Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 4 / We 8

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michalwienia

a mi sie wplf nie podoba <_<  <_<  <_< bo mam takiego patch gdzie kamera jest tak troche dalej i widac wiecej na boisku a w wolfie jest zwykla kamera

1327642[/snapback]

no to powiedz jaki to patch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to powiedz jaki to patch

1327826[/snapback]

Prosze bardzo :D :D

Update - Kancheskis/Gigi La Trottola

ja sciagnalem z www.pes4u.tox.pl tylko trzeba sie zarejestrowac.

- nazwy klubów

- zmiany na rynku transferowym

- niektóre stroje

- numerację oraz wygląd piłkarzy

Edytowane przez myszek14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ati -> skoro taki z ciebie kibic Blaugrany to powiedz mi jak mam wgrać te stroje do gry :lol:

http://exo3.w.interia.pl/barca_home_cl_br.bmp

http://exo3.w.interia.pl/barca_away_cl_nb.bmp

http://exo3.w.interia.pl/barca_third_bb.bmp

:?: :?: :?:

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak nie mam kitservera? :?

Mam patcha Wolfa 2005 Evolution

 

ewentualnie poratujcie mnie linkiem do jakiegoś sprawdzonego kitservera żeby działał bez problemów w ML :)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro nie wierzysz to zainstaluj sobie tego patch co ja mam :D :D

EDIT: juz uzywam wolfa :D :D a kamere mozna zmieniac na kazdym patchu.

Edytowane przez myszek14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Dopiero od niedawna gram w PES i od razu zaczalem od 4. Wczesniej jakos nie mialem okazji :/

Mozecie mi powiedziec skad moge sciagac jakies dodatki, poprawki, tak zeby na PC wszystko ladnie bylo?? Jaka jest wg was najlepsza strona??

 

Z gory dzieki.

 

Pozdrawiam

 

Ps. Dziala wam PES na najnowszych albo na starszych Omegach na 9500@Pro??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam :google: :wink:

 

Najlepsze chyba forum to: http://forums.evo-web.co.uk/index.php?

A jeśli angielski to twój naczelny wróg to: http://www.issonline.pl/ :D

Poza tym linki do najlepszych paczek znajdują się chyba w temacie więc wystarczy że poszukasz. Na górze dałem linki do Wolf Path który według mnie jest podstawą. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko dotyczące Master League. Wiadomo, że piłkarze w tym trybie kończą kariery. Jednak niestety tutaj nie jest tak, jak w Championship Managerach, że pojawiają się nowe talenty. U mnie najmłodsi zawodnicy w Master League mają 17 lat. I właśnie to pytanie : Kto będzie grał powiedzmy za dwadzieścia sezonów, skoro Beckham, Zidane, Ronaldinho i inni zakończą już dawno karierę, a ci obecnie najmłodsi będą mieli już po 37-38 lat ? I kto w ogóle będzie grał, gdy i ci zakończą karierę ? Czyżby NIKT ? No chyba, że w tej grze jednak są nowe talenty i ja coś przeoczyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałes o czymś takim jak zmartwychwstanie?? :lol:

 

będą sie pojawiac po sezonie nieobecnosci jako 17nastolatkowie B)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałes o czymś takim jak zmartwychwstanie?? :lol:

 

będą sie pojawiac po sezonie nieobecnosci jako 17nastolatkowie  B)

1336078[/snapback]

Ale będą mieć te same nazwiska i tak samo wyglądać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak B)

 

Ja własnie nabylem po okazyjnej cenie siedemnastoletniego Maldiniego-wygląda tak samo i wogóle jest spox :)

Nie moge sie juz doczekac kiedy Zidane sie narodzi na nowo bo jest za drogi i za stary żebym go teraz mógł kupic :? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że może się powtarzam, ale może wreszcie uzyskam satysfakkcjonujące mnie odpowiedzi :

 

1. Wiadomo, że w PES 4 w Master League z każdej Ligi do Champions League (WEFA Championship) awansują cztery pierwsze zespoły. A jakie miejsca gwarantują udział w Pucharze UEFA (WEFA Masters Cup) ?

 

2. Słyszałem, że w Master League zgłaszają się sponsorzy. Pytanie : Od czego to zależy ? Od wyników osiąganych z drużyną ? I co znaczą takie linie (przesuwa się je na diagramie bodajże R1) oraz "Joined" i "Present" ?

