Skocz do zawartości
...:::Piter:::...

Project... :) Jak wam się podoba??? Fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, już skończyłem robicz moją budke, ale nie miałem czasu wrzucić zdjęc, a teraz już mam.

Oceniajcie, napiście swoje sugestie, co można zmienić, poprawić, itp.

Z góry dzięki za odpiski :lol:

Fotki: :lol:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Teraz mały opis, z przodu przy przyciskach bedzie poprawka ze szpachlą.

Nie mam narazie cd-roma bo się moduje, i dlatego tak kabel od cd-romu wisi :lol:

Musze kupić gałki na potencjometry, narazie nie mam bo nie moge nigdzie znaleść jakiś fajnych i tanich :lol:

Kolorek to PURPUROWY!!! :lol: :lol: :lol:

Na dole pod przyciskami mam dwie diody od dysku :lol:

W środku buda jest pomalowana lakierem UV zielonym :lol:

 

 

Za około miesiąć będzie dalsza cześć moda i nowe fotki w lepszej jakości :lol:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładniutko przod wyszpachlowany i w srodku nie widac plontaniny kabli- porzadek w srodku!!!.

Zasilacz fajnie wyglada z boku tam gdzie ma plexe zamiast obudowy

ale skad pomysł na taki kolor??

 

Dołączona grafika

 

czy moze

 

Dołączona grafika

 

 

;-)

Mi nie za bardzo pasuja te wlaczniki na przode,jakos kolorystycznie i wogole ich tam nie widze-moze innym sie podoba:-)

 

 

Ps.zmien podpis bo dokladnie wiem na ile chodzi moj byly gf4 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że to nie jest kawał, acz jeśli nie jest, to za wuja Kafla nie wiem, dlaczegoś okrasił każde zdanie tą obleśną emotikoną (z dostępnych na tweaku ta najbardziej mnie irytuje :>).

Orgia kolorystyczna, śmiem stwierdzić. Lilaruszdu... pardon, purpurowy z zielonym, kraszony oczami koloru blue i oranżem MZO.

Wiatrakatory w zasilatorze jakieś takie wybełtane - albo oba, albo żaden świecący. Ale plus u Wassermana za przerobienie przy użyciu czegoś innego niż kupne pleksiwo w 4max za 39,99 + VAT czy gdzieś tam (chyba, że już wzrok nie ten i się nacięłam, głupia pipa).

Ten cyc na dole w rozmiarze 80C z dwoma przyciskami wręcz i w nóż paskudny.

Nóżki kupne czy własnoręcznie rzezane?

Dlaczegóż, och dlaczegóż wybrałeś taki zastanawiający zestaw kolorów?

Ta szybka na górze zacna, ale jak przyjdzie CD Rumun, to 1/3 zasłoni. Trzebaż ci było rzeźbić taką dużą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, że włożyłeś w to dużo pracy ale zabrakło

Ci chyba cierpliwości do szczegółów.

1) Krawędzie otworu na górną szybę nie są proste!! (widać to na tym

zdjęciu na którym widać także, że Ci się ręka "omsknęła" przy cięciu

wyżynarą)

2) otwór na węże chłodzenia wygląda z tą uszczelką jak jajo - albo jej nie podkleiłeś albo uszczelka maskuje coś paskudnego, brrrrr......

3) o kolorystyce nie mówię bo to Twoja sprawa

4) kształt okna mógł być bardziej finezyjny - na pierona pokazywać racki na dyski czy napędy??? Chyba że chcesz zastosować pozłacane śróbki i to wyeksponować? :)

5) inwerter mogłeś schować! Jak się patrzy z boku przez szybę to masz tam po prawej stronie na dole, obok płyty głównej kawałek tylnej ścianki. Zbuduj nawet prosty sześcian z blachy (albo i innego materiału), wymaluj na zielono to się wogóle nie będzie rzucał w oczy.

6) to niebieskie podświetlenie nie bardzo pasuje do reszty

 

Z pozytywów:

1) porządek w kablach!!!

2) porządek w chłodzeniu wodnym (aczkolwiek jak większa część jest poza obudową to trudno żeby był bałagan) - może jakieś fotki pozostałej części układu?

