Skocz do zawartości
WzQ

Fallout 2 w 20 minut !

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie... nie wiem czy już było, ale z tego co widzę to nie. Zapraszam do ssania:

http://www.archive.org/download/Fallout2_S...ut2_SS_1751.avi

 

Ja powiem tylko jedno - OMG, ludzie naprawdę są zdolni :D Moja ulubiona gra, nad którą spędziłem tyle dni i nocy (może nawet miesięcy)... Rozumiem fpp lub temu podobne gry, ale żeby rpgi przechodzić na czas 8O przecież to cała przyjemność z grania w te gry znika... ciekawe co jeszcze wymyślą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako zagozały fan serii Fallout widziałem ten filmik i od razu mówie ze to jakas ściema. :arrow: Powód :arrow: Zeby uruchomic tankowiec trzeba prócz paliwa zebrać Tanker Fob (klucz do pomp paliwowych) którego pilnuje dowódca Navarro i Nav Comp Parts (częsci do komputera nawigacyjnego) które jak dobrze pamiętam są w Military Base (albo Valut13 ale nie jestem pewien, dawno nie grałem :P ), a na filmiku on tylko zdobywa paliwo (po zabiciu cesaza zdobywamy dostęp do paliwa) i nic włazi na statek i sobie płynie. :evil: :x .A te dwie częsci to dwa najwazniejsze obiekty w grze i zeby je zdobyć trzeba sie troche napocic :twisted: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też w to nie wieże. jakiś nieudany fake :lol:

 

a swoją drogą to pamiętam jak pierwszy raz przechodziłem fallouta jedynke;] na moim 486dx2 67mhz i 24mb ramu 8)

zajeło mi to tylko 3 tygodnie :lol: grania po 2-3 godziny dziennie, ale za to prawie wszystkei questy rozwiązane 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie jest fake - on w rozmowie z tym człowiekiem w garnitrurq w San-Francisco dostaje od niego wskazówki by wsiąść na tankowiec, skierować się na prawo i wcisnąć "Go". Może po prostu wykonując Questy w ten sposób, nie musimy szukać NavComa i Tanker Foba. Jak wiemy w falloucie można robić zadania na wiele sposobów.

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a na filmiku on tylko zdobywa paliwo (po zabiciu cesaza zdobywamy dostęp do paliwa) ...

Bzdura... wystarczy znac miec wysoki Science i zalogować sie na jakis komp (np 1wszy jaki sie zobaczy po wejsciu do shi temple) i paliwko sobie przekierować... albo można namowić kolesia z tankowca któremu sie uratowało laske od potworków z ładowni.. (ale wtedy przyjdą SHI i go zkoszą - dobry powod na żeźnie :P)

A jedyna gra na czas była w Fallout 1 gdzie trzeba było znaleść Water Chip... ale to akurat było uzasadnione co i jak... po znalezieniu juz nic nie tyka :P

 

W Fallu 2jce na czas tylko sie właściwie ucieka z Enclave... jak sie tam narozrabia :P (fajny end filmik) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yasiu ma racje , ten filmik to jakaś ściema - gościu uruchamia tankowiec bez 2 podstawowych częsci oraz jakims cudem zdobywa paliwo od Hubologistów , mimo że nie powinien bo nie zabił cesarza ( cesarz to superkomputer , jedyny sposób na jego zlikwidowanie to format HDD ) ; a nie sądze że te 2 bomby które podłożył temu pomocnikowi cesarza zniszczyły tez pomieszczenie z superkomputerem .

 

Pozatym wg. mnie nie zaliczył 1 misji potrzebnych do ukończenia gry ( nie uwolnił Vica ) .

 

Ranger : nie miał od kogo dostac zadnej z tych 2 częsci bo jedna jest w Navarro a druga w V13 , a tam się nie łatwo dostac , pozatym na filmiku nie jest pokazana żadna wymina poza ta w San Fransisco z tym chińczykiem na pocz.

 

darksoul : zauważ że on się do żadnego kompa nie loguje , weic ten sposób odpada

 

 

 

Ech , takie granie zabiera 95 % przyjemnosci z gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok przeglądnołem filmik dokłądnie i.... może koleś podmienił pliki z lokacjami (tzn juz załatwił paliwo i części w innej grze dzięki czemu tankowiec był sprawny)

Frank H za szybko zgoinoł... atakowałem go nie raz teamem wierzyczek i 4rech marinsow ... Frank ich kosil a potem werzyczki.... wiec to kolejna ściema....

Ale jak by bue bylo dziś siąde i sprawdzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzieliscie filmiki q3 z trickami ?