 

3. Czy transfery dokonywane przez inne kluby są "na chybił-trafił", to znaczy przypadkowe ?

 

4. Czy można zmienić nazwę turniejów ? (np. zamiast Inrernational Cup to World Cup, zamiast African Cup to African Nations Cup, zamiast American Cup to Copa America itd) ? Wiem, że można zmieniać nazwę stadionów i lig krajowych. A jak jest z nazwami mistrzostw kontynentalnych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Nie wiem dokładnie ale chyba miejsca 5-7

2) Sponsorzy? :blink: . A co do linii: Joined to umiejętności zawodnika w chwili w której dołączył do twojego zespołu, a present to umiejętności jakie posiada obecnie.

3) Nie tak bardzo przypadkowe. Ja gram Barcą i zauważyłem że Real wzmacnia się młodymi pomocnikami bo wkrótce Zidane odchodzi na emeryture :) Na pewno transfery dokonywane przez kompa nie są tak spektakularne jak te które finalizuje gracz :twisted:

4) A patch Wolfa ich nie zmienia? :) Nawet nie wiem. Ale jesli nie to chyba sie nie da :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ale jednak mi się wydaje, że transfery dokonywane są przez inne kluby na "chybił-trafił". Na przykład FC Barcelona kupiła 20-letniego Anglika Bena Watsona z Crystal Palace (środkowy pomocnik), a przecież w pomocy grają tacy gracze jak Ronaldinho, Deco, Giuly, Xavi czy Iniesta. A Bayern Monachium kupił mało znanego rosyjskiego obrońcę Khatazenkova...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Uważam jednak, że transfery są przypadkowe. Taka FC Barcelona, mająca świetnych pomocników (Ronaldinho, Anderson Deco, Ludovic Giuly, Xavi Hernandez czy Andreas Iniesta) kupiła sobie jakiegoś mało znanego środkowego pomocnika Bena Watsona (Anglik, 20 lat). A to, że Real Madryt kupuje sobie pomocników, może być po prostu zwykłym zbiegiem okoliczności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że tak Wam truję :) , ale chciałbym wiedzieć jeszcze jedną rzecz, również związaną z Master League. Ilu piłkarzy MINIMALNIE może liczyć kadra w sezonie ? Rozumiecie, żeby nie było tak, że chcę sobie kogoś kupić lub sprzedać, a tu nagle pojawia się informacja w stylu : "Nie możesz już sprzedać więcej zawodników"... :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie OT.

Jezeli chcesz cos dopisac po ówczesnym napisaniu postu.. UZYJ przycisku Dołączona grafika :// w innym wypadku mocno zasmiecasz temat:/

Edytowane przez peseq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno mnie tu nie było ;p zamieściłem fajną kompilację bramek z "real" ;] kulawa jakość, może widzieliście kto nie widział to niech sobie obejrzy ;]

 

http://www.rotsh.ras.pl/all/best%20soccer%...ents%20ever.wmv

 

a tak w ogóle to w końcu przyszedł mi pad z serwisu po awarii. I w końcu wymienili mi na też Logitech'a tylko Rumble Pad 2 i powiem bomba. Lepszego pada w ręce nie miałem :]]] wreszcie super krzyżak a nie jak w Logitech Dual Shock!! wygodniejszy, analogi lżej się skręca ;] wibracje ;] i co najważniejsze lewy analog już się nie psuje jak w Dual Shock :P więc jak ktoś się zastanawia nad kupnem pad'a to z czystym sumieniem polecam Logitech Rumble Pad 2 :]. Wreszcię mogę wrócić do WE ;]. Strzeliłem bramkę po tym jak bramkarz złapał i w padł z piłką do bramki :o pierwszy raz tak mi się udało strzelić ;] złapał i go odrzuciło :o. Ale za chwilę gwizdek i spalony i nie zaliczyli kurde a bym nagrał takto :[

Edytowane przez kalabanga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam jest taki plik jak README.txt.

WEszystko jest w nim zawarte. PO PROSTU trzeba skopiowac to i owo:

 

 

"INSTALLATION INSTRUCTIONS:

- Copy 'e_text.afs' to the c:/Program Files/KONAMI/Winning Eleven 8I/dat folder.

- Copy '0_text.afs' to the c:/Program Files/KONAMI/Winning Eleven 8I/dat folder.

- Copy 'e_sound.afs' to the c:/Program Files/KONAMI/Winning Eleven 8I/dat folder.

- Copy '0_sound.afs' to the c:/Program Files/KONAMI/Winning Eleven 8I/dat folder.

- Copy 'opmov' to the c:/Program Files/KONAMI/Winning Eleven 8I/dat folder.

- Copy 'folder1'to the c:/Program Files/KONAMI/Winning Eleven 8I/save folder."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj znalazlem w domu pada do play station i teraz szukam przejsciowki do pc :D :D :D na allegro sa ale strasznie (jak dla mnie) drogie bo po 40 zl !! Czy nie mozna kupic czegos taniej zeby podlaczyc pada od ps do pc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...