Skocz do zawartości
kucyk

UEFA Euro 2004 PORTUGAL

Rekomendowane odpowiedzi

no chyba, ze uwazasz ten gol na 1:1 za mistrzostwo swiata - ihmo ja tak nie uwazam - ot solidny strzal do wylapania... james cienkim bramkarzem jest i nic nie zmieni mojego zdania

Ja jestem bramkarz to się wypowiem :lol:

James od początku mistrzostw był tylko przeciętniakiem i zostało tak do końca.

Strzał przy 1-1 napewno nie był do wyłapania, do wyłapania, a napewno do wypiąstkowania była ta wrzutka, bo strzał został oddany z 4 metrów to ja się pytam - gdzie jest James?

Inna sprawa, ze nie można tego zawodnika obwiniać za porażkę, przy odrobinie szczęścia mecz zakończył by się 2-0 dla Anglików...

Powtórze jeszcze raz - James jest średniakiem, a żeby bronić trzeba mieć szczęście, któremu trzeba pomagać, żeby je mieć, a żeby je mieć trzeba być czymś więcej niż średniakiem :lol: :lol: :lol:

Zamieszane, ale wiadomo o co chodzi, tak czy inaczej ciesze się, że Portugalia wygrała.

 

Obrona karnego przez Ricardo bez rękawic wywołała u mnie nie małe emocje 8O 8)

 

To samo ja moge powiedziec. Gdzie byl faul na tym bramkarzu portugalskim ... ?

Chyba, żartujesz - faul był ewidentny w tej sytuacji, na 1 metrze zaatakowało go dwóch angielskich napastników, w tym jeden dosłownie oparł się ręką na jego ramieniu. Faul 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

whatever...

moze masz i racje jester...

nie zmienia to jednak faktu, ze w anglii trzeba znalezc wreszcie bramkarza z prawdziwego zdarzenia... james ma dobre warunki fizyczne, a broni niepewnie, czesto bramki padaja, gdyz nie popisuje sie interwencja... moze i sie go czepiam zbyt mocno, ale obawialem sie jeszcze przed meczem, ze james moze sie nie popisac i stalo sie ... no, ale moze mial slabszy wystep :lol: ... wbijac w niego... co sie stalo, to sie nie odstanie...

z mojej strony EOT - odpadla Anglia, przeszla Portugalia - koniec tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

David James - kto to? BO NA PEWNO NIE BRAMKARZ  :!:  :!:  :!:  

bramka na 1:1 - do wybrony

bramka na 2:1 dla Portugalii - cholernie trudne, ale mozliwe do wybrony...

pewnie, pewnie co za beznadziejny bramkarz kazdy inny by to wybronil z palcem w..... nosie a szczegulnie ten 2 strzal kompletna szmata. Jestes fajny i trzymam z toba :|
:lol: widze, ze juz nie mozna miec wlasnego zdania... brama na 1:1 byla do wybrony, zreszta przez cale mistrzostwa james udowadnial, ze bramkarz z niego mizerny (model pewno tez... a moze jednak nie :lol: )

drugi strzal swietny - bez watpienia... jednak i to mozna bylo wybronic... przy duzym szczesciu i lepszej "skocznosci" byloby i tak trudno, ale istniala nadzieja, ale nie - james - dryblas bez umiejetnosci stoi na bramce to i bramy leca jak szalone... nie wiem czy nawet cienias seaman nie byl od niego lepszy...

no chyba, ze uwazasz ten gol na 1:1 za mistrzostwo swiata - ihmo ja tak nie uwazam - ot solidny strzal do wylapania... james cienkim bramkarzem jest i nic nie zmieni mojego zdania

wlasnie mozna i ja tez je wyrazilem moze zbyt ostro ale bylem podekscytowany meczem :D

nigdize nienapisalem ze James to swietny bramkarz poprostu uwazam ze niemozna obwiniac go za utrate goli ( przynajmniej 2 :D ), oczywiscie mozna mowic ze przy pierwszym mogl wypiastkowac ta pilke ze drugi obronilby gdyby byl bardziej "skoczny" itp. itd. rownie dobrze mozna powiedziec ze przy 1 golu obronca mogl uprzedzic Rui Costa a przy drugim zablokowac strzal Postigi, ale to juz tylko gdybanie nic niezmieni wyniku meczu wiec trzeba sie z tym pogodzic :D

peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam strzał beckhama w divxie :D. Niestety cienki jestem w odpowiednim kompresowaniu plikow video ale jakby co moge komus podeslac albo na eftepa wrzucic :P 15mb. jakas minuta filmu.

