Skocz do zawartości
fuxmen

Seti@home na boinc - zaczęlo się

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś czemu nie moge połączyć kompa w statach po zmianie procka. Nie moge morga dać i mam dwa te same kompy ale z innymi procami... Jakieś sugestie.

wlasnie tez szuaklem ostatnio jak to rozwiazac

 

i chyba sie nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czemu nie moge połączyć kompa w statach po zmianie procka. Nie moge morga dać i mam dwa te same kompy ale z innymi procami... Jakieś sugestie.

wlasnie tez szuaklem ostatnio jak to rozwiazac

 

i chyba sie nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czemu nie moge połączyć kompa w statach po zmianie procka. Nie moge morga dać i mam dwa te same kompy ale z innymi procami... Jakieś sugestie.

wlasnie tez szuaklem ostatnio jak to rozwiazac

 

i chyba sie nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po wznowieniu liczenia w BONICu komp na Duronie zaczął liczyć na starym hoscie a Bartek za nic nie odpalił (to ten co ma najmniej RAC) musiałem stworzyć nowy host.

Innym razem jak podkręciłem Bartka to tam w ameryce stworzył się jak by nowy komp co liczy dla mnie i mam 4 kompy, a liczą tylko dwa.

Ale zbytnio nie wnikam o co wtym bryzka, szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie zmienia sie nazwa komputera, to chyba powinno sie dac, ja od czasu do czasu lacze dwa konta, bo czesto, kiedy komp mi sie zwiesi i nie sa zapisane jakies pliki od niego, moj boinc dostaje nowy nr :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że nazwa sie nie zmieniła tylko procek i za żadne skarby go nie połączy, natomiast dziwne jest to że chce mi złaczyć dwa rózne kompy w jedno... o zgrozo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam mniej wiecej tak: loguje sie na swoje konto, tzn na konto space conquerors :lol: , i znajduje swoj nr hosta, powiedzmy 370035, na ten numer, pokazuja mi sie moje statsy, kiedy klikne merge this host, pokazuje mi sie lista host do polaczenia, tam zaznaczam drugi host i daje merge , czy ok czy jakos tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak działa u innych :), będzie czas to też pokombinuję.

Ja se tu patrzę a Tweak po okresie braku wzrostu Recent average credit, znowu kopnął się trochę w górę.

Śrenia teamu ponad 6600 oby tak dalej, tak by wejść na stronę by móc obserwować FLAMASTERKI ;) znaczy się zaprzyjaźniony zespół BARWKOM.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak działa u innych :), będzie czas to też pokombinuję.

Ja se tu patrzę a Tweak po okresie braku wzrostu Recent average credit, znowu kopnął się trochę w górę.

Śrenia teamu ponad 6600 oby tak dalej, tak by wejść na stronę by móc obserwować FLAMASTERKI ;) znaczy się zaprzyjaźniony zespół BARWKOM.

Pozdrawiam

już nie BARWKOMP tylko Boinc InfoPC&Barwkomp - tak sie teraz nazywa team 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czas odświerzyc temat.

Jak by ktos nie zauważył moja drużynka obioła pozycje lider.

Stąło sie to w nocy z soboty na niedziel.

A myślałem ze będzie walka w stylu OAT vs. Cool&Tredy=].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cactus - wiesz przy takiej różnicy przyrostu ciężko liczyć na "walkę" ta raczej ciekawie by wyglądała przy porównaniu wykresu przyrostu Conquerów, Spidera i Olsztynian :D w końcu ^ jest podobny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Stało sie.

druzynka przeroczyła 100 000 a mój komp 25 000

z racji tego ze że przez swieta spadło rac druzynki trzeba było "dozucić do pieca"

by troche podrosło :D (bo admin zaspał)

 

EDIT

wiecie moze jak sie zwie program do robienia statystyk którego uzywa Dizzy i społka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

dawno mnie tu nie było, ale szkoła i wogóle, z naszą grupą jest troche lepiej ale gdzie tam do jakiś 1000k/day ja licze ile moge chociaż mam pogróżki od starych ze mi kable zabierą od kompa jak bede na noc zostawial :D :D

jak juz tarpaN pisal przekroczyliśmy 100k i myśle ze do 200k dobijemy szybciej niz do 100K trzeba tylko ludzizalatwic którzy będą liczyć a nie sie opierdzielać ::D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W seti tweak jest na 3 miejscu

w całym boinc jest na 4 "niewiele" przed nami jest inny team polnad.

Po ostatnim rozłamie w barwkompie moze sie zrobic ciekawie jeszcze jeden taki rozłam plus odejscie kilku userów do licznia predictora i moze ich miniemy za rok :D

 

PS jak widze sprawa flagi teamu utkneła w miejscu :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłoście się tutaj: 1245389[/snapback]

tak tylko kto ma sie zglosic

moze snap <_<

 

flagi teamu nie ma i pewnie nie bedzie dlatego dzisiaj zaczalem sie zastanawiac czy nie liczyc czegos innego :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko kto ma sie zglosic

moze snap <_<

 

flagi teamu nie ma i pewnie nie bedzie dlatego dzisiaj zaczalem sie zastanawiac czy nie liczyc czegos innego :rolleyes:

1245496[/snapback]

ktokolwiek to może zrobić

wystarczy podać nazwę teamu i ID (wasze ID 30388)

ponadto po co macie rezygnować - w tym tygodniu byliście lepsi od Boinc InfoPC&Barwkomp - macie 2 miejsce w Polsce jeśli chodzi o przyrost tygodniowy w SETI

lepiej niech ktoś się dogada ze Snapem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...