smutna prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo tu sie bardzo grzeje przy tej grze.....niestety to moze byc problemem karta jest kupiona w sklepie??? pamieci sa pewnie za gorace i znieksztalcaja obraz.. w dommie mi sie wieszal komp bo mialem za wysoko rdzen podciagniety a na innych grach chodzilo ok spr zegary karty ati toolem albo rad clockerem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qde to jest ten mysliwiec co goni twojego kumpla jesli tak to musisz leciec na wprost niego i jak twoj kumpel pojdzie w gore to zaczac strzelac i go stracisz jak to nie to mi napisz dokladnie w ktorym miejscu misji jestes co juz zrobiles i jakie masz zadanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz pisze to jest mysliwiec bo zlikwidownaiu celow na wyspie mam go zalatwic wiesz te samoloty 3 trza bylo rozwlaic i dwie lodki moi kolesie lataja w 3 w kolko jak paly a za mna lata ten zoltek i wiem ze musze go stracic i jest problem bo wale wniego a nie moge trafic....nie wiem co jest pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra zolta zalatwilem teraz lotniskowiec i niszczyciel pierwszego ma lotniskowca zniszczyc czy ten amly bo ja jzu nie wiem ktory to destroyer wale w oba i nic co najpierw zalatwic i gdzie celowac wale w srodek torpeda pozniej po bokach na dole ale on sie nei topi.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz rozwalić samoloty na lotniskowcu pozniej te dzialka po bokach lotniskowca z jednej i drugiej strony na koncu mostek , a pozniej bierzesz sie za niszczyciel rozwalasz mu te kominy i w sumie jesli chodzi o statki to tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja nie wiem ale ta gra mi chodzi fatalnie gram na sprzecie z podpisu i teraz jestem dzungli tam mam misje, szybkosc gry jest straszna caly czas w okolicach 25-35fps i to bez fsaa tylko z anizo x8 w 1024x768 wszystko reszta na max. Kurcze w doomie bylo lepiej nie mowiac o HL2 w far cry tyle mialem ale jak gralem z FSAAx4

wam tez tak chodzi, w poprzednich misjach bylo lepiej ale tez nie rewelacja gram na cat 4.12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...