Skocz do zawartości
Grzesioo

Ti4600 za 550 zeta??? Czy to dobra okazja??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam okazję kupić GF'a 4 Ti4600 nie wiem jakiej firmy z chłodzeniem Zalmana, nie kręcona. Jak myślicie??? Wziąć ją, czy może ewentualnie jakąś inną w cenie >550zł???

 

hehehe.

jednak bierzesz od niego te kartę?? 8)

 

bierz, ale pamiętaj że nie ma potencjału do kręcenia, i w sumie ten zalman jest niepotrzebny 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam okazję kupić GF'a 4 Ti4600 nie wiem jakiej firmy z chłodzeniem Zalmana, nie kręcona. Jak myślicie??? Wziąć ją, czy może ewentualnie jakąś inną w cenie >550zł???

 

hehehe.

jednak bierzesz od niego te kartę?? 8)

 

bierz, ale pamiętaj że nie ma potencjału do kręcenia, i w sumie ten zalman jest niepotrzebny 8)

Ooo squbańcoo skądżeś się tu wziął! :D

Ano biorę chyba, ale nie wiem czy od niego. ;)

W kręcenie i tak się bawić nie zamierzam. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wcale nie ma potencjału do kręcenia. Może rdzeń mniej, ale pamięci jakbyś chciał wiedzieć to są lepsze w wyższycj modelach. Ti4600 ma chyba 2,8ns.

widzisz , sam człowiek który ją sprzedaje napisał

Jedne czym się zawiodłem w tej karcie to podkręcanie, otóż rdzenia nie ruszam pomimo dobrego chłodzenia (w/w Zalman+OP-1), a i pamięci nie kręcą się rewelacyjnie...

 

ja bym jednak radził tego 9550xt za 440;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 550 zł ja swoja ok 3 miechy temu sprzedałem za 490zł TI 4600 2.8 pamieci zgadzam sie TI 4600 jesli chodzi o rdzen to max 10-20mhz ale pamieci spoko na 700 ida . Iwszystkie gry beda ci spoko na niej chodzic ,ale zastnowił bym sie czy troszke nie dołozyc i kupic 9500@pro ok 600zł i złamie w pół tego TI 4600 po OC miałem jedna i druga i naprwde max za Tego TI 4600 to 450 ale bym sie zstniowił nad 9500@pro albo 9500pro no chyba zekoles za 450 zł ci ja sprzeda to bym brał .Aj swojego 9500@pro@390-640 sprzedałem po 600zł nowka i TI 4600 nie mogła do niej skakac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe gierki na gf4 ti to ....

:?:

 

mozesz dokończyć o co ci chodzi bo kompletnie niemam pojecia a jestem bardzo ciekawy......... :?:

o jakosc grafiki ! o granie z AA AF ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe gierki na gf4 ti to ....

:?:

 

mozesz dokończyć o co ci chodzi bo kompletnie niemam pojecia a jestem bardzo ciekawy......... :?:

o obsluge DX9 i shadery 2.0... 0 efektów no i prędkość już w przyszlosci nie bedzie ta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jakosc  grafiki ! o granie z AA AF ..

rozumiem ze na gef4ti granie z aa jest niemożliwe tak ?? hmm.. to jaka ja mam karte???? aha ta jakosc chodzi ci mam nadziej o os 2.0 a nie ps 1.x

 

0 efektów no i prędkość już w przyszlosci nie bedzie ta

wytłumacz mi to ??? a co do predkosci to i GEF6800 kiedys bedzi ewolny i gry beda chodzi 0.1fps/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukaszr-tak PS1.1 wyglada dziadowsko w porownaniu do 2.0 to raz,dwa sam sie przesiadlem z gf4ti na to co mam i naprawde roznica sporawa w tym jak gierki lataja... a sproboj na gf4 wlaczyc aa i anizo :lol: w kazdej nowej gierce gwarantuje ze predkosc gry bedzie... na zenujaco niskim poziomie

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukaszr-tak PS1.1 wyglada dziadowsko w porownaniu do 2.0 to raz,dwa sam sie przesiadlem z gf4ti na to co mam i naprawde roznica sporawa w tym jak gierki lataja... a sproboj na gf4 wlaczyc aa i anizo  :lol:  w kazdej nowej gierce gwarantuje ze predkosc gry bedzie... na zenujaco niskim poziomie

 

Pozdrawiam

1.no co do dziadostwa to nie przesadzaj bo np roznicy w far cry w jakosci wody niema ! wogole bo juz porownywalismy to na forum !

 

2.Ostatnio z AAx2 grałem w Colina 4 w 1024x768x32 max detale ! fps był w granicach 40-60fps ! a wiec super płynnie

 

nie narzekam kazda nowa gra smiga, no wiadomo ze w nowych tytułach trudno bedzie zastosowac jakies AA ale bez tego beda gry jescze długo smigały, inna nowa gra jaka mam to EURO 2004 w tej grze niema ustawien rozdziałki gra działa 800x600 max detale i zeby poprawic jakosc właczyłem AAx4 i Anizox8 gra hula jak głupia na sprzecie jak w podpisie, jest wiele tytułów (nowych) gdzie AA bez problemu mozna zastosowac i gra bedzie działać elegancko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz ja mysle ze nie ma co sie klocic moze powiem to tak: gram w minimalnej rozdzialce 1024 +aa+anizo i po prostu moje pro jest duzo szybsze od gf4ti ktore mialem (4200 po OC dodam ze karta byla od XFX jesli wiesz co to znaczy) nic dodac nic ujac !

