Skocz do zawartości
R.i.P.

Colin McRae Rally 2005

Rekomendowane odpowiedzi

Hahahahahaha dobre dobre lepszy model jazdy jest juz chyba w NFS U 2  :lol:  :lol: .

Colin 05 to chala na maksa i tyle dalem jej wczoraj druga szanse przejechalem pol odcinka (dwa razy wiecej niz za pierwszym razem) i stwierdzilem ze niestety to nie dla mnie. A wystarczylo zrobic cos w stylu FlatOut (mowie o fizyce i uszkodzeniach oraz modelu jazdy - zreszta grafika tam tez jest ladniejsza) i byloby po sprawie. Colin nigdy nie byl symulatorem i nie bedzie tym bardziej po zalosnej czesci piatej - jedyny SYMULATOR rajdow na swiecie to RBR i tyle tak samo jak jedyny SYMULATOR wyscigow torowych to Toca 2. Jesli ktos sadzi inaczej to znaczy ze jeszce nie ma prawka  :D

1218421[/snapback]

jestes fajny bo przejechales polowe odcinka ? i to jest 2 razy wiecej niz za pierwszym razem. WsZyScY sIe JuSh DoFfIeDzIeLlI zHe JeSteS eLo i NiEsLy Zi0oMuS ale prosze cie nie udzielaj sie wiecej bo denerwujesz i mnie i pozostale osoby nikt nie mowi ze colin to super ekstra wYcZeSsAnY symulator :/ tylko fajna gierka i tego sie trzymajmy.

a ty nie wiem pojezdzij na hulajnodze -.-

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do was taką mała prośbe w zasadzie jedno pytanko, widzę jak tutaj zachwalacie tą gre wiec i ja chcialbym sobie w nia zagrac ale czy pójdzie mi na moim sprzęcie?

 

Pozdrawiam, Soker

 

Edytka:

 

na gryonline znalazłem coś takiego:

 

Rozsądne wymagania sprzętowe:

Procesor Pentium 4 1.4 GHz, 512MB RAM, karta grafiki 64MB (GeForce 3 lub lepsza).

 

i na koncu pisze karta grafiki 64MB, mam taka jednak jest to GeForce 2 a nie 3 :mellow:

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:( kurde....

 

 

Ale na gamespot.com znalazłem:

 

Minimum System Requirements:

 

System: Pentium III or Athlon at 1GHz or equivalent

RAM:256 MB RAM

Video Memory: 64 MB VRAM

Hard Drive Space: 3000 MB

 

W których niewspominaja ze trza mieć GF3 a gf3 to chyba pierwsza karta nvidi z shaderem tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes fajny bo przejechales polowe odcinka ? i to jest 2 razy wiecej niz za pierwszym razem. WsZyScY sIe JuSh DoFfIeDzIeLlI zHe JeSteS eLo i NiEsLy Zi0oMuS ale prosze cie nie udzielaj sie wiecej bo denerwujesz i mnie i pozostale osoby nikt nie mowi ze colin to super ekstra wYcZeSsAnY symulator :/ tylko fajna gierka i tego sie trzymajmy.

a ty nie wiem pojezdzij na hulajnodze -.-

1219683[/snapback]

Hmmm po pierwsze uzywaj w miare mozliwosci jezyka polskiego bo wypowiedzi czaterianowych gumisiow nie robia na mnie wrazenia a po drugie - moze juz sie robie na to za stary ale dla mnie jesli gra nie zainteresuje mnie w piwerszej chwili swoja fabula, wykonaniem i miodnoscia to zazwyczaj niestety laduje w koszu. Inna spawa ze w tej chwili prawie wszystko robi sie masowo co odbija sie na jakosci produkcji - jak wypuszcza za 10 lat Colina 2015 tez sie bedziesz zachwycal mimo ze nie wprowadza zadnych zmian ??

 

P.S. A przepraszam w 05 mozna zdrapac lakier z fury zajebista opcja zawsze o tym marzylem... :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt. colin5 to gra dobra i nic ponad. Czekam aż zrobią colina, który będzie przynosił wiele zmian. Najlepiej jakby przebudowali - inaczej; zrobili od podstaw engine gry. Ponieważ gra mi się dobrze, jednak też czuje, żeby coś było już zmienione na miare nowych kart graficznych i procesorów, nowy model jazdy, nowa fizyka, żeby drewniany płotek sie sypał jak wjade na niego z predkością 120km/h, oczywiście żeby te krzaczki równierz nie stawialy oporu - no i małe drzewka - nie były twarde jak dąb, który ma 100lat:)

nie zmienia to faktu, że miło mi się gra w CMR5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahaha dobre dobre lepszy model jazdy jest juz chyba w NFS U 2  :lol:  :lol: .

