Skocz do zawartości
Behemothh

czemu na pc nie ma takich gier jak tekken

Rekomendowane odpowiedzi

to jest pusty segment gier na pc troj wymiarowych bijatyk gdzie tylko strzelaniny fpp strategie rtsy a nie ma takich gierek wykozystujacych potecjal obecnego pc jest zdaje sie 5 letni virtua fighter co mi chodzil jeszce na vodoo 1 a pozatym nic co jest do jasnej ciasnej moze niech polscy programisci cos zrobia np ci od painkillera takich gier jest jak na lekarstwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te rozwazania nie sa dla takich maluczkich jak my :D

o tym decyduja spece od marketingu itp

pewnie doszli do wniosku, ze duzo wiecej ludzikow grajacych w takie gry ma konsole

 

...jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o kase :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa niegrywalne.

Po pierwsze kilka tytulow juz zaliczylo klape (MK 4, Bio freaks, toshiden 1 i 2).

Po prostu same gnioty nie liczace sie w swiecie gier.

Wiec, ktory developer sie podejmie takiego ryzyka ?

Sa rozne pady nawet na PC ale wiekszosc przyzwyczaila sie juz do klawy+mycha i tego ja osobiscie nie zamienie na nawet najlepszego pada czy joya.

Mi wystarczy stary emulowany tekken 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest pusty segment gier na pc troj wymiarowych bijatyk  gdzie tylko strzelaniny fpp strategie rtsy a nie ma takich gierek wykozystujacych potecjal obecnego pc jest zdaje sie 5 letni virtua fighter co mi chodzil jeszce na vodoo 1 a pozatym nic co jest do jasnej ciasnej moze niech polscy programisci cos zrobia np ci od painkillera takich gier jest jak na lekarstwo

To proste. Pecety są za słabe, by zapewnić odpowiednią płynność. Pecet jest szybki, ale musiałby dać stale 60fps, a tego nie potrafi. Na blaszaku byłoby pomiedzy 30-100fps, a to w bijatykach nie pomaga, bo musi być idealna płynność ruchu. Poza tym bijatyki płynnie chodziłyby dopiero na najsilniejszych komputerach, a co z właścicielami słabszych? Mają obejść się smakiem? I dlatego na pecety nie robi się bijatyk. Nie mówiąc już o tym, że pad nie jest standardowym wyposażeniem peceta, a gra na klawiaturze to bijatyki to żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko bijatyk nam brakuje :(    

 

konslola jest lepsza do gier i dlatego na pc jest mniej tytułów.  

 

w więkoszości na swiecie gracze maja konsole. pc jest bardziej do pracy :(

no i jeszcze powiedz ze farcry chodzi ci gorzej niz na konsoli obecne karty graficzne maja wiekszy potencjal niz konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To proste. Pecety są za słabe, by zapewnić odpowiednią płynność. Pecet jest szybki, ale musiałby dać stale 60fps, a tego nie potrafi. Na blaszaku byłoby pomiedzy 30-100fps, a to w bijatykach nie pomaga, bo musi być idealna płynność ruchu. Poza tym bijatyki płynnie chodziłyby dopiero na najsilniejszych komputerach, a co z właścicielami słabszych? Mają obejść się smakiem? I dlatego na pecety nie robi się bijatyk.

Jak to przeczytalem to myslalem ze padne ze smiechu. Myslisz, ze na pecety nie robi sie bijatyk bo czyjs komputer by nie utrzymal stalej ilosci fpsow, a na czyims wogole by nie poszedl? Czlowieku pomysl ty troche zanim napiszesz takie glupoty. Skoro tak to czemu zostal wydany far cry? U moich 2 kumpli ta gra nie pojdzie i co? Obchodzi to kogos? Buehehehehe, niezle mnie rozbawiles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko bijatyk nam brakuje :(    

 

konslola jest lepsza do gier i dlatego na pc jest mniej tytułów.  

