Skocz do zawartości
fuxmen

Seti@home na boinc - zaczęlo się

Rekomendowane odpowiedzi

Hej przerzuciłem sie ze starego Seti na to nowe Boinc. wszystko poszlo jak po maśle - przeniosłem stare konto Seti na konto w Boinc. BOINC Menager sie zainstalował. Tam wpisałem :

Project URL: 1338168[/snapback]

nic nie zrobiles źle po prostu nie ma roboty do robienia lub cos im nawalilo poczekaj i napewno ruszy, mi w tej chwili tez nie chodzi i nie mma co liczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z tego ze tyle wykorzystuje jak nie spowalnia sytemu, czym ty sie przejmujesz po to jest zeby liczyl anie odpoczywal, mojemu nic nie jest jedyne co mu jest to to, ze mu cieplo ale mam to gdzies

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

procesor powyzej chyba 90 stopni zaczyna reagowac na temp uszkodzeniem struktury wiec tu nie widze problemu, u kolegi widzialem jak kable sie przytopily do radiatora a w biosie bylo 95 stopni :) i dalej hula, jest to stary athlon 1ghz widac jakie to pieronstwo mocne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze :D ktos przynajmniej liczy bo u mnie to licze ja sam, jeden kolega z klasy i moj braciak troche, jeszcze na dniach sie sasiad dolaczy bo neta sobie zalozy, a tak to wszyscy zapomnieli ze ze mna licza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos widze umiera ten dzial; jakby ktos chcial liczyc w ciekawszym teamie to niech wysle mi prv

1504537[/snapback]

nie ma konkurencji fajnej .. juz nie chce sie liczyc ;]

pozatmy gorąco .. wc sprzedane ..

a proc chodz 9x222 na 1,45v zeby nie marnowac pradu ;]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie liczyc z nami

my juz dawno nie liczymy dla Barwy

 

albo sobie zalozcie nowy team bez Snapa (z jakims normalnym founderem)

my tez zaczynalismy od zera, byle nie miec nic wspolnego z Tombą i jego firmą B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...