Skocz do zawartości
Grzesioo

Ti4600 za 550 zeta??? Czy to dobra okazja??

Rekomendowane odpowiedzi

Moment ja mysle ze to nie tak... Lukasrz po prostu moze nie miec kasy na lepszy sprzet i broni swego to rozumiem(zwlaszcza w kraju jakim jest polska gdzie podle mnie nie ma nomrlanych warunkow do pracy lub inaczej to sformuuje BARDZO CIEZKO O DOBRA PRACE)  ALE... Lukasrz musisz zrozumiec ze naprawde gf4 to juz nie jest karta zbyt nadajaca sie do nowych gier... (oczywiscie mowa o aa i anizo) ja sie klocic nie bede pozdrawiam all i zycze wam po prostu zeby kazdy z nas mial w swoim kompie np.GF6800 lub X800 !!  :)  

 

 

Pozdrawiam !

 

 

P.S. Jesli napisalem to zle tzn nie da sie zrozumiec o co mi biega wybaczcie nie jestem polakiem staralem sie jak moglem :-)

Twój "przestarzały" 9500PRO sie nadaje do gier , co wg ciebie sie nadaje do fier FX 5200??

 

niejestem takim kretynem żeby wydawac kase na coś co niejest mi potrzebne , mam karte wszystko na nije smiga wiec nei mam ochoty wydawac zbednych pln na głupoty i pakowac kasy w sprzet co niema sensu i końca, wole ta kase wydać sobie na wakacje z dziewczyną..gdzies daleko a wy kupujcie swoje super extra wydajne karty zeby zamiast 40fps miec 60fps.

 

 

pozdro dzieciaki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a ten swoje  :wink:   nie napisałem nigdzie ze nie da sie tam wlaczyc AA czy AF  (zagraj sobie  np w  UT2k4 albo  colina 4 z AAx4 AFx8.. )! , oczywiscie ze o ps 2.0  ciagle powtarzanie ze roznicy w  wodzie w jakims far crayu nie widac to ...  :wink:   ja przesiadłem sie z ti 4200 na radzia i   roznica jest dobrze widoczna moze nie w wodzie ale   reszcie otoczenia .. nie chce tu robic OT  z seri  czy to juz koniec ti4xxx  po prostu IMO nie oplaca sie juz kupowac tej karty w cenie wiekszej niz 400zł

oczywiscie ze roznica jest tego nie mowie , czy warto kupowac gef4ti 4600 za 550zł mysle ze warto no moze max te 500zł , jesli jakis 9500pro trafi sie w tej cenei to wiadomo ze brac 9500PRO ktory niejest az tak duzo szybsyz od gef4ti 4600 w dx8 9500pro jest szybszy moze o te 10%-15% i ot nie zawsze ale nei zmienia to faktu ze byłby lepszym rozwiazaniem ale tez mało przyszłosciowym zrestsza w spzrecie nie mozna mowic o zadnej przyszłosci bo i tak kazdy komp nawet najdrozszy po okolo pół roku jest juz przestarzały

 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasrz - nie obraź się, ale jaki sens jest kupować w chwili obecnej GF4600Ti za 550zł ? Może i to nie jest zła karta, ale w tej cenie można znaleźć ciekawsze karty. Masz w miarę dobrą kartę, na której możesz spokojnie grać itp, to w czym problem ? Jeżeli ktoś jednak ma np GF2MX i potrzebuje kupić nową, to dlaczego ma się wbijać w coś co już jest przestarzałe (nowość to to nie jest :wink: ) i nie jest wcale w super cenie (GF4Ti opłaca się kupić ale za maksymalnie 400-450zł, za 550-600zł są lepsze karty, chociażby ten FIC 9600PRO, który bardzo ładnie się kręci).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos na wstepie napisal ze ti4600 nie maja potencjalu w OC - qpa prawda montujemy WC robimy vmody i 380/750~800 mozna nawet pocisnac i nie wiem czy wtedy to jest wolne??? :D

ja napisałem;]

a chodzi konkretnie o ten egzemplarz karty, bo sie słabo kręci 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luksarz widze ze Ty zaslepiony jestes... coz bywa i tak...

ehh.......dziecko

wiesz w sprzet wpakowałem juz kupe kasy i jakiś czas temu co było bardzo dawno zauwarzyłem ze niema to końca i trzeba kupować z głową 8) i nei widzi mi sie wymina karty i wywalenie kilkuset pln na nic

 

 

Koniec OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro lubisz grac jak ci wszystko skacze , z dysku doczytuje w rozdzialce 800x600 to spoko . przeciez nik ci nie zabroni , a bajki mozesz gadac ze ci na 380 mb ramu far cry plynnie chodzi i nie doczytuje na forum "przyjaciolki" to tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro lubisz grac jak ci wszystko skacze , z dysku doczytuje w rozdzialce 800x600 to spoko . przeciez nik ci nie zabroni , a bajki mozesz gadac ze ci na 380 mb ramu far cry plynnie chodzi i nie doczytuje na forum "przyjaciolki" to tyle

nigdy nie schodze ponizej 1024 tosamo w far cry i pokaz mi gdzie pisalem ze mi w far cry nie docztuje , juz dawalem testy na gef3 i gef4ti ze na obu kartach mozna ładnie grac i tu taki ciach wyskakujes zjescez ztakimi tekstami

