Skocz do zawartości
kucyk

UEFA Euro 2004 PORTUGAL

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

To byl ich najlepszy wystep od okolo 6 lat, jesli mnie pamiec nie myli.

Zreszta jeszcze mecz o 3 miejsce ich czeka z Grecja :)

Kogo najlepszy wystep od 6 lat? Holendrow? 4 lata temu w cwiercfinale rozpykali wysoko Serbie (5:1 lub 6:1 nie pamietam :P)

 

A na Euro nie gra sie o 3 miejsce :P Nie ma malego finalu i dobrze.

Jasne że nie ma i nigdy nie było! Holendrzy nie zagrali żadnego dobrego meczu na tym Euro i zasłużenie pojechali do domu, ciekawe kto pojedzie jutro?? Dowiemy sie niedługo.. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie ciesze :)

Będzie Grecja-Portugalia, Grecja wyjdzie i będzie miodzio :P

 

Jedno słowo ciśnie mi się na język: A nie mówiłem ? :twisted:

 

Pięknie !! Grecja MISTRZEM EUROPY (będzie ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie ciesze :)

Będzie Grecja-Portugalia, Grecja wyjdzie i będzie miodzio :P

 

Jedno słowo ciśnie mi się na język: A nie mówiłem ? :twisted:

 

Pięknie !! Grecja MISTRZEM EUROPY (będzie ;))

Obyś mial racje, tylko nie Portugalia :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładam antyfanklub Grecji... kto wstępuje ?

z wielka checia....

 

a co do wygrania grecji to N/C :[

 

juz cos podobnego pisalem :P :P :P ale..... patrzcie i placzcie jak portugalia skobie [gluteus maximus] grekom :] ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEE

WSZYSTKO TYLKO NIE WYGRANA GRECJII.

TRAGEDIA!! PORAŻKA!!

Biedne, kochane Czechy.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze Czechy odpadly ! :(

 

oby teraz Portugalia przegrała !

ten <span style="color:red;">[ciach!]</span>lony Ronaldo - jak bym go spotkał na ulicy i miał pistolet to bym go zastrzelił ! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co niektórzy z Was widzą w grze Grecji......

Przecież to jest najgorszy futbol jaki może być. Gra nastawiona na defensywę, praktycznie bez ofensywnych akcji i strzałów na bramkę. Zauważyliście, że kiedy jakiś z napastników Czech dochodził do piłki natychmiast był faulowany? Niezbyt dobrze świadczy to o klasie zespołu, który dochodzi do finału ME.

Beznadziejnie sędziował wczoraj Colina. Nie powinien żałować kartek przy faulach taktycznych, no i ten karny jeszcze :x .

Teraz w finale mimo wszystko chociaż nie zabardzo lubię to kibicuję Portugalii. Niech wreszcie rozwalą grających prymitywny futbol Greków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz toja sie modle aby grecja nie wygrała bo co to będzie w PZPN-ie :) jak sie dowiedzą że po wygranej nad grekami mogliśmy wygrać całe ME ... i odrazu będą męczyć szwedów ( moja ulubiona drużyna 2 , na 1 miejscu ofc CZECHY ) że specjalnie Polski nie puścili . ehh ale to był fuks grecja ma szczęście i tyle , a pan Colina którego lubiłem za trafne decyzje to chyba oślepł przez te pare dni , nie widzieć faulu na Kollerze , Boże ty to widzisz i nie grzmisz ??

ale i tak dla mnie CZECHY THE BEST ... a szczególnie Nedved , Baros i Ujfalusi

miejmy nadzieje że Ronaldo skopie [gluteus maximus] h*** spod Aten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie jak juz wczesniej pisałem nie ma bata zeby grecy wygrali ME bo janas tak obrosnie w piorka ze hey bo przecie wygrał z ME a,, nam potrzeba nowego trenera kadry ..

 

co do porazki czechow no to nieżła kupa bo IMO oni najbardziej załugiwali na ME

 

BTW sedziewanie coliny pozostawiało wiele dozyczenia zwłaszcza w 1 polowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuda się jakieś dzieją w tej piłce 8O Jak to jest, że drużyna, która przez cały mecz nic nie pokazuje i jak Rejtan broni wyniku nagle takim fartem pokonuje zdecydowanie lepszą, lepiej grającą i zgraną druzynę?

Aż się sam sobie dziwię, że żal mi Czechów. Nie przepadam za nimi ale po prostu za takę grę ten finał należał im się jak psu kiełbasa. Rozumiem, mogli przegrać po fatalnej grze i kompromitujacych błędach. Ale to jakim sposobem zostali pokonani po takim pokazie wspaniałego futbolu to aż smutne, przykre i niesprawiedliwe....

Denerwuje mnie ta Grecja. Grają ja szczury. Zero odwagi, polotu i tylko szukanie dziury do ukąszenia. Jak tak ma wyglądać gra ewentualnego mistrza Europy to ja wysiadam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuda się jakieś dzieją w tej piłce 8O Jak to jest, że drużyna, która przez cały mecz nic nie pokazuje i jak Rejtan broni wyniku nagle takim fartem pokonuje zdecydowanie lepszą, lepiej grającą i zgraną druzynę?

...

dzieje sie tak przez najgłupsza rzecz jaka kiedykolwiekj w piłce wymyslono amianowiecie poje... niespra... idotyczne ..&^$%*&%^ zasady złotego czy srebrnego gola . jak sie gra to sie gra do konca Q$%#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bede trzymal kciuki za Grekow :P

 

Mozna miec pretensje za defensywny styl gry do Holendrow czy Anglikow, druzyn ktore maja potencjal w ofensywie.

Grecja nie ma takiej sily ognia poprostu i musza kombinowac. Gdybysmy my zrobili to co Grecja robi teraz w identycznym stylu to wszyscy by z was pisali jak pieknie Polacy graja w obronie i ze zasluzenie graja w finale :P

 

A w pilce nie bylo, nie ma i nie bedzie sprawiedliwosci. Moze dlatego Amerykanom poraz drugi liga zawodowa padla? Bo kibic widzi ze jakas druzyna jest lepsza a jednak przegrywa. W koszu, siatce i innych dyscyplinach jak druzyna w danym meczu jest lepsza to wygrywa ale nie w pilce :mrgreen: Tu trzeba miec jeszcze kupe szczescia i dlatego mi sie podoba ta dyscyplina bo zawsze jest nadzieja ze Polska jeszcze pokaze hehe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grecja juz jest przynajmniej wicemistrzem europy 8O - moim zdaniem nie zasluzyla na ten tytul

Cos dziwnego sie dzieje sie z pilka nozna, kiedys nie do pomyslenia bylo zeby takie druzyny dochodzily do finalu. Do tego mozna dolozyc czeste niezrozumiale decyzje sedziow psujace widowisko (i niezle wku...ce)

Mam nadzieje ze w finale wygra prawdziwa pilka reprezentowana przez Portugalie- chodz i tak ich nie lubie, ale lepiej zeby to oni wygrali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuda się jakieś dzieją w tej piłce 8O Jak to jest, że drużyna, która przez cały mecz nic nie pokazuje i jak Rejtan broni wyniku nagle takim fartem pokonuje zdecydowanie lepszą, lepiej grającą i zgraną druzynę?

[...]

niewykozystane sytuacje sie mszcza ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...