Skocz do zawartości
mily

Myszka

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym sobie kupić jakać fajną mysz optyczną ze scrollem.

 

Ważne by była tania i dobrze się trzymała w ręku. Preferowany kolor: biały :P.

 

Macie jakieś propozycje :?:.

 

Prosze podawać model cene i ew. jakis opis z rysunkiem. Bym mogl zobaczyc jak ona wyglada :P.

 

Z gory wielkie THX :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie zastanawiam sie nad:

http://www.a4tech.pl/content.php?strona=se...48&id_prod=1755

 

Ale nie wiem, zcy ta myszka bedzie dobra :?:.

 

Ja nie gram w gry.

Jestem programistą, a myszke wykorzystuje do wiadomych celów + necik :D.

 

No obocnie mam 3 przyciskowa myszke na COM'a A4Techa. Brakuje mi scrolla. No iwolałbym już optyczną :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysz A4TECH Navigator Opto 325 WOP-35

 

ODRADZAM

 

Miałem taką przez 4 miesiące, badziewny plastik źle spasowany, trzeszczy przy dotyku, bardzo wybredna co do podłoża, nie lubi szybkich ruchów, po upadku z biurka na saner na szafce ( jakieś 40 cm ) rozpadła się na parę elementów.

Przyciski rozmieszczone bez sensu, ten dodatkowy prawy wciskałem prawie przy każdym ruchu myszki i nie przyzwyczaiłem się do niego.

 

Mam teraz A4 www-31 i zbieram na coś Microsoftu (Inteli) lub Logitech (MX) - jeszcze się nie zdecydowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj żadnego A4 - wiem z doświadczenia że są do d... Jak ma być tani i dobry to może Logitech BJ69 (czy coś w tych okolicach), mysz dobra ale wymaga idealnie gładkiej i ciemnej powierzchni. Nie gubi sensa przy szybkich ruchach itp.

 

Co do wyglądu - ma scrola, jest wygodna (choć mała) i jest biała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzywam od dosyc dawna ddwoch sztuk A4tech SWOP-3 moje akurat niebieska i czerwona, ale mozna tez kupic biala (ogladalem taka w sklepie pod domem i prezentuje sie calkiem fajnie)... cena to obecenie 42 zlote. myszki dzialaja dobrze... pykam na nich w FPP po necie i jest gut

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten co mowi ze A4tech sie nie gubi to jest w grubym błędzie. Do FPP te myszki sie wogole nie nadaja. Jak chcesz miec dobra myche to pozostaje ci microshit MS Intelli rev 3.0 najlepsza myszka jezeli chodzi o jakosc do ceny (na tych myszkach gra clan SK shornet kommando najlepszy clan w CS na świecie wiec jak by byly do bani to napewno by ich nie uzywali). Osobiscie uzywam MS Intelli 3.0 oraz SteelPada 4D (dla proGamerow ) i bardzo sobie chwale ten komplet (niesamowita precyzja).

Polecam nastepujace myszki (oczywiscie wszystko zalezy od kasy)

1. MS Intelli 3.0

2. MS Intelli 4.0

3. Logitech MX310

4. Logitech MX510

6. Razor

7. Terratec Boomslang.

Jak niechcesz kupic zadnej z nich pozostan przy starej myszce (tez bedzie dzialac moze gorzej) szkoda kasy jak masz kubic badziewie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj pare recenzji sobie w necie na temat myszek oraz opinie uzytkownikow CS czy tez innych FPP-cow, albo idz i pożycz do kumpla MS Intelli na 4 dni a zobaczysz jaka jest roznica (przy szybkich oraz bardzo wolnych ruchach myszki A4tech glupieja tzn gubia sie). Zauwaz nie jestem fanatykiem myszek MS podalem rowniez inne firmy, to ze na 2 pierwszych miejscach sa MS to wynik cena/precyzja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj pare recenzji sobie w necie na temat myszek oraz opinie uzytkownikow CS czy tez innych FPP-cow

ale po co jak w domu w dwoch kompach uzywam tych myszek.. jestem na tyle inteligentny, ze sam potrafie ocenic czy myszka nadaje sie do giercowania czy nie.

 

albo idz i pożycz do kumpla MS Intelli na 4 dni a zobaczysz jaka jest roznica (przy szybkich oraz bardzo wolnych ruchach myszki A4tech glupieja tzn gubia sie)

nie musze... kompa uzywam od 11 lat i mialem do czynienia z wieloma myszkami, ostatnio tez mialem okazje bawic sie logitechem w podobnej cenie... nie widze roznic w dzialaniu.

 

Zauwaz nie jestem fanatykiem myszek MS podalem rowniez inne firmy, to ze na 2 pierwszych miejscach sa MS to wynik cena/precyzja

ale przeciez nigdzie nie napisalem ze jestes fanatykiem... poprostu polecam samemu zapoznac sie z tym modelem myszki i pozniej sie wypowiedziec... np. na temat, ze nie mowie prawdy.