 

w więkoszości na swiecie gracze maja konsole. pc jest bardziej do pracy :(

no i jeszcze powiedz ze farcry chodzi ci gorzej niz na konsoli obecne karty graficzne maja wiekszy potencjal niz konsole

no tak .co do grafiki teraz nie ma co porownywac bo kosnole dostepne na rynku maja juz po 4-5 lat wiec porowania mijaja sie z celem.

 

zobaczysz jak wyjdzie psx3. :)

 

 

dlaczego wszyscy jako glowny argument wysuwaja grafkie?? przeciez to nei jest najwarzniejsze jak dla mnie jest to sprawa drugiej kategorii a moze nawet trzeciej. Przykre jest jak mlodzi ludzie (15-17 lat) oceniaja gry tylko po wygladzie a nie pamietaja czasow liedy nie liczylo sie to, tylko grywalnosc i ta magia ktora potrafila oczarowac na lata i zapewnic mase rozrywki.Grac to wczuwac sie w klimat gry, przechodzic ja z usmiechem na twarzy i konczyc kiedy sie chce, a nie kiedy rece beda bardzo bolec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To proste. Pecety są za słabe, by zapewnić odpowiednią płynność. Pecet jest szybki, ale musiałby dać stale 60fps, a tego nie potrafi. Na blaszaku byłoby pomiedzy 30-100fps, a to w bijatykach nie pomaga, bo musi być idealna płynność ruchu. Poza tym bijatyki płynnie chodziłyby dopiero na najsilniejszych komputerach, a co z właścicielami słabszych? Mają obejść się smakiem? I dlatego na pecety nie robi się bijatyk. Nie mówiąc już o tym, że pad nie jest standardowym wyposażeniem peceta, a gra na klawiaturze to bijatyki to żart.

Dołączona grafika

Ale głupote napisałeś ale mniejsza z tym.

Moim zdaniem konsole sa stworzone do takich gier jak BIJATYKI natomiast PCet jest stwożony do FPP, RPG i wszelkiej maści strategie. I o ile PCet nigdy nie dorobi sie bijatyki na miare Tekkenów to konsole nigdy nie drobią sie poządnych RPG jak Fallout 1,2 BG1,2 i wiele innych nie mówiac o strategiach typu Homeworld lub Shogun/Mediewial Total War . Co do FPP to zazwyczaj posiadają o wiele słabsza grafike no i granie na padzie jest tylko dla najbardziej wytrwałych :wink: :lol: .Natomiast wszelkiego rodzaju scigałki są dobre i na konsoli i na PC , to samo sie tyczy gier sportowych jak i wszelakich przygodówek(oczywiście grafa jest lepsza na PC).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie robią na pc takich gier jak Tekken bo wtedy spadła by sprzedaż konsol... Nie ukrywajmy że spora ilość ludzi kupuje konsole własnie dla Tekkena, a dodatkowo do innych gier!

 

Więc jeśli by wydali np. Tekkena na PC to owszem sprzedali by więcej gier, ale wiadomo że większy zysk jest z konsoli niż z gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry na PC to tylko drobny procent całego rynku gier, część grup developerskich jest związana umowami z producentami konsol (jak na sony z poliphony digital - twórca serii Gran Turismo), a część po prostu nie bawi sie w konwersje gier na pieca-bo i po co jak największą kasę mają z konsol. Tak szczerze mówiąc to im sie nie dziwie, choć równiez ubolewam z tego powodu że w niektóre znakomite tytuły nie tak prędko sobie na pececie pogramy. Zresztą i tak te nieszczęsne konwersje gier na PC nie wychodzą tak jakbyśmy chcieli, co gra to rozczarowanie. Moge z czystym sumieniem powiedzieć że jak gra najpierw wyjdzie na konsole to nie ma co czekać na wersje PC bo i tak to bedzie kicha (chyba że sie bedzie grać padem na telewizorze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

producenci konsol tez chca zarobic :P

poza tym to troche elitarny rynek gier dla elitarnych posiadaczy konsol i wcale im sie nie dziwie, bo moga sie czuc lepsi majac swoje zelazne tytuly jak Tekken, czy Crash Bandicoot robione stricte pod ich sprzet , wydlubujac z niego optimum mozliwosci :)