 

ogladam ten strzal i nie wierze, jak mozna sie tak odchylic

 

tymczasem ja ide spac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie co -to był meeeeecz :!:

 

Podziwiam Ricardo -pierwsze broni karnego bez rękawic, a później sam bierze na siebie strzelenie ostatniego karnego

Natomiast Beckham zaliczył dno. Tak jak powiedział Gmoch nie nadaje się na lidera drużyny, jest gwiazdą wykreowaną przez media i żonę I taki człowiek strzela pierwszego karnego-jakoś byłem przekonany że nie strzeli............. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam nadzieje ze Grecja odesle Francje do domu :) Male szanse ale jednak jakies tam sa. A jutro Szwedzi musza odeslac Holendrow :D

 

Anglikow mi nie szkoda jakos. Nie lubie Angli Ericsona. Lubialem Anglie wczesniejsza ktora atakowala a nie ta ktora sie broni i gra taktycznie do bolu. Bez urazy ale oni mniej pokazali dla mnie finezji niz Niemcy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rcube, pełna racja... dla mnie najważniejsi w tych mistrzostwach są Czesi, za to, że grają ambitnie i wkładają serce w grę. Ponadto ich nieobliczalność "załatwiła" już 3 moim zdaniem dobre drużyny! Jedna zasada, bronić się z Czechami, to samobójstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K... mać, do 2 w nocy spać nie mogłem z nerwów :evil: Czego jak czego, ale tego, że Anglia odpadnie z Portugalią to się nie spodziewałem. Jak mogli przegrać ten mecz grając do 80 minuty jak z nut? Jedna jedyna sensowna akcja Portugali przez cały mecz i bramka. Normalnie cuda się dzieją :evil:

James powinien dziękować Bogu, że Kirkland ma kontuzję. To nie Beckham jest winien, nie Vassell, a właśnie on. Prze cały mecz bronił jakby się upił, wszystko mu z rąk wypadało. Powiedzcie mi gdzie ten matoł stał jak szło dośrodkowanie na Postigę? Zamiast wyjść do gały to stał jak ciota pod mostem...

Strasznie mi szkoda Rooney'a. Gdyby nie skręcił kostki....

 

Beckham przyjechał na EURO kompletnie bez formy i bardzo się obawiałem czy przez niego Anglia nie będzie miała kłopotów. O karnym w jego wykonaniu nawet nie będę mówił... :evil: Jest świetnym graczem, ale bez formy może kury ganiać. Oby tylko przypomniał sobie czasy jak cały świat zachwycał się jego grą w Manchesterze United...

 

Portugalia skończy w następnej rundzie. Pojadą ich gładziutko ORANJE ( którzy oczywiście spuszczą Szewcję :wink:). Carvahlo może tylko pomarzyć, że zatrzyma Van Nistelrooya. Z Owenem jakoś tam szło, bo w końcu niższy i mniej "fizyczny". A van Nistelrooy'owi, który jak nikt inny potrafi się zastawić nie sprosta. Portugalia ma wiele szczęścia na tych mistrzostwach, w końcu ściany sprzyjają gospodarzom. I niech ktoś mi tu powie,że Rui Costa stzreliłby tą bramkę , gdyby Neville się nie pośliznął.... :evil:

 

Dla mnie Czesi i Portugalia mogą jechac do domu. Nie lubię ich futbolu i mentalności. Oby tylko Dania stanęła na wysokości zadania i pjechała Pepiczków. Francja jest mi obojętna.

 

ORANJE, ORANJE, ORANJE :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pf... Czesi są fajni ! Fajnie grają i ambitnie ! A Angole to takie smrody :> jak nie umieją grać, bo to było nieumiejętne w ich wykonaniu, więc tak się kończy. Mecz trwa 90 minut, a nie 80 tak jak oni chcieli, żeby było. Przykre, ale przechodzą dalej Ci, którzy wygrali, a wygrali lepsi - Portugalczycy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pf... Czesi są fajni ! Fajnie grają i ambitnie ! A Angole to takie smrody :> jak nie umieją grać, bo to było nieumiejętne w ich wykonaniu, więc tak się kończy. Mecz trwa 90 minut, a nie 80 tak jak oni chcieli, żeby było. Przykre, ale przechodzą dalej Ci, którzy wygrali, a wygrali lepsi - Portugalczycy.

