Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 4 / We 8

Rekomendowane odpowiedzi

MULTI DZIAŁA !!!

Sprawdzone ... piknie sie gra , ni przycina nic normalnie cudeńko ...

No to siuper, tylko dlaczego nikt nie chciał tego ze mną przetestować :cry:

Dziś jestem cały dzionek w pracy, ale jutro od rana mogę katować pesa przez neta, byle było by z kim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

CUD!

gra działa na Duronie 800 z GF4 Ti4200 - klatek ma od 35 (pod bramką) do 50 (jak mało zawodników)

gram na kamerze Wide

nie ma Matrixa - a w 3 był.

katuję demko z tym modem.

akcje można konstruować przepiękne - udało mi się zrobić raz cudo:

Beckham biegnący bokiem boiska dośrodkował na pole karne do Owena, który strzałem z woleja walnął w bramkę - piłka uderzyła w poprzeczkę, zawodnik przeciwnika (Szwecja) próbował ją wybić, ale nie trafił :!: w piłkę, piłka wleciała wprost pod nogi nadbiegającego Beckhama, który pięknym zwodem zmylił drugiego obrońcę, po czym podał dołem Owenowi i było okieno! chyba z 15 razy oglądałem powtórkę tej akcji... wszystko wyglądało REALISTYCZNIE!

chociaż faktycznie czasami piłka ma tendencje do zapominania o grawitacji i oprze powietrza - szczególnie, jak strzela Beckham - petardy potrafi przywalić takie, że tylko się za głowę złapać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - quick help - czy ten pad :arrow: Manta PS2/PSX/PC będzie ok ??

 

Czy lepiej pad od PS2 + przejściówka?

imho pad bardzo fajny, ostatnio kupilem go w MM ale niestety byl walniety i na wymiane musialem czekac tydzien czasu (bo akurat to byl ostatni egz.) :( dalem sobie spokoj i nabylem dual-a 1 + przejsciowke i jestem very happy bo zarowno NBA jak i PES4 nabieraja nowe znaczenia

ps. gdyby nie to ze byl to ostatni na bank smigalbym na nim, wiec moge Ci go polecic bo wykonanie bardzo solidne, lezy w rekach lepiej niz dual

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady - wezmę tą Mantę. Chciałem zamówić online, ale nie wytrzymam i zaraz jade go szukać na mieście.

 

Gra jest arcypiękna :!: Ja dziś od rana szarpie i nie mogę się oderwać. Super są zrobione dośrodkowania - tego nie da się opisać słowami...Podania w uliczke - miodzio. Ogólnie dynamika gry, zwrotnośc akcji i zaskakujące momenty. Tego NIE MA w Fifie i nigdy nię będzie!

To co zawsze podobało mi się w PES to to, że praktycznie każda bramka, akcja wygląda inaczej i za z każdym golem ciesze sie jak dziecko :D

 

 

Dla mnie 10/10 zdecydowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

kuzyn ma tą Mantę i nie może się doczekać, aż mu się popsuje.

następnie kupi dual shocka od PS2

także moim zdaniem pady od PS2 są najlepszymi urządzeniami do gier, jakie można sobie wyobrazić.

ja bym brał Dual Shocka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli mogę wtrącić na temat pada = zakupiłem sobie coś takiego jak Logitech Dual Pad, z wyglądu i budowy identyczny jak pad z ps2, kupiłem go specjalnie dla PES3, do dziś działa wyśmienicie choć targałem go cały rok, polecam bardzo bardzo bardzo 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli mogę wtrącić na temat pada = zakupiłem sobie coś takiego jak Logitech Dual Pad, z wyglądu i budowy identyczny jak pad z ps2, kupiłem go specjalnie dla PES3, do dziś działa wyśmienicie choć targałem go cały rok, polecam bardzo bardzo bardzo 8)

To ten Logi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuzyn ma tą Mantę i nie może się doczekać, aż mu się popsuje.

następnie kupi dual shocka od PS2

także moim zdaniem pady od PS2 są najlepszymi urządzeniami do gier, jakie można sobie wyobrazić.

ja bym brał Dual Shocka

Co ty chrzanisz? Mi padł Dual Shock 2 i kupiłem tą mantę i naprawdę nie ma żadnej rożnicy a już na pewno takiej która tłumaczy sens wydawania trzykrotnie większej kasy./

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie jestem po pierwszym moim meczu w pes'a Dołączona grafika

 

juve - ac milan [ja :] 0:0, 0:0, 0:0, 0:1 :]]] hehe

 

Dodam że gram na najwyższym poziomie [5g] i 10 min połowa.

