Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 4 / We 8

Rekomendowane odpowiedzi

omega 4.10 beta? napewno dobrze napisales? bo ja nie moge znalesc w sieci :( jezeli wiesz gdzie one sa to daj linka:)) a i wlasnie sobie przypomnialem- przypadkiem w pes4 nie powinna byc skala trudnosci do 6 gwiazdek? hmmmm... a co do trudnosci to mam nadzieje ze nie bedzie tak jak w pes3 ze byly prawie ciagle denerwujace mecze kiedy ja caly mecz atakuje a komputer nic nie robii tylko wybija pilke mi pod nogi, nudne to wtedy sie robilo:( powinni jakas dorzucic gwiazdke hehe jakiegos extrima czy ultra harda ale i tak pes4ever!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde zauważyłem że gra chodzi o niebo lepiej (płynniej)na kamerze ustawionej na jednego gracza :? ,nie rozumiem przecierz i tak jest tłok na ekranie np w polu karnym

może toś z gf sem poda jekieś stery genialne? żeby zlikwidować te skoki kamery w pogoni za piłką

ps:coraz bardziej mi się podoba granie 8O :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko

jakieś nowe odkrycia co do trików?

trzymając r1(turbo) po zatrzymaniu analog2razy w stronę piłki - zawodnik przekłada nogę nad stojącą piłką

w miejscu

stoisz r1 l1 razem fajne wypuszczenie piłeczki przed siebie

może ktoś wie jak zrobić w miejscu zajebisty zwód po zatrzymaniu udanie że sie biegnie w kturąś ze stron

a zostanie w miejscu nad stojącą piłką? raz mi się udało ale niewiem jak

mam nadzieję że jasno się wypowiadam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emperor_2001 -> ja mam radeona 9500pro i mi gierka nie chodzi na nowych omegach :?. Muszę instalować 2567, a na 2590 gierka się odpala ale przy gwizku obraz mi się wyłącza i nie można grać (jakieś czarne ekrany się pokazują, dzwięk chodzi).

Na wcześniejszych omegach mam wszystko OK, ale z kolei w NFSU2 nie mogę grać na FSAA :?.

 

Może jest jakiś patch na to

 

PS ogólnie to mi chodzi na 1280x1024 na HIGH + FSAA i ANIZO :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, grafika w fifie to tylko trybuny (które w czasie meczu widzimy 5 razy) i nieco lepsza murawa, a piłkarze są gorsi, grywalność gorsza, animacja gorsza, wykonanie gorsze..... ej, moze przestanmy w ogóle gadac o fifie bo tu nie ma co czasu tracić, ta gra JEST GORSZA i uznajmy to za fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no dobra, ale jak często oglądasz zawodników z bliska?

Dla mnie bardziej sie liczy to co widzę przez większość czasu,

a raczej twarz zawodników to drugorzędna sprawa :P

 

Z reszta i tak zgadzam się, że FIFA jest gorsza! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro Evolution Soccer 4 © Konami *DVD*

 

:]]]

 

Ja gram dość dużo i dość dobrze w fifę 2005.

Z pes'em nie miałem do czynienia chociaż miałem 3'kę ale zainstalowałem i mi się niespodobała i nie miałem jej zainstalowanej nawet 3 minuty Dołączona grafika :]]] hehehe, ostatnio zassałem demo pes 4, pograłem trochę i nawet fajnie się gra ;] tylko trzeba zmienić przyzwyczajenia i nauczyć się na nowo grać, bo mam zamiar bliżej przyjrzeć się nowemu pes'owi :]

Zagrałem se 3 meczyki na 3 gwiazdki i w miarę łatwo się grało, więc od teraz gram only na 5 gwiazdek [zresztą w fifie pierwsze co robie jak zainstaluje to zmieniam poziom na world class bo jest to jedyny sensowny poziom w fifie Dołączona grafika ] i pierwszy meczyk na 5g to anglia - szwecja [ja] 0:0 a drugi 2:1 :[ Dołączona grafika hehe, coś się załatwo z kompem gra, w fifie 2005 musiałem grać kilka dni żeby walnąć bramę na najwyższym poziomie :]

Trzeba się jak najszybciej zaopatrzyć w nowego pes'a Dołączona grafika

 

A to jak będzie z tą ligą tweak'a? bo może będe chętny :]]] tylko sie musze naumieć grać w pes'a :]

 

 

A tak wogóle to moje zainteresowanie pes'em zostało wywołane przez kucyka Dołączona grafika a dokładniej przez jego wypowiedź:

"Chłopaki, trenujcie bo wiecie, że jak wyjdzie to przez multi was pozabijam" Dołączona grafikaDołączona grafika hehehe, obadamy :]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuuu no no :) to trza to kupić :) i przetestować oby juz były jakieś pacze poprawiajace nazwiska i zespoły bo jak widze te ich nazwy to na wymioty mnie ........ :) -pozdrawiam

Nazwisk nie ma bo nie ma licencji proste =] ale to pewnie wiecie.