 

i dodam, ze od stycznia giercuje w CoD... z niezlymi wynikami wlasnie na SWOP-3... gram tez w Red Faction i Q3A

 

Dołączona grafika

moj nick drugi od gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO ciekawe bo ja MOH SH. Jak grales na polskich serverach BH lub Arena to pewnie mnie spotkales na serverze zwykle ponizej 100 fragow nie schodze w czasie 20 min. Poza tym jak by co ASSASSINS gra na dobrych mychach MX500 i jakos im dobrze idze sa w Clanbase na pierwszym miejscu ladder 2vs2 w Europie. A mojego screena tez moge ci wrzucic jak wroce do domu z wynikiem 120 do 16 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie kupiłem A4Tech RP-680. To ta opto-radio dałem za nią 120zł ale warto było bo myszka jest poprostu genialna jest dosyć ciężka ale mi się to akurat podoba wogóle się nie gubi chodzi bardzo dobrze i jest wygodna, jedyną jej wadą jest to że jest na baterie ale nie przeszkadza to aż tak bardzo.

Być może zachwalam ją tak bardzo dlatego że od kąd mam komputer cały czas używałem myszek za 10zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten co mowi ze A4tech sie nie gubi to jest w grubym błędzie. Do FPP te myszki sie wogole nie nadaja. [...]

twierdzisz, ze klamie?

wyprobuj ta myszke... pozniej wypowiedzi.

zajechałem ją w 10 sek ...

może wy wszyscy niedowiarkowie ze nie zatne waszych a4techow, szajsungow i media techow powysylajcie mi je do domu, ja podepne kamerki internetowe itd i zobaczymy czy ich nie zatne bo gwarantuje ze do 30 sekund sie z kazda uporam i to na kazdej powierzchni jaka mi tylko zaproponujecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten co mowi ze A4tech sie nie gubi to jest w grubym błędzie. Do FPP te myszki sie wogole nie nadaja. [...]

twierdzisz, ze klamie?

wyprobuj ta myszke... pozniej wypowiedzi.

zajechałem ją w 10 sek ...

może wy wszyscy niedowiarkowie ze nie zatne waszych a4techow, szajsungow i media techow powysylajcie mi je do domu, ja podepne kamerki internetowe itd i zobaczymy czy ich nie zatne bo gwarantuje ze do 30 sekund sie z kazda uporam i to na kazdej powierzchni jaka mi tylko zaproponujecie...

mowisz 10 sekund... hmm... a nie przyszlo Ci do glowy, ze to u Ciebie jest problem np. z podlaczeniem myszy, sterownikiem itp. itd?

 

no i tak, bede Ci mysz wysylal... kup i potestuj albo znajdz sponsora.

 

no, ale co niby ma to oznaczac? jakie kamerki? przeciez ta mysz jest na PS2 nie na USB... poza tym moze zle gram, ze mi to jakos sie nie zacina... dwie sztuki takiej samej myszy.

 

i moze opowiedz jak to sie uporasz z "nie zacinaniem" myszy? bedziesz nia rzucal? czy deptal po niej? (pytanie retoryczne)

 

i EOT, bo widze, ze nie ma tu o czym rozmawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie sprawdzic czy mysz gubi sensor to ustawcie w sterownikach prdkosc na minimum i ruszajcie bardzo szybko w lewo i wprawo, zobaczycie ze a4tech zacznie przy naglych ruchach swirowac, mx jest superstabilny... Wlasnie to dyskwalifikuje a4techa, bo podczas powarznej gry wlasnie precyzja naglego szarpniecia sie liczy.

Rjump odwracamy sie o 180 i head!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znowu to samo ględzenie.... Ja wiem ze A4tech według niektórych nie nadaje się dla Profesjonalistów, ale do ciężkiej cholery - ilu z ludzi tu obecnych zajmuje się graniem zawodowo - zarabia kasę na turniejach czy spędza przy fpp 10 godzin dziennie .... Dajcie sobie spokój - właśnie zamieniłem starego A4 techa 35 na MXa 510 i nie widzę specjalniej różnicy - MX ma niepotrzebne przyciski , malutki ślizgacze i jest pięknie wyprofilowany... Za to mile się zdziwiłem, gdy po zmianie gryzonia nie miałem żadnych problemów z przyzwaczajaniem łapy. Najgorzej było przy pierwszej przesiadce kulka-kabel na radio-opto . Pozdro dla wszystkich myszkościskaczy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram w cs'a po 10h dziennie i gralbym w odbrych clanach bo mam wmiare skilla ale moje fps mi nie pozwalaja na to w 1.6 mam zaledwie 30 :P ale jak qpie karte to moze cos z tego ebdzie a w cs 1.5 gram po 8h dziennie jak nie mam co robic :] moze zaczne grac w tibie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten co mowi ze A4tech sie nie gubi to jest w grubym błędzie. Do FPP te myszki sie wogole nie nadaja. [...]

twierdzisz, ze klamie?

wyprobuj ta myszke... pozniej wypowiedzi.

zajechałem ją w 10 sek ...

może wy wszyscy niedowiarkowie ze nie zatne waszych a4techow, szajsungow i media techow powysylajcie mi je do domu, ja podepne kamerki internetowe itd i zobaczymy czy ich nie zatne bo gwarantuje ze do 30 sekund sie z kazda uporam i to na kazdej powierzchni jaka mi tylko zaproponujecie...

mowisz 10 sekund... hmm... a nie przyszlo Ci do glowy, ze to u Ciebie jest problem np. z podlaczeniem myszy, sterownikiem itp. itd?

