Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 4 / We 8

Rekomendowane odpowiedzi

Ludziska, czy w Master League są eliminacje Ligi Mistrzów (WEFA Championship) bądź Pucharu UEFA (WEFA Masters Cup) ?

 

I teraz pytanie dotyczące taktyki : Co trzeba zrobić, aby w trakcie meczu boczni pomocnicy wymieniali się pozycjami (prawy pomocnik przechodzi na lewą stronę i odwrotnie) ? Wiem, że obok taktyki są też trójkąt, kwadrat, kółko i krzyżyk (mogą być też wszystkie na raz obok danej taktyki) ? Co one oznaczają ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, czy w Master League są eliminacje Ligi Mistrzów (WEFA Championship) bądź Pucharu UEFA (WEFA Masters Cup) ?

 

I teraz pytanie dotyczące taktyki : Co trzeba zrobić, aby w trakcie meczu boczni pomocnicy wymieniali się pozycjami (prawy pomocnik przechodzi na lewą stronę i odwrotnie) ? Wiem, że obok taktyki są też trójkąt, kwadrat, kółko i krzyżyk (mogą być też wszystkie na raz obok danej taktyki) ? Co one oznaczają ?

1381489[/snapback]

 

Są ale z tego co pamietam w lidze "musisz" być szósty lub piąty pierwsza czworka awansuje bezpośrdenio

W uefa nie wiem bo w zyciu nie grałem :D (napewno awansują tam druzyny które odpadły z ligi mistrzów w fazie grupowej)

 

Ustaw sopie strategie

Left side attack

right side attack

change side attack

Edytowane przez adam d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normlane ze PES 4 zacina sie na takim sprzecie ??

 

Celeron 2600

Radeon 9200 SE

256 ram 

 

PLUS

 

wylaczona karta dzwiekowa

Low detale

1385256[/snapback]

Według mnie nienormalne.

Moj kolega ma podobny config tyle ze Radeon 9600 i chodzi mu spokojnie na normalu bez zadnych przycin.

 

Hm... kto z forumowiczow jest najlepszy? Chetnie sie zmierze, moje gg 4940538 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z ta gra a mianowicie gra dziła przez kilka sekkund do 1minuty. tz podczas meczu. z tego co wiem gra powinna chodzic na moim komputerze bez wiekszych problemów (1,4 athlon 512ram radeon 9600). Czy ktos moze mi pomóc plissssssssssss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pisze bo jestem pod wrazeniem tej gry :D Gram chyba 15 sezon, zalaczam giere jak codzien pozniej ML no i mecz. Ładuje sie ładuje i wreszcie zawodnicy wychodzą na murawe-no i wlasnie :twisted: ku mojemu zdziwieniu na murawie leży śnieg :D cały stadion jakby obsypany bielą a za bandami obok dziennikarzy/fotografów stoi sobie ot wlasnie nie kto inny jak bałwan :D

zapodaje screeny tego niezwyklego zdarzenia :D

Dołączona grafika

:lol:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no gierka jest genialna, a polish patch miodzik, chłopaki mam pytanie? gra lige, dodam ze niejest to master league ? i czy po zakonczeniu sezonu?> bede mogł kontynuowac drugi i kolejkny sezon ? grając tą sama drużyną? a druga sprawa to rzuty wolne, juz mnie [ciach!].... bieże? jak strzelać żeby ustrzelić brameczke? przypomne ze gram na klawiaturze, ani podkrecić ani ?? hmmm? Wiec podajceee jakis przepis:) aaa ostatrnio tzn, dzisiaj strzelilem MmMm piękną brameczke :) z samego rożnego :) no cudd cudddddd i WLK, POZDRO DLA WSZSYTKICH SHOOTEROW...TZN, pes - sowców ...PEACCCE :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że jest genialna to wszyscy wiedzą ;] jej miodność nie ma granic i każdy mecz cieszy jak "nowy", nawet grając dzień w dzień ta gra się nie znudzi, no chyba, że ktoś football'u nie lubi;p ale to inna sprawa.