Na szczescie sa emulatory i mozna pograc w Tekkena 3 albo Crasha na PeCeciaku - lepszy rydz niz nic ;)

Chyba to wlasnie otwarta architektura PC - rozne konfguracje sprzetu i systemy operacyjne nie pozwalaja osiagnac takiej optymalizacji kodu gry i plynnosci jak gry pod konsole :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie robią na pc takich gier jak Tekken bo wtedy spadła by sprzedaż konsol... Nie ukrywajmy że spora ilość ludzi kupuje konsole własnie dla Tekkena, a dodatkowo do innych gier!  

 

Więc jeśli by wydali np. Tekkena na PC to owszem sprzedali by więcej gier, ale wiadomo że większy zysk jest z konsoli niż z gry :)

Czlowieku, czasem lepiej siedziec cicho i byc uwazanym za idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelki watpliwosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie robią na pc takich gier jak Tekken bo wtedy spadła by sprzedaż konsol... Nie ukrywajmy że spora ilość ludzi kupuje konsole własnie dla Tekkena, a dodatkowo do innych gier!  

 

Więc jeśli by wydali np. Tekkena na PC to owszem sprzedali by więcej gier, ale wiadomo że większy zysk jest z konsoli niż z gry :)

Czlowieku, czasem lepiej siedziec cicho i byc uwazanym za idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelki watpliwosci

Czemu tak uwazasz ??? Moim zdaniem kolega raki ma sporo racji. Zobacz ile "eksluzifffuff" ma PS2, Gacek czy Pudlo deBILLa. Bardzo duzo ludzi wlasnie tak podchodzi do tematu, podobnie ja kiedy sam wywalilem kupe kasy na PS2 zaraz po premierze w Europie zeby ja z Austrii sprowadzic i czekac pol roku na GT3 i podobne mysli mnie nachodza teraz zeby na GT4 sie szarpnac bo te gigantyczne reklamy na Lemansie 24 bardzo mnie wkurzaly (kto ogladal ten kojarzy duza reklame na prostej z szykana). Powiem wiecej ze wymieniona sytuacja rowniez dziala wstecz!

 

Co do konwersji to wyobrazmy se nawalanie w klawiature w takiego T4 przeciez to masakra by byla :P a dokupienie pada to nie rozwiazanie dla kazdego. Podobnie jest na PieCu z symulatorami. Sprobuj zagrac w IL2 na klawiaturze (ja znam moze 2 osoby co tak graly ale juz wrocily do joya) to na 100% pierwsze 3 gleby zaliczysz. Wiec potrzebny jest kontroler dodatkowy a na to juz nie kazdego stac podczas gdy taka konsolka ma juz w zestawie narzedzie przystosowane do tej gierki. Druga sprawa to architektura konsol nie rzadko bardzo rozniaca sie od tej PCtowej, wyjatkiem jest tu Xpudlo z ktorego dosc latwo cos przekonwerterowac, natomiast juz z PS2 nie poszlo by tak latwo. Pamietacie jakie problemy mieli programisci zeby okielznac ta maszynke?? Pozatym robienie konwersji zwlaszcza do kultowych gier to jak wypuszczanie kury ktora znosci zlote jajka...

 

Jak dodamy do tego jeszcze klimat towarzyszacy graniu z kumplami przy browarku to juz dostajemy slinotoku. Pozatym konsole latwiej trafiaja w pewne kategorie wiekowe ale nie bede sie rozwodzil nad tym watkiem (moze nie byc popytu na dany gatunek na danej platformie).

 

Gdybym jeszcze pomyslal to pewnie znalazlbym kilka mniejszych lub wiekszych powodow ale mysle ze te wymienione wystarcza do reszty kazdy sam na chlopski rozum powinien dojsc.