 

no i tak, bede Ci mysz wysylal... kup i potestuj albo znajdz sponsora.

 

no, ale co niby ma to oznaczac? jakie kamerki? przeciez ta mysz jest na PS2 nie na USB... poza tym moze zle gram, ze mi to jakos sie nie zacina... dwie sztuki takiej samej myszy.

 

i moze opowiedz jak to sie uporasz z "nie zacinaniem" myszy? bedziesz nia rzucal? czy deptal po niej? (pytanie retoryczne)

 

i EOT, bo widze, ze nie ma tu o czym rozmawiac.

nie ma tu o czym rozmawiac bo masz male pojecie o myszkach...

pozatym ej sorry po co sie statsami chwalisz? Ja tam sobie moge w cs'a wejsc na jakis server FFA i na myszce kulkowej wszystkich jechać, zauważ iż dobrzy gracze nie grają FFA a tylko CW...

ja mam ie3.0 i jej zaciąć nie potrafie...

ustaw sobie sensitivity 0.5 lub 1 w MOH i przejedz myszka przez cala podkladke jak najszybciej, 1000% gwarancji iz sie kursor zgubi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma tu o czym rozmawiac bo masz male pojecie o myszkach...

wiesz... mialem juz nie pisac, ale widze, ze dziecko jestes....

pozatym ej sorry po co sie statsami chwalisz?

gdybys przeczytal watek... wiedzialbys, ze to nie jest chwalipiectwo.... tylko poparcie faktow... to jest spora roznica.

 

Ja tam sobie moge w cs'a wejsc na jakis server FFA i na myszce kulkowej wszystkich jechać, zauważ iż dobrzy gracze nie grają FFA a tylko CW...

zauwaz, ze to byl TeamDeathmech... i gdybys gral w Cod wiedzial bys, ze to jest bardzo dobbry wynik... przynajmniej w tym trybie.

 

ja mam ie3.0 i jej zaciąć nie potrafie...

a ja mam to co mam.. i tez nie potrafie... no ale pserasam miscu

 

ustaw sobie sensitivity 0.5 lub 1 w MOH i przejedz myszka przez cala podkladke jak najszybciej, 1000% gwarancji iz sie kursor zgubi...

a po co? gram na swoich ulubionych ustawieniach... łoje przeciwnika, ze az milo... mi wystarcza.

 

i nie uzywam podkladki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o boze ale kazdy dobry gracz ci powie, ze na sensie malym latwiej sie celuje bo masz wieksza dokladnosc i wlasnie po to sa takie dobre czujniki w ie3.0/mx itd zeby sie nie gubily na nisokim sensie przy duzym ruchu, ja sam gram na sensie 4 tak jak fisker i jest to bardzo duuuza czulosc

a jak ty bys sie znal na cs'ie to jakbym ci dal statsy 50:1 to tez bys powiedzial ze to sa dobre ale na FFA nikt dobry nie gra przewaznie ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miszczu... koncze to

ej ale ja nie mówie, że jestem mistrzem i nie mówie Tobie, że jesteś gorszy, moje posty nie mialy na celu urazenie Ciebie ani twoich myszek, po prostu ja testuje myszki z innych stron i tak samo gram w cs'a z innej strony niz wiekszosc. Temat takze uwazam za zakonczony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem A4techa opto-radio i był spoko.

Wpadł w moje ręce kulkowy logitech i A4 wyleciało, bo tego się nawet nie dało porównać.

Ostatnio dorwałem zwykłego optycznego logitecha. Wiadomo - przewaga optyki. Z A4 wogóle nie ma co porównywać.

Moje wnioski są proste: A4 jest dobre jeśli nie miałeś styczności z czymś lepszym. Powrotu do tego czegoś po prostu sobie nie wyobrażam. Jak już kiedyś stwierdziłem - logitech specjalizuje się w robieniu myszek i robi to bardzo dobrze stawiając na jakość, a nie na cenę. A4 natomiast klepie różne akcesoria gdzieś tam w chinach czy okolicach i tną koszty jak mogą, więc siłą rzeczy nie są w stanie zrobić porządnej myszy, bo nie mają inżynierów z takim doświadczeniem w temacie jak ci z Logitecha. A jak powszechnie wiadomo (albo i nie) kilku lat praktyki nie zastąpią żadne studia czy kursy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...