 

Pozdrawiam!

 

P.S. No niewiem chyba jestem inny jesli widze roznice miedzy ps1.1 a 2.0 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. No niewiem chyba jestem inny jesli widze roznice miedzy ps1.1 a 2.0 8)

tez je widze ale w wodzie jej nie zauwarzysz przynajmniej farcry PS 2.0 to troche inne oswietlenie mozna to na kilku mapach-swiatłach ,rurach zauwarzyc jesli mamy swiatlo nad drzwiami to PS.1.1 kieruje je w dół na podłoge i obikety nizej a ps.2.0 w góre i tu mamy ta roznice to tylko przyklad co tak naprawde mozna by i na ps 1.1 zapewne osiagnac

 

mi tam na 1024x768x32 max det zadna gra jescze nie cieła ale moze mam specialnego gef4ti ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.no co do dziadostwa to nie przesadzaj bo np roznicy w far cry w jakosci wody niema ! wogole bo juz porownywalismy to na forum !

 

2.Ostatnio z AAx2  grałem w Colina 4 w 1024x768x32 max detale ! fps był w granicach 40-60fps ! a wiec super płynnie  

 

nie narzekam kazda nowa gra smiga, no wiadomo ze w nowych tytułach trudno bedzie zastosowac jakies AA ale bez tego beda gry jescze długo smigały, inna nowa gra jaka mam to EURO 2004 w tej grze niema ustawien rozdziałki gra działa 800x600 max detale i zeby poprawic jakosc właczyłem AAx4 i Anizox8 gra hula jak głupia na sprzecie jak w podpisie, jest wiele tytułów (nowych) gdzie AA bez problemu mozna zastosowac i gra bedzie działać elegancko

Teraz juz wiem, ten czlowiek ma komplex posiadacza Ti4200 i ja sie wcale nie dZiwie :D :evil: :lol: :lol:

 

Kazdy jeden temat o Ti 4x00 i polowa fanatycznych txtow lukasrz'a :lol: :lol:

 

nol ofenc ofkors. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz wiem, ten czlowiek ma komplex posiadacza Ti4200 i ja sie wcale nie dZiwie  :D  :evil:  :lol:  :lol:  

 

Kazdy jeden temat o Ti 4x00 i polowa fanatycznych txtow lukasrz'a  :lol:  :lol:  

 

nol ofenc ofkors.  :lol:

co poradzić ?? jak naprawde niewiem o co wam chodzi sprecyzowali byście swoje problemy ??? bo ja kompletnie niewiem o co chodzi :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mu to wogole wszystko zajebiscie dziala na tym k7s5a 380 mb ramu i jego gf4 . jesli ktos wierzy w te jego brednie to wspulczuje . nie wiem po co ludziom fsb 200 jak mu na 138 wszystko hula .szkoda slow i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mu to wogole wszystko zajebiscie dziala na tym k7s5a 380 mb ramu i jego gf4 . jesli ktos wierzy w te jego brednie to wspulczuje . nie wiem po co ludziom fsb 200 jak mu na 138 wszystko hula .szkoda slow i tyle.

szkoda słów na twoje komentarze..

sprecyzował bys swoje problemy jak ci o cos chodzi :?: konkretnie prosze bo mnie to zaczyna wkur... :?: przywalaj sie o wydajnosc mojego sprzetu jakby to co9najmniej był celeron 333 riva tnt ...o co chodzi prosze o konkrety ??? :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moment ja mysle ze to nie tak... Lukasrz po prostu moze nie miec kasy na lepszy sprzet i broni swego to rozumiem(zwlaszcza w kraju jakim jest polska gdzie podle mnie nie ma nomrlanych warunkow do pracy lub inaczej to sformuuje BARDZO CIEZKO O DOBRA PRACE) ALE... Lukasrz musisz zrozumiec ze naprawde gf4 to juz nie jest karta zbyt nadajaca sie do nowych gier... (oczywiscie mowa o aa i anizo) ja sie klocic nie bede pozdrawiam all i zycze wam po prostu zeby kazdy z nas mial w swoim kompie np.GF6800 lub X800 !! :)

 

 

Pozdrawiam !

 

 

P.S. Jesli napisalem to zle tzn nie da sie zrozumiec o co mi biega wybaczcie nie jestem polakiem staralem sie jak moglem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jakosc  grafiki ! o granie z AA AF ..

rozumiem ze na gef4ti granie z aa jest niemożliwe tak ?? hmm.. to jaka ja mam karte???? aha ta jakosc chodzi ci mam nadziej o os 2.0 a nie ps 1.x

 

s

no a ten swoje :wink: nie napisałem nigdzie ze nie da sie tam wlaczyc AA czy AF (zagraj sobie np w UT2k4 albo colina 4 z AAx4 AFx8.. )! , oczywiscie ze o ps 2.0 ciagle powtarzanie ze roznicy w wodzie w jakims far crayu nie widac to ... :wink: ja przesiadłem sie z ti 4200 na radzia i roznica jest dobrze widoczna moze nie w wodzie ale reszcie otoczenia .. nie chce tu robic OT z seri czy to juz koniec ti4xxx po prostu IMO nie oplaca sie juz kupowac tej karty w cenie wiekszej niz 400zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...