Natomiast mozna je samemu zmodyfikowac w edit mode , przynajmniej na PS2 mozna na PC jeszcze nie gralem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaro matrixa nie ma ale na mojej karcie a jest to r8500 chodzi gorzej niz 3, na trojce bezproblemowo na 800x600 na high detalach a juz w 4 musze grac 800x600 na medium a i to potrafi chrupnac dosyc czesto:( mam nadzieje ze w pelnej wersji zoptymalizuja jeszcze kod gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak chwilke pogralem w to, grafika nieco uboga, do [gluteus maximus] trawa, zbyt mala zlozonosc zawodnikow, do trybun nic nie mam bo i tak ich nie widac przez wiekszosc czasu , fizyka lotu pilki to totalny arcade, i to tyle wad w porownaniu do fify 2k5, na plus na pewno mozna zaliczyc konstrukcje akcji podbramkowych, roznorodnosc zagran, wieksza swobode w rozgrywaniu pilki, mniejsze wymagania ~60fps non stop przy 1024x768 high na 9600Pro, no ale jakos mi to wali konsola na kilometr :P

 

http://img13.exs.cx/my.php?loc=img13&image...15-15-07-34.jpg

http://img10.exs.cx/my.php?loc=img10&image...15-15-13-10.jpg

http://img100.exs.cx/my.php?loc=img100&ima...15-15-34-43.jpg

http://img90.exs.cx/my.php?loc=img90&image...15-16-44-07.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak chwilke pogralem w to, grafika nieco uboga, do [gluteus maximus] trawa, zbyt mala zlozonosc zawodnikow, do trybun nic nie mam bo i tak ich nie widac przez wiekszosc czasu , fizyka lotu pilki to totalny arcade, i to tyle wad w porownaniu do fify 2k5, na plus na pewno mozna zaliczyc konstrukcje akcji podbramkowych, roznorodnosc zagran, wieksza swobode w rozgrywaniu pilki, mniejsze wymagania ~60fps non stop przy 1024x768 high na 9600Pro, no ale jakos mi to wali konsola na kilometr :P

 

http://img13.exs.cx/my.php?loc=img13&image...15-15-07-34.jpg

http://img10.exs.cx/my.php?loc=img10&image...15-15-13-10.jpg

http://img100.exs.cx/my.php?loc=img100&ima...15-15-34-43.jpghttp://img90.exs.cx/my.php?loc=img90&i...15-16-44-07.jpg

Pierwsze nieprzychylne komentarze.

Ciekawe czy bedzie ich wiecej czy zaraz sie zleca wielbiciele i udusza zdrajce w zarodku problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygrałem pierwszy turniej i jak dla mnie gra jest cudowna . MIażdzy Fife ( zresztą jak zawsze ) . Zaraz po odpaleniu gry miałem jakiś niedosyt że mało pozmieniane że mecze tak samo wyglądają itp. ale to tylko pozór , zagrajcie pare spotkań i stwórzcie piękną akcję a aż podskoczycie z radości kiedy strzelicie bramkę i to jest właśnie to co powinny mieć gry . to że człowiek az sie cieszy że mu piękne podanie wyszło i potem piękny zwód i strzał ...

W grze poprawiono grafike ( aczkolwiek nie jest to cudo )

poprawiono również sterowanie teraz wszystkie zagrania wychodza jakoś łatwiej powiedziałbym instynktownie .

zmieniono też lekko powtórki .

jest tez multi , co prawda próbowaliśmy z qmplem ale nie dało rady , spróbujemy wieczorem na szybszym łaczu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe ,może pare przykładów :?:

ale jak znam życie większość to małe szczególiki lub też rzeczy które dla jednych są wadą dla drugich zaletą

na początku demo wzbudziło we mnie zdziwienie

po jakimś czasie zachwyt

a teraz juz tylko uwielbenie 8O

nowa prędkość inne zwody ,to niewiarygodne ile nowych zagrań i animacji wprowadzili ,niessamowita swoboda w rozegraniu akcji

tylko te chrupanie mimo 60klatek ,jak jest z prędkością pełnej wersji na gforceach

i czy owen nie jest łysawy z dalszej kamery a z blizszej błyskawicznie wyrasta mu czupryna :lol:

 

powiedzcie w końcu jak się wykonuje zwód - stajesz z piłką i w miejscu udajesz że będziesz biegł w jedną ze stron a nie ruszasz się z miejsca :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie pochlastam z tym moim transf...tzn ..sklepy sa zamkniete i nie zakupiłem jeszcze tej GENIALNEJ GRY :wink: Co do Online rozmawiałem z kumplami co już pykają i jest Gites :) jedyny minus że nie ma Serwera do gry jak GAMESPY czy coś w tym stylu - i jedna ze stron musi mieć zewnętrzne (stałe) IP .

A sama gra przy łączu 128 kb nie sprawia problemów , w koncu Tryb ONLINE KONAMI opracowało do spóły z MicRosoftem..

 

Jutro może juz nabęde gre ... to wyczaje sam .

 

POZDRAWIAM

 

Ps.

 

a ty EmperoR nie pisz już na haju .. (wiem że będzie ciężko ale z rana zawsze możesz coś skrobnąć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...