 

A na koniec nie zgodze sie ze na konsole nie ma dobrych RPGow np. seria Final Fantasy. Kazda platforma ma swoje + i - wiec co za tym idzie lepsze i gorsze gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Sprobuj zagrac w IL2 na klawiaturze (ja znam moze 2 osoby co tak graly ale juz wrocily do joya) to na 100% pierwsze 3 gleby zaliczysz.

Ja przeszłem ILa setki razy i za kazdym razem grałem na klawiaturce.

A na koniec nie zgodze sie ze na konsole nie ma dobrych RPGow np. seria Final Fantasy. Kazda platforma ma swoje + i - wiec co za tym idzie lepsze i gorsze gry.

FF to nie jest tradycyjny RPG jak BG albo Fallout(tradycyjny RPG po Japońsku). Mnie osobiście sie bardzo podobał (grałem na PS) ale umywa sie do RPG pecetowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszłem ILa setki razy i za kazdym razem grałem na klawiaturce.

To zapraszam na multi tam dlugo nie pozyjesz bo singiel to inna bajka tam komp jedzie na uproszczonych skryptach dla samolotow AI stad jest troche latwiej. Mimo wszystko nie uwierze ze to tak bezbolowo poszlo no chyba ze latales ufolotami (jak3, La5 lub tez ociezaly IL2 wiele wybaczal) bo na takiej Foce A8 (a ogolnie na szkopskich maszynach) bys kariery nie zrobil. Kazdy manewr na klawirce = stal. Oczywiscie zalezy jaki patch jeszcze bo one tez sporo zmienialy :)

 

FF to nie jest tradycyjny RPG jak BG albo Fallout(tradycyjny RPG po Japońsku). Mnie osobiście sie bardzo podobał (grałem na PS) ale umywa sie do RPG pecetowych.

Moze nie gustuje w RPGach ale ta wypowiedzia chcialem tylko zaznaczyc ze mozna znalezc ciekawe rolplaye na konsolkach. A o gustach juz sie nie dyskutuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapraszam na multi tam dlugo nie pozyjesz bo singiel to inna bajka tam komp jedzie na uproszczonych skryptach dla samolotow AI stad jest troche latwiej. Mimo wszystko nie uwierze ze to tak bezbolowo poszlo no chyba ze latales ufolotami (jak3, La5 lub tez ociezaly IL2 wiele wybaczal) bo na takiej Foce A8 (a ogolnie na szkopskich maszynach) bys kariery nie zrobil. Kazdy manewr na klawirce = stal. Oczywiscie zalezy jaki patch jeszcze bo one tez sporo zmienialy :)

Bezbólowo nie było bo zdażało sie ze grałem jedna misje po 15 razy bo albo ammo mi sie kończyło albo miałem zły dzień i nie mogłem poradzic sobie z tymi przeklętymi Yakami, nie mówiac o tych cholernych betonowych samolotach.

Moze nie gustuje w RPGach ale ta wypowiedzia chcialem tylko zaznaczyc ze mozna znalezc ciekawe rolplaye na konsolkach. A o gustach juz sie nie dyskutuje :)

Oczywiście jak najbardziej sie z tobą zgadzam o gustach sie nie dyskutuje, każdy gra w co lubi :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To proste. Pecety są za słabe, by zapewnić odpowiednią płynność. Pecet jest szybki, ale musiałby dać stale 60fps, a tego nie potrafi. Na blaszaku byłoby pomiedzy 30-100fps, a to w bijatykach nie pomaga, bo musi być idealna płynność ruchu. Poza tym bijatyki płynnie chodziłyby dopiero na najsilniejszych komputerach, a co z właścicielami słabszych? Mają obejść się smakiem? I dlatego na pecety nie robi się bijatyk. Nie mówiąc już o tym, że pad nie jest standardowym wyposażeniem peceta, a gra na klawiaturze to bijatyki to żart.