 

Co do podkrecania w wolnych to po strzale, czyli jak już póścisz pasek strzału i zawodnik biegnie to trzymasz w danym kierunku ( lewo || prawo ) i podkręca. Radzę Ci kupić pad'a to odkryjesz tą grę na nowo, i robi się niesamowicie elastyczna, a bramki jeszcze bardziej magiczne wpadają w pozytywnym znaczneniu tego słowa. Także z konstruowaniem akcji itd itd. więc marsz do sklepu po pada ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to grania na padzie. Owszem teraz juz nie wyobrażam sobie przesiadki z powrotem na klawe ale głównie dlatego że jest wygodniej (na padzie). Bramki można tak samo ładne pakować na obydwu urządzeniach. Na pewno nie można strzelić na padzie bramy której nie dałoby sie na klawie-o to mi chodzi :) bo czytając post |kalabanga| można odnieść takie wrażenie. Na padzie gra sie poprostu wygodniej i łatwiej, można też zrobić ruletke Zidana :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to grania na padzie. Owszem teraz juz nie wyobrażam sobie przesiadki z powrotem na klawe ale głównie dlatego że jest wygodniej (na padzie). Bramki można tak samo ładne pakować na obydwu urządzeniach. Na pewno nie można strzelić na padzie bramy której nie dałoby sie na klawie-o to mi chodzi :) bo czytając post |kalabanga| można odnieść takie wrażenie. Na padzie gra sie poprostu wygodniej i łatwiej, można też zrobić ruletke Zidana :wink:

1413155[/snapback]

hehe, nie miałem tego na myśli ;p jasne, że wszystko się da na klawie zrobić to co na padzie. Przecież to oczywiste ;p Chodziło mi o tę "płynność" w konstruowaniu akcji możesz uzyskać dzięki padowi ;] i przyjemność, co ciągnie za sobą to co napisałem w wcześniejszym post'cie ;] pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za rady, ale prawde mówiac = umiem podkręcać i uderzyć z tego wolnego, tylko ze za kazdym razem wprost w mur ? a jeszcze pytanie odnośnie grania ligi? czy można kontynuowac kolejne sezony? tak jak w master league?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to jest jakis patch zeby śnieg byl na murawie?

1413160[/snapback]

:lol:

Ja też tak myślałem słysząc plotki o śniegu :D ale z tego co wiem to śnieg "jest możliwy" tylko na stadionie Bayernu - taka sytuacja (zima na boisku) wydarzyła mi sie pierwszy raz - było to w ostatniej kolejce przed przerwą na transfery - czyli w ostatnim meczu pierwszej części sezonu.

 

Panowie dzięki za rady, ale prawde mówiac = umiem podkręcać i uderzyć z tego wolnego, tylko ze za kazdym razem wprost w mur ?

Musisz troche potrenować. Strzelić ładną bramę z wolnego to nie łatwa sprawa. Musisz mieć do tego dobrego zawodnika. Poza tym jeśli strzelasz niemal z lini pola karnego to rób to z wciśniętym R2, jeśli jest to ciut dalej to z R1. Nie zapomnij o podkręceniu Prawo||Lewo i zwróć uwagę na wskaźnik "curved" czy jakoś tak (przed strzałem pauza->select kicker) zobacz jakiego rogala jest w stanie zakręcić Beckham który ma go na poziomie 98 bodajże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś z Was na patchu ULTIMATE FIX-IT 1.0 ??

 

1414262[/snapback]

Tzn co jest takie extra?

Bo z tego co ja widzialem to tylko reklamy pozmieniali na poszczególnych stadionach itp. Menusy mi sie jedynie podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.pes4u.tox.pl

www.issonline.pl

www.morekligue.w.interia.pl

www.ati.w.szu.pl

To te ktore ja znam. nie rozumiem zbytnio pojecia na poslskich serwerach? przeciez w pesie serwerem jest komputer hostujacego. :D

Edytowane przez Myszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stalem sie dzisiaj szczesliwym posiadaczem PES4 :) w gierke pogrywam jak jeszcze byla na PSX ale mam pare pytan ...

 

1.Sciagnolem: The Wolf Furry Evolution Patch 3.0 - PES4 PC! co z tym dalej mam zrobic ? gdzie skopiowac itp. jest to najnwoszy patch ?

 

2.Sciagnolem: The Wolf Furry Evolution Option File 2.0 - PES4 PC co z tym zrobic i do czego to jest :)

 

3.Gre dostalem od kumpla... do tej gry i zajmuje ona 750 mb, czy na takiej wersji bedzie sie dalo grac po necie czy sa potrzebne oryginalne klucze? (mam PES4 Official Patch v1.1 )

 

4.Zeby zapisac sie do ktorys z lig od ati-ego albo jakies innej musze stawiac swoj serwer do gry ? mam neo 128 i bedzie lagowac ale jak dojdzie do meczu neo 128vs neo128 to co wtedy ? bedziemy grac na pingu 300 ?

 

to narazie tyle pytan :) bylbym wdzieczny gdyby ktos mogl na nie odpowiedziec :>

Edytowane przez JedrzeJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...