Colin 05 to chala na maksa i tyle dalem jej wczoraj druga szanse przejechalem pol odcinka (dwa razy wiecej niz za pierwszym razem) i stwierdzilem ze niestety to nie dla mnie. A wystarczylo zrobic cos w stylu FlatOut (mowie o fizyce i uszkodzeniach oraz modelu jazdy - zreszta grafika tam tez jest ladniejsza) i byloby po sprawie. Colin nigdy nie byl symulatorem i nie bedzie tym bardziej po zalosnej czesci piatej - jedyny SYMULATOR rajdow na swiecie to RBR i tyle tak samo jak jedyny SYMULATOR wyscigow torowych to Toca 2. Jesli ktos sadzi inaczej to znaczy ze jeszce nie ma prawka  :D

1218421[/snapback]

Nie przypominam sobie żżebym wspomniał o nfsu lub nfsu 2. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Coliny robią się już coraz bardziej nudne... 2 była fajna... trójka - beznadziejna, czwórka niewiele się różniła od trójki, a w piątkę nawet nie mam ochoty zagrać...

 

Przede wszystkim, to te gry za szybko wychodzą... Lepiej by było, gdyby robili dłużej, ale za to lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

nie wiem o co wam chodzi. zagrałem sobie w demo i mam bardzo mile odczucia. Bardzo ładna grafika, model zniszczen, fajnie sie gra, bardzo chetnie popykal bym w full'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co wam chodzi. zagrałem sobie w demo i mam bardzo mile odczucia. Bardzo ładna grafika, model zniszczen, fajnie sie gra, bardzo chetnie popykal bym w full'a.

1227905[/snapback]

To se odpal trojke. Szkoda pieniedzy wydawac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również się nowy CMR podoba. Dla kogoś takiego jak ja, kto chciałby sobie tylko lajtowo od czasu do czasu pojeździć gra jest świetna. Zwolennicy symulatorów jadą ją równo, bo mają RBR. Kiedy go nie było też grali w colina4. Spójrzcie na tą grę z innej strony i nie porównujcie do symulatora jakim jest RBR! Jestem prawie pewien, że ten realizm odrzuci sporo "pospolitych" graczy i właśnie oni będą grali w colina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie czy ktoś miał problemy ze sterownikami Omega 2.5.97a i jak sobie poradził, bo u mnie jak przejade pół odcinka to zwis :cry:. Moze wyszły jakies Pathe poprawiajace ten Bug w Colinie ?.

I mam jeszcze jedno pytanie jak ma się sprawa w najnowszych catalistach 4.12, wszystko jest OK?.

 

pzdr,

ROB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam taki sam problem jak kolega wyzej :( jak przejade pol odcinka niekiedy wiecej to wyskakuje blad cos ze stareami albo sie monitor wylacza wiecie moze dlaczego tak jest??????? prosze o pomoc

moj komp to 2600xp 512ddr 9700pro 128m stery 4.12 catalyst

prosze o pomoc pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam taki sam problem jak kolega wyzej :( jak przejade pol odcinka niekiedy wiecej to wyskakuje blad cos ze stareami albo sie monitor wylacza wiecie moze dlaczego tak jest??????? prosze o pomoc

moj komp to 2600xp 512ddr 9700pro 128m stery 4.12 catalyst

prosze o pomoc pozdrawiam

1251326[/snapback]

miałem tak smao na jakiś najnowszych catalystech z serii 5.xx, zainstalowałem 4.12 beta i wszystko gra, ale jak jade odsinek to co jakiej kilkanaście sekund pojawia sie artefakt, nawet jak mam nie kręconą grafę, a chodzi mi gierka płynnie w 1024x768 wszystko na maks i AA 16 i FSAA 6 czy na odwrót :lol:

pozdro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem tak smao na jakiś najnowszych catalystech z serii 5.xx, zainstalowałem 4.12 beta i wszystko gra, ale jak jade odsinek to  co jakiej kilkanaście sekund pojawia sie artefakt, nawet jak mam nie kręconą grafę, a chodzi mi gierka płynnie w 1024x768 wszystko na maks i AA 16 i FSAA 6 czy na odwrót :lol:

pozdro :wink:

1256735[/snapback]

Sorry że offtop..

ale masz zle linki do orbów podane:)

 

u mnie colin lipnie chodzi na moim sprzęcie.. jakos tak LIPNIE.. e tam.. nie wiem o co chodzi,... inne gry WYPASIK, a ten colin nie:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie colin lipnie chodzi na moim sprzęcie.. jakos tak LIPNIE.. e tam.. nie wiem o co chodzi,... inne gry WYPASIK, a ten colin nie:/

1257058[/snapback]

Nie zastanawiales sie nad tym dluzej ?

