Skocz do zawartości
marcys--

!!! Monitor CRT 17" !!!

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

jestem na etapie kupna monitora 17", na allegro jest mnostwo ofert i :

 

1. nie wiem czy kupowac przez allegro czy normalnie ze sklepu (oczywiscie chce miec przynajmniej 1 rok gwarancji)

2. wiele ofert to "leżaki magazynowe" - co wy na to

3. mam taka koncepcje tylko na razie mnie przeraza tak niski okres gwarancji (3 miesiac):

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=26822610

 

co myslicie o firmie COMPAQ ? czy czesto sie psuja itd., bo parametry ma rewelacyjne

ps. - gosciu mowi ze mial 50 szt. sprzedal w przeciagu 1,5 mies 40 i ani jednego zwrotu, ale co po 3 mies ? jak sie rozjedzie ?

 

4. jakie macie inne oferty, propozycje -> tak za rozsadna cene , i firma zeby w miare byla ... nie wiem moze sony, iiyama, czy LG czy samsung, bo te tez sa podobno dobre.

 

za wszelkie odpowiedzi serdecznie dziekuje

 

pozdrawaim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa to monitory polizingowe ablo jak to tam mowia lezakowane w magazyach ... nabylem juz takie dwa .. dwie 19" za 379zł belinea 1600x1200 75hz i NEC 1940x1400 -65hz i do kompow ktore skladalem i jak dotąd zero problemow.. obraz marzenie prawie plaski ekran no i ta cena..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa to monitory polizingowe ablo jak to tam mowia lezakowane w magazyach ... nabylem juz takie dwa .. dwie 19" za 379zł belinea 1600x1200 75hz i NEC 1940x1400 -65hz i do kompow ktore skladalem i jak dotąd zero problemow.. obraz marzenie prawie plaski ekran no i ta cena..

Sam mam taki jeden i sprawuje sie bardzo dobrze , tylko ze to jest IBM 17" 1600x1200 75Hz. Idealnie płaski...

 

P.S. Marcys - poszukaj tutaj -> http://forum.purepc.pl/viewforum.php?f=19 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamowielm sobie z allegro NOKIE 19" plaski sony trynitron. tez lezak za 650zł i mysle ze za ta kase nic lepszego nie znajde(nie uzywanego)

bede go mial dopiero w poniedzialek.

ja chyba wolalby Dell'a, widzialem na allegro sa nieuzywane w podobnej cenie. Ten compaq jakis taki dla mnie dziwny ale nie wiem dlaczego :/

a co do gwarancji... ja bym sie nie przejmowal:) przeciez monitory tak czesto nie padaja, moze nie trafi jakurat na twoj:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...