 

1024x768x32 ALL HIGH tylko shadow na medium ale na shadow high tez płynnie, dalem na medium bo nie widac roznicy a czasmi jest te 5fps wiecej, zegary gef4ti 290/600 gdzie chce zauwarzyc gef4ti 4600 ma sporo wyzsze do teog male OC i wzrost fps spory do kazdego screna mozna dodac po te 10-15fps

 

-Gainward GeForce 3TI 200 230MHz/500MHz

Dołączona grafika

 

-Leadtek GeForce 4 TI 4200 290MHz/600MHz

Dołączona grafika

 

-Gainward GeForce 3TI 200 230MHz/500MHz

Dołączona grafika

 

-Leadtek GeForce 4 TI 4200 290MHz/600MHz

Dołączona grafika

 

-Gainward GeForce 3TI 200 230MHz/500MHz

Dołączona grafika

 

-Leadtek GeForce 4 TI 4200 290MHz/600MHz

Dołączona grafika

 

-Leadtek GeForce 4 TI 4200 290MHz/600MHz

 

Anizo x 8

Dołączona grafika

 

-Gainward GeForce 3TI 200 230MHz/500MHz

Dołączona grafika

 

-Leadtek GeForce 4 TI 4200 290MHz/600MHz

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty mi dajesz statyczne screeny , gdzie nic nie dzieje sie . daj taki gdzie sa jakies wybuchy , conajmniej paru ludzikow , widok na morze , jakies łodki i strzelaj do tego . bo dla mnie plynna gra to jak wszedzie mam najmniej te 25 klatek - co i tak jest malo - przydaloby sie conajmniej 50 . ja w takich zamknietych pomieszczeniach gdzie nic sie nie dzieje po 80 klatek , i co z tego jak jest jakas akcja , animacja itp to spada do tych 25 nawet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oplaca sie. Taka karte oplaca sie brac dzisiaj za max 400PLN.

 

Co do 'dyskusji' o szybkosci dzialania - spokojnie na dzisiaj gf4 wystarczy, wszystko na nim bedzie chodzilo plynnie. Ale juz nie w niedalekiej przyszlosci - tam moze i tez bedzie plynne, ale niestety i wygladalo istotnie gorzej. Dlatego bardziej oplacalnym zakupem za taka cene jest jakis radzio 9500pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty mi dajesz statyczne screeny , gdzie nic nie dzieje sie . daj taki gdzie sa jakies wybuchy , conajmniej paru ludzikow , widok na morze , jakies łodki i strzelaj do tego . bo dla mnie plynna gra to jak wszedzie mam  najmniej te 25 klatek - co i tak jest malo - przydaloby sie conajmniej 50 . ja w takich zamknietych pomieszczeniach gdzie nic sie nie dzieje po 80 klatek , i co z tego jak jest jakas akcja , animacja itp to spada do tych 25 nawet

Proszę bardzo

 

ustawienia 1024x768x32 detale wszystki HIGH , jedynie shadow na medium(roznica miedzy medium a high zauwarzalna jest przy znikomych obiektach jak sie stanie i bedzie sie gapiło na cień) a woda ULTRA HIGH

 

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

dodam jeszcze tylko ze na TI 4600 płynność napewno będzie wieksza +10 do 15 fps mysle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos biednie to wyglada na tych screenach , widze ze jedna anizo i fsaa duzo daja tej grze , i ogolnie tych klatek nie za duzo jest jednak na 3 screene gdyby zaczeli strzelac , jakis wybuch to juz by bylo z 10 . grac sie da , ale czy o taka gre chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos biednie to wyglada na tych screenach , widze ze jedna anizo i fsaa duzo daja tej grze , i ogolnie tych klatek nie za duzo jest jednak na 3 screene gdyby zaczeli strzelac , jakis wybuch to juz by bylo z 10 . grac sie da , ale czy o taka gre chodzi

tak to jest jak sie niema racji i czepia sie byle czego , na 3 screnie za chwiel strzelali i bylo 22 do 35fps bardzo ale to bardzo zadko spada ponizej 20 iel mam ci tych screnow zrobic 1000????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok skoro uwazasz ze gra ci plynnie chodzi to nie ma o czym mowic , u mnie na duzo lepszym sprzecie nie moge tego powiedziec , jednak te 512 ramu to troche malo . co z tego ze malo doczytuje , ale jednak i gra nie jest przez to plynna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok skoro uwazasz ze gra ci plynnie chodzi to nie ma o czym mowic , u mnie na duzo lepszym sprzecie nie moge tego powiedziec , jednak te 512 ramu to troche malo . co z tego ze malo doczytuje , ale jednak i gra nie jest przez to plynna.

przydalo by Ci sie jeszcze jakies 400MHz na cpu... a swapa ile masz??? i na jakim dysku??osobna partycja na swap o takiej wlasnie wielkosci jak swap czy nie??? bo to duzo jednak daje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem ze by sie przydalo wiecej na cpu , procek spokojnie by poszedl , ale mobo niestety juz nie daje rady . swap mam automatycznie przez win robiony - wiem ze lepiej na stale to zrobic , ale czy faktycznie az tyle to daje i ewentaulnie jak najlepiej to zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...