Ehh. Co ty mówisz??? 8O Na dzień dzisiejszy PeceT ma znacznie większą moc niż konsole. I pisząc, że na PeCeCie byłoby od 30 do 100FPS klepiesz straszną głupotę. :lol: Ja teraz na emulatorze Dreamcasta grając w Soul Calibura mam od 30 do 60-70 FPS albo w Dead or Alive 2 Last Edition (dzięki Mar_cin :wink: )od 22 do 40-50FPS. A ten emulator wykorzystuje z grafiki tylko T&L. Reszta to CPU. I weź pod uwagę, że to emulacja a nie napisane od początku na pieca i to jeszcze pod nowe grafy! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak uwazasz ??? Moim zdaniem kolega raki ma sporo racji. Zobacz ile "eksluzifffuff" ma PS2, Gacek czy Pudlo deBILLa. Bardzo duzo ludzi wlasnie tak podchodzi do tematu, podobnie ja kiedy sam wywalilem kupe kasy na PS2 zaraz po premierze w Europie zeby ja z Austrii sprowadzic i czekac pol roku na GT3 i podobne mysli mnie nachodza teraz zeby na GT4 sie szarpnac bo te gigantyczne reklamy na Lemansie 24 bardzo mnie wkurzaly (kto ogladal ten kojarzy duza reklame na prostej z szykana). Powiem wiecej ze wymieniona sytuacja rowniez dziala wstecz!

 

Czlowieku, Tekken np nie wychodzi nigdzie indziej poza konsole SONY bo ma ona wykupionego exluzive'a, ale np. Soul Calibur2 wyszedl na wszystko, ale nie pc. Czemu? Bo na pecetach to sie nie sprzedaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku, Tekken np nie wychodzi nigdzie indziej poza konsole SONY bo ma ona wykupionego exluzive'a, ale np. Soul Calibur2 wyszedl na wszystko, ale nie pc. Czemu?...

Jak nie mialo, do czasu kiedy SEGA promowala DC Soul Calibur2 byl tylko i wylacznie na niego ale gdy SEGA przez DC prawie zaliczyla upadek razem z zalozycielem firmy ktory kopytnol na zawal firma od Sonica stwierdzila ze zajmie sie wydawaniem tylko i wylacznie gier na rozne platformy a nie hardware'u. Stad wszystkie lepsze gry zostaly przekokonwerterowane na inne platformy. A Sony rowniez nie ma powodu w obecnej sytuacji oddawac swoich tytulow bo sprzedaz tej konsoli jest wciaz bardzo wysoka w porownaniu do konkurencji :P

 

...Bo na pecetach to sie nie sprzedaje

Przeciez wyzej napisalem ze niektore gry nie wychodza na dane platformy z braku popytu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komputerowcy ( przynajmniej większość ) się przyzwyczaili do tego na na PC wychodzą głównie gry FPP, RTS, ...

co do tytułów typu Tekken, Soul Calibur... tacy którzy chcą są zmuszani do zakupu konsoli lub instalacji emulatora który na dobrym sprzęcie chodzi bezproblemowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to przeczytalem to myslalem ze padne ze smiechu. Myslisz, ze na pecety nie robi sie bijatyk bo czyjs komputer by nie utrzymal stalej ilosci fpsow, a na czyims wogole by nie poszedl? Czlowieku pomysl ty troche zanim napiszesz takie glupoty. Skoro tak to czemu zostal wydany far cry? U moich 2 kumpli ta gra nie pojdzie i co? Obchodzi to kogos? Buehehehehe, niezle mnie rozbawiles

Przecież to oczywiste i ten fakt jest od dawna znany przez wszystkich, ktorzy mają na ten temat jakieś pojęcie. Far Cry to nie bijatyka, tam nie jest wymagana idealna płynność ruchów, tam ubrania, czy włosy postaci nie powiewają na wietrze. Poza tym jeśli twierdzisz, że w Far Cry masz cały czas tą samą liczbę latek, to wybuchnę gromkim śmiechem. Tam nawet na silnych kartach raz masz 100, a raz 40fps, co w przypadku bijatyki byłoby nie do pomyślenia.

Może następnym razem zamiast śmiać się głupio z rzeczy, których nie rozumiesz, poczytasz sobie coś na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale głupote napisałeś ale mniejsza z tym.

 

Nie misiu, to nie ja napisałem głupotę.