3) chciałem napisać coś więcej ale nie znalazłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siwas, jak nie wieżyrz to wpadnij i zobaczysz 8) Stopki sam robiłem

A te kolorki... Myślałemże ta purpura bedzie ciemniejsza, ale jdnak nie :lol: Te okna boczne i góre wycinałem ze 2 lata temu :lol: I rozbiłem to na odwal się :lol:

I nie było to cięte wyżynarką tylko diaxem :lol: i dlatego są takie wręby :lol: Ale jakoś musze skołowac sobie jakiego BigTowerka :lol:

Siwas pokaż swojego BigTowerka!!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musze wpadac bo ostatnio widzialem:)

Proc chodzil na 11,5x200, pamieci cos na 2,5-3-3-8,grafa cos kolo 300 a pamieci z radiatorkami ode mnie nie szly za chiny wyzej niz 660!!!!!!!!!!!!!!!!No ale jak kto woli:-)

ale Przemus jest dobry :-P

Trzeba bylo przed wystawieniem zmienic kolory w photoshopie;-P

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Pierwsze wrażenie : kolor mnie powalił i obezwładnił. Rzecz gustu, choć nie jest to aż taki hardcore. :]

Tak samo jak przedmówcy - razi trochę to "cięcie na odwal się". Mógłbyś to jakoś zamaskować, nawet niekoniecznie uszczelką, po prostu jakąś w miarę estetyczną taśmą.

Cytując Jonasa :

Ten cyc na dole w rozmiarze 80C z dwoma przyciskami wręcz i w nóż paskudny.

to serio strasznie ten "cyc" bezpłciowy. Spróbuj może nadać mu jędrności :D

Tak poza tym to nie jest źle. Od czegoś w końcu trzeba zacząć - najważniejze , że Tobie się podoba.

 

P.S. Trochę dużo gratów masz na biurku 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG c o to za kolor ? ;) troche nie pasi, ale to rzecz gustu ;)

i nie pasi mi tez przedni panel (cd i plasko, plasko, juz wolalbym gdyby zostawic tam te standardowe zaslepki), ogolnie tak z przodu to za plasko mi sie wydaje ;)

no ale pozadek w budzie jest :) nie to co u mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradze ci coś bo widze że gustujesz w "sportowych" kolorach, wystarczy dodac elemnty koloru czarnego, najlepiej matowego, np czarne gałki, czarny cd, czarny pasek na boku i będzie już super, sam jednolity kolor trudno zrobic ładnie i składnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja che zrobić wszytsko jednolite, płaskie wyszpachlowane :D Ale z tym kolorkiem to sam się przejechałem, jak widziałem gdzieś w necie na obudowie purpurowy to odrazu mi się spodobał, ale tu wyszedł za jasny, i to dużo za jasny. Będzie malowanko na bank!!! Na jaki kolor...???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he nie no fajne :))) wygląda nieco odpustowo :) krzywo wycięte ona ( za daleko wyzynarka pojechane ) gdybys z deka zaokrąglil rogi i dał uszczelke albo U albo H ( polecam ) wyglądalo by duuzo lepiej... kolorek naprawde oryginalny aczkolwiek nie w moim stylu :))

 

a teraz przyczepię siemdo zasilacza :P bylo by spoko gdyby nie ten wiatrak dodatkowy :) powinienes go schoac do srodka - wiem ze tam są radiatory ale jaki problem je powyginac> sam tak zrobnbilem i zasilacz dziala i wyglada nieziemsko :)) do tego walnij grilla drucianego za 5 zł i efekt jeszcze lepszy :)

 

no to by bylo na tyle :) drobne słowa krytyki nigdy nie są zle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny gejowski klimat:D

A tam gejowski, po prostu brzydki. Ale wydaje mi sie, ze wiem jaki byl poczatkowy cel podczas malowania i jakby wyszlo tak jak mialo to byloby zajebiscie. Wydaje mi sie ze piter chcial uzyskac kolor jak w tej obudowie alien cos tam?

 

BTW, fajna chlodziara, zapodaj temperaturkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem taki kolorek jak w tej budzie alien, ale ten za jasny wyszedł :( Ale będe przemalowywał bo też już mi się nie podoba, za jakiś miesiąć bedzie już nowy kolorek i wszytsko skończone :lol:

Temperatura proca 25*C na 2200MHz faktyczne woda w układzie ma około 5*C, ale już nie długo przerzucam się na petrygo, i minusowe temperaturki wody 8)

A z tym wycinaniema, to było to wycinane ze 2 lata temu i nie wyżynarką tylko diaxem! i dlatego są takie wręby, ale bedzie wszytsko poprawiane i bedzie uszczeleczka.

A z tym wyginaniem radiatorów w psu to nie jest tak prosto... one są już wygięte ale tylko jedena rząd i przy wyginaniu strasznie się łamią, złamałem jedno żeberko i prawie jeszcze pare bym złamał, ale jakoś to bedzie, jakoś się je wygnie i da wiatraczek przezroczysty UV :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...