Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 4 / We 8

Rekomendowane odpowiedzi

panowie, zagraliśmy z turzolem meczyka i to co się dzieje jest nie do opisania  8O  

no poprostu MASAKRA, normalnie przeklne na głos i dostane punkty, bo warto

jest <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ZAJEBIŚCIE  DOciach!IE SUPER 8O  8O  8O

Taa meczyk był zajefany - kucyk widać ze ćwiczył cały czas :wink: Dwoił i i troił żeby sforsować defensywę Barcy i wygrał 2:0 - ale tego loba to nie zapomnę :D

Szkoda, że później zaczęły się dziać dziwne rzeczy z moją siecią :(

 

Jutro - rematch!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, mam problem z polaczeniem online. Mam net w kablowce i co sie z tym wiaze, wewnetrzne IP. Co moge zrobic, by moc grac online w pesa? Gdy laczyle sie z osoba, ktora ma zewnetrzne IP, wowczas na chwile sie u Niej pojawiam i zaraz wywala disconneted... u mnie natomiast caly czas waiting. :/ Moze ktos wie, co moze pomoc (jakies proxy, ew.strony typu no-ip)???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

logi albo PS2 - jedyne pady do rozgrywki w PESa

oczywiście na upartego można co 3 miesiące kupować MONY na Allegro za 19,90, ale jaki to ma sens?

logi ma u mnie plusa za krzyżaka - wolę jak jest taki połączony, niż tak jak w padzie od PS2 wszystkie kierunki rozłączone.

swoją drogą mam niezły dylemat na Święta: PES4 czy HL2?

 

a granie po necie... panowie! spotkania przy piwku w kilka osób to jest to!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, mam problem z polaczeniem online. Mam net w kablowce i co sie z tym wiaze, wewnetrzne IP. Co moge zrobic, by moc grac online w pesa? Gdy laczyle sie z osoba, ktora ma zewnetrzne IP, wowczas na chwile sie u Niej pojawiam i zaraz wywala disconneted... u mnie natomiast caly czas waiting. :/ Moze ktos wie, co moze pomoc (jakies proxy, ew.strony typu no-ip)???

Jep potwierdzam. Chcialem sobie dzisiaj z kumplem wreszczcie pograc a tu klops. On ma neta z osiedlowki i jest w sieci wewnt ,a ja mam neo i dzieje sie to samo co u kolegi wyzej :cry: Ktos znalazl jakies rozwiazanie moze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak... Musiscie sobie przekierować port 5739 innego wyjścia nie ma... NIestety autorzy się nie postarali i nie wystarczy jedna osoba z zewnętrznym IP :( Ma ktoś ochotę teraz online poszpilać? Może ktoś z dobrym łączem?:D Jak coś to walić na gg 1218735

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES4 na PC nawet nie ruszam bo i po co. Od dluzszego czasu juz delektuje sie wersja na PS2 i to wystarcza. Na PC trzeba miec niestety pada, inaczej sie nie da. Nawet granie online mnie nie przekonuje. Wole zadzwonic do kilku znajomych, wpadna z pifkiem i jakims paleniem i dopiero sie zaczyna gra :D

Pamietam w lato pojechalismy na dzialeczke na 4 dni, bez kobitek, pare krzynek browarku, grill, 'trawka' 8) ...przez te 4 dni saplismy moze z 8 h lacznie, emocji bylo co nie miara...eh co za czasy :P .

Ale nie watpie ze wersja na PC jest rownie udana jak ta na PS2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES4 na PC nawet nie ruszam bo i po co. Od dluzszego czasu juz delektuje sie wersja na PS2 i to wystarcza. Na PC trzeba miec niestety pada, inaczej sie nie da. Nawet granie online mnie nie przekonuje. Wole zadzwonic do kilku znajomych, wpadna z pifkiem i jakims paleniem i dopiero sie zaczyna gra  :D  

Pamietam w lato pojechalismy na dzialeczke na 4 dni, bez kobitek, pare krzynek browarku, grill, 'trawka' 8) ...przez te 4 dni saplismy moze z 8 h lacznie, emocji bylo co nie miara...eh co za czasy :P .

Ale nie watpie ze wersja na PC jest rownie udana jak ta na PS2 :)

Równie udana, jesli nie lepsza ( IMHO tylko graficznie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też bym sobie pograł ale mam tylko Athlona 2.0 XP, GeForce 2mX400 i 384 ramu. z takim konfigiem lepiej do gierki nie podchodzić. grałem na PS2 i geirka po prostu miód. Czekam, może wyjdzie jakiś patch tak jak do PES3, który wyłącza dźwięk (nie zcisza, tylko wyłącza) i wtedy będzie sie dało grać. Póki co to wszystko na minimum i po dwóch meczach cholernie bolą oczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś z Makiem i z Kucykiem - chłopaki ciorali mnie jak chcieli :oops: Musze zakupić w końcu pada bo na klawie padaka...