 

Moim zdaniem konsole sa stworzone do takich gier jak BIJATYKI natomiast PCet jest stwożony do FPP, RPG i wszelkiej maści strategie. I

 

Nie do końca się z Tobą zgodzę, bo RPG jest pełno na konsolach i to niejednokrotnie o wiele lepszych niż na PC. FPP też jest na konsolach całkiem sporo, ale faktycznie pecet jest lepszy w strategiach, za to w prawie wszystkich pozostałych gatunkach rządzą konsole. Na blaszaki nie ma dobrych wyścigów, bijatyk, gier sportowych (piłki nożne, koszykówki, itp.), platformówek, gier akcji.

 

 

o ile PCet nigdy nie dorobi sie bijatyki na miare Tekkenów to konsole nigdy nie drobią sie poządnych RPG jak Fallout 1,2 BG1,2 i wiele innych

 

Bzdura. Konsole porządne RPG miały wtedy, gdy na PC taki gatunek jeszcze się nie upowszechnił. Takie tytuły jak Parasite Eve, Arc the Lad, Final Fantasy, Grandia, Harvest Moon, Everquest, Phantasy Star Online, czy Shadow Hearts, to tylko najbardziej znane tytuły. Poza tym na konsole od lat jest Baldur's Gate, czy Gothic.

 

nie mówiac o strategiach typu Homeworld lub Shogun/Mediewial Total War . Co do FPP to zazwyczaj posiadają o wiele słabsza grafike no i granie na padzie jest tylko dla najbardziej wytrwałych :wink: :lol:

 

Wcale nie posiadają o wiele słabszej grafiki. Halo lepiej wyglądało na Xbox'ie niż na PC. Podobnie Red Faction. Zresztą np. Hitman 3 o wiele lepiej wygląda na PS2, niż na pececie z włączonymi detalami. Poza tym nikt nie każde Ci grać padem (choć gra się całkiem dobrze, szczególnie na padzie Xbox'a - całego Halo przeszedłem w ten sposób bez problemu). Zawsze można podłączyć kawiaturę i mysz.

 

.Natomiast wszelkiego rodzaju scigałki są dobre i na konsoli i na PC , to samo sie tyczy gier sportowych jak i wszelakich przygodówek(oczywiście grafa jest lepsza na PC).

 

Oczywiście nie bardzo wiesz o czym piszesz, ale to zrozumiałe skoro z konsolami nie masz do czynienia. Ja mam w domu wszystkie nextgeny i niezłego peceta i grafika w grach na GameCube'a jest często o wiele lepsza niż pecetowa, o Xbox'ie już nie wspominam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się z Tobą zgodzę, bo RPG jest pełno na konsolach i to niejednokrotnie o wiele lepszych niż na PC.

No jak ktoś gra w RPG po Japońsku to normalne ze są lepsze. Problem z tym ze na konsoli albo masz RPG w stylu Diablo albo w stylu FF. Z każdego poządnego RPG który jest na PC na konsoli robi sie z niego niezły śmiec co widac po BG Dark Aliance i Falloucie.

Na blaszaki nie ma dobrych wyścigów, bijatyk, gier sportowych (piłki nożne, koszykówki, itp.), platformówek, gier akcji.

Dołączona grafika

Tu mnie Rozbiłes na MAXA. Zgodze sie ze na PC nie ma dobrych bijatyk bo to fakt , ale na PC jest mnóstwo gier sportowych (cała masa FIF, NBA i NFL i co tam jeszcze jest), platformówki też sa , moze nie tak ambitne jak na PS ale są chodz pokazuja sie bardzo żadko.Z wyścigów mamy na PC cała seriie Collina (porównaj grafe na PS 2 a PC), NFS i jeszcze kilka serii.

Poza tym na konsole od lat jest Baldur's Gate, czy Gothic.

8O :lol: To mnie rozwaliło. Gothica nie ma na zadna konsole jest tylko na PC , a zanim sie ukazał BG (ja bym to nazwał Diablo w świecie BG) na PS2 to już dawno był BG I bodajże BG2 .