Ja bym nie mogl spac, ze tak malo wymagajaca gra cienko mi chodzi na sprzecie jakie Ty posiadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kur.... ten colin mnie rozbraja, próbowałem już klilka sterów i na kazdym są te arty, a teraz jeszcze jak już się wziąłem porzadnie za gre to po 10 minutach mi eychodzi do windowsa, wiecie może co z tym zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

kur.... ten colin mnie rozbraja, próbowałem już klilka sterów i na kazdym są te arty, a teraz jeszcze jak już się wziąłem porzadnie za gre to po 10 minutach mi eychodzi do windowsa, wiecie może co z tym zrobić??

1262726[/snapback]

odkręć grafikę bo colin jest wrażliwy na o/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to też nic nie pomaga, masakra, teraz zainstalowałem nowe stery z magazynu techconnect poarte na catalystach 5.1 i przynajmniej gierka się nie wyłącza, w grze mam okoo 40 klatek z wszystkimi ustawieniami na max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Colin 2005 to straszna kicha,dwojka byla lepsza 10x ,tylko grafike poprawili a ile popsuli...ja przesiadlem sie odrazu z colina 2 na 2005 ,i to co zrobili w 2005 to po prostu smiech na sali.Gra stracila swoja dynamike,samochod rusza sie jak mucha w smole(co oni zrobili z fizyka jazdy??), no i jeszcze to pierdzenie z tlumika,rany jak mozna w to grac ze o jakichs dziwnych oderwanych od rzeczywistosci rasach nie wspomne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzabyło zagrać w czwartą część. Piałbyś z zachwytu nad piątką wtedy.

1268009[/snapback]

Czworke uwazam za najlepsza czesc.

Czuc mase samochodu podczas gdy w 2005 sie jezdzi jak w 3 cz. czyli plywajaca puszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze cos o tym problemie juz bylo mowione ale niedokonca zrozumialem :P wiec mam pytanie: czy da sie jakos odpalic colina na geforce4 mx440 ?

 

teoretycznie nie obsluguje tej karty ale moze jest jakis sposob? jesli tak prosil bym o wytlumaczenie jak dla idioty bo to moj 13 letni brat chce w to grac wiec musi sobie sam radzic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze cos o tym problemie juz bylo mowione ale niedokonca zrozumialem :P wiec mam pytanie: czy da sie jakos odpalic colina na geforce4 mx440 ?

 

teoretycznie nie obsluguje tej karty ale moze jest jakis sposob? jesli tak prosil bym o wytlumaczenie jak dla idioty bo to moj 13 letni brat chce w to grac wiec musi sobie sam radzic ;)

1268413[/snapback]

sciagniej programik analyzer,odpalic odpalisz ale bez rewelacjii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tym Colinem.

Nie chce się uruchamiać, ale opiszmy od początku.

Instaluje, uruchamiam od początku, odpalam a tu wyskakuje "Protection Error" i czarny ekran.

Zamykam gre i restart. Daje parametr NOVIDEO i chodzi.

Ale przejdźmy do sedna. Instalowałem na innym komputerze (2500+ Barton, MSI KT880, 512 DDR, R9500 64MB, SB Live, 80GB 7200.2 ATA), (mój jak w podpisie) i ruszył bez tego w sensie bez parametrów żadnych. NIe było filmików na początku ale ruszył.

Co jest grane?

POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

:unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z Colinem 2005

Mam gigabyte 9550 i jak uruchamiam gre to wyskakuje ten winosowski blad gdzie mozna go wyslac :/

Mial ktos juz kiedys taki problem?

Czy to w ogole zalezy od grafiki? moze sterowniki?

Pomocy!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co robicie po debilnym blue screenie, bledzie, itp. to walicie na forum i postujecie.

Troche swojego wkladu w rozwiazanie problemu.

Moze sterowniki ?

A czemu jeszcze nie sprawdzile ?

Kosztuje to cos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...