 

Ja jestem za stworzeniem mini turnieju - najlepiej system pucharowy - ale najpierw niech ci, którzy nie mają fulla go zdobędą i nabiorą wprawy w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://torrent1.youceff.com/download.php?file=507803

patch od wolfa, więc nie trzeba martwić się o jakość 8)

 

co do turnieju - pomyślimy, jeśli ktoś mi pomoże to mogę coś takiego spróbować zorganizować, chodzi przedewszystkim o "pomysł" 8)

ale to i tak nie wcześniej jak za tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie zgłupiałes ten pad ma 10 przycisków a do pes4 potrzebnych jest 12 :) odpusc sobie tego pada poniewaz jest za drogi 196 zł chyba och......i w tym sklepie takie redło :) kup sobie lepiej pada do ps2 + p[rzejsciówka lub mante lub tez co inego co jest 12-to prtzyciskowe

W Logitech'u Dual Action też jest tylko 10 przycisków(teoretycznie). Weź jednak pod uwagę, że są jeszcze 2 przyciski w analogowych gałkach. OBYDWA pady mają 12 przycisków Tak więc podsumowując walnąłeś niezłą kiszkę :oops: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to daje;

- Furry Evolution Option File 0.5 (poprawione nazwy stadionów, drużyn i lig)

 

- wysokiej jakości flagi i herby drużyn (by Higgs)

 

- loga ligowe i pucharowe (by Higgs)

 

- unfiormy 2D (by Higgs)

 

- menus (by Unknown)

 

- bandy (by FCH)

 

- flagi wieszane przez kiboli ;) (by Various)

 

- ubranko sędziego (by Unknown)

 

- korki (by FCH)

 

- przyśpiewki (by Solidus J2K)

 

- piosenka w menu: U2: Beautiful Day (by Unknown)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgrałem "pacza" :-] i zmieniło się to co pisało, czyli - wszystkie nazwy/nazwiskia org, bandy, reklamy flagi itp itd... czekam na wersje z "kitsami" 8)

 

update co do patcha - to co wyrabiają teraz kibole, odgłosy z trybun, śpiewy, masakra 8O

suuper 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze mecze w PES4 juz za mna. Gra sie inaczej, jak zwykle zreszta, niz w WE. Pilka inaczej sie zachowuje, mysle ze lepiej. Gralem tylko po necie z metal`em, bo przez te kilka lat komp, jako rpzeciwnik, mi sie unudzil :) Granie na klawiaturze to katorga. Zeby wykonac niektore zagrania, to nie wiem jakie trzeba miec palce, ale i tak gra z zywym przeciwnikiem jest super. Przy grze po necie wystepuje minimalne opoznienie, ktore zazwyczaj nie przeszkadza, no moze jedynie utrudnia wykonywanie stalych fragmentow gry. Czasami nie pojawia sie miernik strzalu, ale to tez pewnie mozna zwalic na lagi :)

 

Zabawne bramki padaja w PES4 :)

 

Na dniach kupuje przejsciowke i podlaczam pada :)

Jakby ktos chcial grac to moje gg - 1107291

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam, ja pykam na klawie całkiem ostro Dołączona grafikaDołączona grafika hehe, ale jednak klawiatura to spore ograniczenie w kierowaniu zawodnikiem i w strzelaniu, bo na klawie nie ma takiej płynności jak na padzie i nie ma wszystkich klawiszy pod palcem Dołączona grafika

 

Wczoraj byłem w media obadać ceny padów i dual action był po 129zł [i tak nic nie kupie w tym "pięknym" sklepie Dołączona grafika chciałem się tylko zorientować]

Najbardziej bym chciał jednak cordless rumbelpad'a 2 Dołączona grafika tylko ciekawe kiedy będzie w polsce... bo wygląda lepiej od action'a Dołączona grafikaDołączona grafika hehe, zresztą sami zobaczcie:

 

Dołączona grafika

 

tylko cena napewno też będzie niezła, ok. 150zł? :[[[ [chociaż w usa to kosztuje 39.99$ czyli na polskie nie całe 130zł]

 

update:

http://sklep.benchmark.pl/pelny_5818.html już jest Dołączona grafikaDołączona grafika bo właśnie zobaczyłem z ciekawości czy przypadkiem nie ma, a tu prosze, benchmark już go ma :]]] 170zł? Dołączona grafika eeeh, to już wiem co chce pod krzaczka na święta Dołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj mam za sobą piersze mecze online.

Grałem z kucykiem i miło się grało :D

 

Oto wyniki:

 

Kucyk - Kaczala

 

ACMilan - Anglia: 3:2 (w dogrywce)

ACMilan - Anglia: 1:2

Hiszpania - Anglia: 1:2 (w dogrywce)

Hiszpania - Anglia: 3:1

Hiszpania - Anglia: 2:1

 

Czekam na innych chetnych do grania,

ale niestety nie mogę hostować :?

 

Jak grałem z kucykiem to miałem pewien problem

Lagi powodowały, że przy strzelaniu pasek strzału

miałem na np na pół a strzelał dużo mozniej :? i musiałem

brać na to poprawki.

Czy ktoś inny też tak ma?

 

Jak są jacyś chętni do grania i mogą hostować to moje GG: 4103907

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Wy ale ja mam takie lagi straszne jak się dołącze do kogoś :/ nie wiem co jest grane, czyżby taki tryb mp zrąbany :/. I nie piszcie czy mam włączone p2p or sth :P. A łącze mam 512. Tylko jak hostne to mam dobrze ale z kolei inni jak się dołaczą mają lagi :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgrałem "pacza" :-] i zmieniło się to co pisało, czyli - wszystkie nazwy/nazwiskia org, bandy, reklamy flagi itp itd... czekam na wersje z "kitsami"  8)

Ja tez wgralem ale nazwiska mam cienkie ;/ W reprezentacji holandii macie oryginalne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj właśnie nabyłem Dual Shocka 2 :) Nareszcie przejściówce nie będzie się nudzić :) Bo tak leżała od roku w szufladzie :) Aha, mam na sprzedaż pada Manty Dołączona grafika

 

Jest ktoś chętny? Używany jeden miesiąc, gwarancja na 2 miechy jeszcze bodajże, stan idealny, posiada wibracje, gra się fajnie na nim, ale ja mam małe dłonie i był ciut za duży :( Jakby ktoś chciał to pisać na gg 1218735.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...