 

Gra się fajnie, powiem tak, jest więcej "wolności" niż w fifie :]]] bo w fifie gra jest imho dość schematyczna [przynajmniej jak ja trochę pograłem to mi się zaczeło powolić nudzić Dołączona grafika ]

 

Co do grafiki to sami piłkarze jak najbardziej okey, ale murawa i bramki Dołączona grafika eeeh, szkoda słów, mogło by to wyglądać o wiele lepiej bo kojarzy mi się to z fifą '95 Dołączona grafika poważnie Dołączona grafika

 

A rzeczą która mnie najbardziej denerwuje w pes 4 jest... jest menu [pixelki a'la tony hawk] i oznaczenia pada żywcem z pleya Dołączona grafika bo według mnie jest to olewanie w jakimś sensie graczy pc.

 

A tak ogólnie to pes 4 jest całkiem niezły, ale brakuje mu tego czegoś Dołączona grafika

hmmm, jakby tak wymieszać pes'a 4 i fife może by powstało to o co chodzi Dołączona grafika hehe :]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez mieszanie FIFY05 z PES4 !!! Ludzie nie porównujcie tych gier !! Jednemu trawa nie pasuje i Bramki drugiem grawitacja .... nie mówie że gra jest wolna od błedów ale weźcie i nie przesadzajcie że np. brak sędziów liniowych jest poważnym błedem czy że sędzia główny sie "traci" ludzie co jest z wami !!!

 

Czy wy wogóle macie pojecie co piszecie ??? Proponuje z 3 razy przemyśleć wypowiedz zanim wyślecie to na forum ... no a Manta robiii wg. jednego z forumowiczów duuużo lepsze pady NIż Sony co sprzedało raptem 50 mln konsol i nikt na pada nie nażekał ...

 

 

POZDRAWIAM .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W vobisie jest ten logi Dual Pad za 99zł - jutro kupie.

Spadam na partyjkę PES4 8)

 

EDIT

 

Co do grafy to mi się podoba - pełen oldschool ;] Nie jest ani brzydka ani cukierkowa. Tnie mi niemiłosiernie przy 1280x1024 (GF4MX) ale ostro ciupam ;]

 

EDIT2

Dajcie namiary na najlepszą stronke o PES4 w sieci. Taką, na kórej najwcześniej pojawiają się najnowsze łaty, updaty, dodatki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie to pes 4 jest całkiem niezły, ale brakuje mu tego czegoś Dołączona grafika

hmmm, jakby tak wymieszać pes'a 4 i fife może by powstało to o co chodzi Dołączona grafika hehe :]]]

 

 

napisz mi proszę co dodales by z fify?? oprócz prawdziwych nazwisk i wszystkich klubów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja bym dodał z FIFY hmm no pomyślmy ..aha te Orginalne nazwiska,kluby aha bez tego .. to może ..hmm no własnie to eeee jak to sie .. ... ekhm.. no i te ustawienia dzwięku sa wypas ....iii no ten tego...a tako wogóle to ten Owen tam jest jak Beckham ii te akcje schematyczne sa wypasione ..no i wogóle ....a najlepsza to jest ta opcja jak to ona sie nazywała w FIFIE aa już wiem UNINSTAL ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie zgłupiałes ten pad ma 10 przycisków a do pes4 potrzebnych jest 12 :) odpusc sobie tego pada poniewaz jest za drogi 196 zł chyba och......i w tym sklepie takie redło :) kup sobie lepiej pada do ps2 + p[rzejsciówka lub mante lub tez co inego co jest 12-to prtzyciskowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, pełną wersję mam i szlag mnie trafia jak widze te wymagania. 1024x780 i tnie się szczególnie przy powtórkach (20FPS WRRRR) i przy polu karnym (40FPS WRRRR)

 

Spróbuje ze starszymi sterownikami a jak nie pomoże to kupie dubble speed i będę gral na 1200 rozdzielczości. Aha i ten multi to jednak ma troche wymagania sieciowe, jeśli admin nie przekieruje portów to sobie tylko na LANie pogram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już gracie?

 

jak co jestem chętny i moge postawić grę [chyba neo uciągnie Dołączona grafikaDołączona grafika ]

 

a co do tego co bym dodał z fify do pes'a to tak:

- to o czym już mówiliście czyli stroje, nazwiska, ilość dostępnych klubów

- animacja zawodników [szczególnie bramkarza bo w pes'ie to imho słabo Dołączona grafika ]

- grafa otoczenia [murawa i bramki]

 

Dołączona grafika no i chyba tyle :]]]

 

a na koniec spuentuje to moim ulubionym powiedzeniem "nie ma rzeczy doskonałych" ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...