Wcale nie posiadają o wiele słabszej grafiki

Nie po prostu posiadaja żenujaco słabą :lol:

. Halo lepiej wyglądało na Xbox'ie niż na PC.

tu sie mozna zgodzic ale mi osobiście sie ta gra nie podoba.

Podobnie Red Faction. 

Tu sie nie zgodze RF i RF2 mają lepszą grafe na PC.

Zresztą np. Hitman 3 o wiele lepiej wygląda na PS2, niż na pececie z włączonymi detalami

Chyba widziałeś Hitmana3 z właczonymi detalami na LOW :lol:

Oczywiście nie bardzo wiesz o czym piszesz, ale to zrozumiałe skoro z konsolami nie masz do czynienia. Ja mam w domu wszystkie nextgeny i niezłego peceta i grafika w grach na GameCube'a jest często o wiele lepsza niż pecetowa, o Xbox'ie już nie wspominam.

Tak oczywiście , tylko nie wiesz jak może gra na konsoli wygladac lepiej (grafa na DX 8.1) jak na PC masz ta samą gre w DX 9.0 (np. Colina 4).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne w czym konsola jest lepsza od PC to bijatyki, ktorych defacto mi nie brakuje bo sie za bardzo z nimi nie zaprzyjaznilem.

Co do plynnosci animacji to co za problem na sredniej jakosci PC ustawic grafike na medium, 640x480. Wtedy mam taka sama jakosc grafiki oraz plynnosc jak na PS2.

 

W calej reszcie konsole jest gorsze i nie ma o czym gadac.

Gry drogie jak jasna cholera. Strategii ni ma (co mnie wali bo i tak w to nie gram), sportowe gry sa i to znacznie lepsze niz na PS2, samochodowe rowniez sa lepsze. RPG to oprocz miliona czesci FF na konsole nie ma NIC (wyjatek to przepiekny KOTOR na Xboxa).

A platformowki bylyby na PC gdyby srednia wieku uzytkownikow blaszakow oscylowala w granicy 10-12 lat jak na konsole :)

 

No i przede wszystkim FPP!!!

Nie ma to jak mycha+klawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne w czym konsola jest lepsza od PC to bijatyki, ktorych defacto mi nie brakuje bo sie za bardzo z nimi nie zaprzyjaznilem.

Co do plynnosci animacji to co za problem na sredniej jakosci PC ustawic grafike na medium, 640x480. Wtedy mam taka sama jakosc grafiki oraz plynnosc jak na PS2.

 

W calej reszcie konsole jest gorsze i nie ma o czym gadac.

Gry drogie jak jasna cholera. Strategii ni ma (co mnie wali bo i tak w to nie gram), sportowe gry sa i to znacznie lepsze niz na PS2, samochodowe rowniez sa lepsze. RPG to oprocz miliona czesci FF na konsole nie ma NIC (wyjatek to przepiekny KOTOR na Xboxa).

A platformowki bylyby na PC gdyby srednia wieku uzytkownikow blaszakow oscylowala w granicy 10-12 lat jak na konsole :)

 

No i przede wszystkim FPP!!!

Nie ma to jak mycha+klawa :)

Dobrze gada, polać Mu :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko maly wtret.

Wielbiciele konsol bardzo czesto twierdza ze dana gra wyglada lepiej na konsolce niz na pcecie.W pewnym sensie jest to racja.

Ale ten sens polega na tym ze obraz wyswietlany na TV bardzo zrecznie oszukuje oczy, dlugo by tlumaczyc dlaczego co i jak (ale pod uwage wezcie inny sposob wyswietlania obrazu ,DRAMATYCZNIE wieksza plamke obrazu,inny balans kolorstyczny (nasycenie/kontrast)) wkazdym razie bardzo latwo to zauwazyc odpalajac gre z PC przez porzadny TV-OUT.

Zeby niebylo ze to moje czcze gadki i podkrecanie wlasnego ego, mam PS2 i kilka Amig i PC-ta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...