No co jak co ale drużyne piłkarską to nasi sąsiedzi stworzyli na najwyższym poziomie, tylko im pozazdrościć. Ciekawe kiedy my sie takiej doczekamy?? Chyba jak bede miał już brode do kostek.. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok. - zaryzykowałem - postawiłem kolejne 250 zł na awans Francji... znowu emocje :)

no niezły z ciebie hazardzista ja wcesniej dalem na tych zafajdanych zabijadow jak grali chorwatami i 100 zeta poszlo sie je... dlatego mam nadzieje ze czarny kon im nakopie do d.py BTW gdzie obstawiasz STS prof ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok. - zaryzykowałem - postawiłem kolejne 250 zł na awans Francji... znowu emocje :)

no niezły z ciebie hazardzista ja wcesniej dalem na tych zafajdanych zabijadow jak grali chorwatami i 100 zeta poszlo sie je... dlatego mam nadzieje ze czarny kon im nakopie do d.py BTW gdzie obstawiasz STS prof ?

Profesjonal - kiepski kurs był, ale i tak 35 zł drogą nie chodzi :)

A musze coś zarobić :P

 

A jak wygram... to na Czechów. Meczu Szwecja - Holandia nie będe obstawiał - zbyt duże ryzyko :? Choć jestem oczywiście za Orangami :)

 

A co do dziś... nie będzie niespodzianki, dużą niespodzianką było wyjście Greków z grupy i moim zdaniem na tyle ich stać...

 

"Mimo prasowej krytyki francuski selekcjoner Jacques Santini nie stracił rezonu i butnie zapowiada: "Przyjechaliśmy tu, aby w tych mistrzostwach zwyciężyć. Rozegraliśmy trzy mecze i wierzymy, że zagramy jeszcze następne trzy. W każdym spotkaniu gramy coraz lepiej" - mówił Santini...

 

...Francja i Grecja dotychczas grały ze sobą sześć razy. Pięciokrotnie wygrywali Francuzi, raz był remis. Ostatni raz obydwa zespoły spotkały się 21 lutego 1996 roku w Nimes. Francuzi wygrali wówczas 3:1..."

 

Do tego należy dodać, że Francja nie przegrała od 2? iluś tam spotkań :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

Portugalia skończy w następnej rundzie. Pojadą ich gładziutko ORANJE ( którzy oczywiście spuszczą Szewcję :wink:). Carvahlo może tylko pomarzyć, że zatrzyma Van Nistelrooya. Z Owenem jakoś tam szło, bo w końcu niższy i mniej "fizyczny". A van Nistelrooy'owi, który jak nikt inny potrafi się zastawić nie sprosta. Portugalia ma wiele szczęścia na tych mistrzostwach, w końcu ściany sprzyjają gospodarzom. I niech ktoś mi tu powie,że Rui Costa stzreliłby tą bramkę , gdyby Neville się nie pośliznął.... :evil:

 

Dla mnie Czesi i Portugalia mogą jechac do domu. Nie lubię ich futbolu i mentalności. Oby tylko Dania stanęła na wysokości zadania i pjechała Pepiczków. Francja jest mi obojętna.

 

ORANJE, ORANJE, ORANJE :D

sory ale cholernie smieszy mnie/denerwuje takie gadanie przeciez to samo moge powiedziec ze owen jakby fartem niedostal pilki to tez by niestrzelil gola :|||| reszty nawet niechce mi ise komentowac bo powiedzialem juz wszystko wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

Portugalia skończy w następnej rundzie. Pojadą ich gładziutko ORANJE ( którzy oczywiście spuszczą Szewcję :wink:). Carvahlo może tylko pomarzyć, że zatrzyma Van Nistelrooya. Z Owenem jakoś tam szło, bo w końcu niższy i mniej "fizyczny". A van Nistelrooy'owi, który jak nikt inny potrafi się zastawić nie sprosta. Portugalia ma wiele szczęścia na tych mistrzostwach, w końcu ściany sprzyjają gospodarzom. I niech ktoś mi tu powie,że Rui Costa stzreliłby tą bramkę , gdyby Neville się nie pośliznął.... :evil:

 

Dla mnie Czesi i Portugalia mogą jechac do domu. Nie lubię ich futbolu i mentalności. Oby tylko Dania stanęła na wysokości zadania i pjechała Pepiczków. Francja jest mi obojętna.

 

ORANJE, ORANJE, ORANJE :D

sory ale cholernie smieszy mnie/denerwuje takie gadanie przeciez to samo moge powiedziec ze owen jakby fartem niedostal pilki to tez by niestrzelil gola :|||| reszty nawet niechce mi ise komentowac bo powiedzialem juz wszystko wczesniej.

Święta Racja!! Po co pisać "a gdyby sie tamten nie poślizgnął to by ten nie strzelił..." itp..Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem!! Piłka to jest gra błędów i na tym to polega. Over. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...