Tam rowniez wszystko wyglada jakby kolesie oszukiwali jakimis skryptami. Ale oczywiscie oni wykorzystuja bugi w grze. Np. tzw podskoki na 3 pietra bez rocket jumpow i bez jump padow. Albo taki trick, ze gdy spadasz na glebe to nagle wciskasz "skok" i dostajesz takiego speeda jakby ktos Ci rakieta w tylek zaladowal :)

Ale nie zrobi tego zwykly smiertelnik. Do tego trzeba miliardow godzin cwiczen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film mi wygląda podejrzanie... Koles coś za szybko porusza sie po tej mapie. Dziwne ze w swej podrozy nie spotkal oddziału Enklawy - tak by odrazu zginal. Z tego co pamietam to trzeba uwolnić Vica - by móc grać dalej. Zdziwiło mnie także sposób w jaki zabija kolesi. Nigdy nie próbowałem więc nie wiem ale czy napewno można kogoś zabić stimpackiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co wam sie wydaje niemozeliwe lub jakims oszustwem moze byc poprostu bugiem gry.

A co do tracenia przyjemnosci z gry - ten filmik nie podakuje jak przejsc gre tylko ze mozna przejsc gre w 20min, a osoba ktora go zrobila musiala przechodzic gre setki razy i zna ja na pamiec, wiec ptrzyjemnoci z gry napewno nie stracila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy kto grał w Fallauta2 i gadał z kapitanem statku na temat dopłynięcia do Enclawy, to moze sie doweidziec że ludzie z enklawy zadbali o to aby zaden niepowołany człowiek nie dostał sie na wieze wiertnicza (Jedyna droga prowadzi z bazy w Nawarro za pomoca "śmigłowca"), zamkneli pompy aby nikomu nie udało sie przepompowac paliwa na statek i usuneli częsci z komputera nawigacyjnego aby statek nie dopłynoł do Enklawy(statek jest jednostka autonomiczna i jest kierowany przez komputer w którym była lokalizacja Enklawy zawarta w częsciach wyciagnietych z komputera nawigacyjnego) . Każdy kto grał i zna historie tego statku wie ze przewoził on rope z jedynego złoża na swiecie które było w posiadaniu USA (i o tą rope wybuchła wojna). Cos takiego jak ten gosciu zrobił na filmiku to nie bug a zwykła sciema bo nie zdobył dwuch najważniejszych częsci aby wyruszyc do Enkawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grał ktos w demko Falla1 :twisted: :P . Co do nowego Fallauta to ma byc to MMORPG, i gra ta jest w planach wydawniczych Interplay. Natomiast nadal sa chętni na dokończenie zamkniętego przez Interplay Van Burena przez kilka firm w skład których wchodza starzy członkowie Black Isle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grał ktos w demko Falla1  :twisted:  :P . Co do nowego Fallauta to ma byc to MMORPG, i gra ta jest w planach wydawniczych Interplay. Natomiast nadal sa chętni na dokończenie zamkniętego przez Interplay Van Burena przez kilka firm w skład których wchodza starzy członkowie Black Isle.

 

heh ja grałęm w demko. Pamietam, jak później grałem w pełną wersje i byłem zdziwiony, ze w lodówce w junkyard nie ma minigun'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzieliscie filmiki q3 z trickami ?

Tam rowniez wszystko wyglada jakby kolesie oszukiwali jakimis skryptami. Ale oczywiscie oni wykorzystuja bugi w grze. Np. tzw podskoki na 3 pietra bez rocket jumpow i bez jump padow. Albo taki trick, ze gdy spadasz na glebe to nagle wciskasz "skok" i dostajesz takiego speeda jakby ktos Ci rakieta w tylek zaladowal :)

Ale nie zrobi tego zwykly smiertelnik. Do tego trzeba miliardow godzin cwiczen.

postaw mi server q3 najlepiej na q3dm19 a tego speed'a wykonam specjalnie dla Ciebie :] --- kiedys go przypadkowo wykonalem ... teraz to norma a na q3dm 19 nie wiem dlaczego wychodzi prawie zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy napewno można kogoś zabić stimpackiem?

Zwykłym nikogo nie zabijesz ale Super Stimpak ma skutek uboczny w postaci ubytku HP (oczywiście jeden nie jest grozny ale uzycie 4 i wiecej moga byc zabujcze dla osobnika któremu je wstrzykniemy, pod warunkiem ze jego HP nie jest wysokie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzieliscie filmiki q3 z trickami ?

Tam rowniez wszystko wyglada jakby kolesie oszukiwali jakimis skryptami. Ale oczywiscie oni wykorzystuja bugi w grze. Np. tzw podskoki na 3 pietra bez rocket jumpow i bez jump padow. Albo taki trick, ze gdy spadasz na glebe to nagle wciskasz "skok" i dostajesz takiego speeda jakby ktos Ci rakieta w tylek zaladowal :)

Ale nie zrobi tego zwykly smiertelnik. Do tego trzeba miliardow godzin cwiczen.

albo miliard razy przejsc defraga ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja gralem w fallouta 2 to robilem tak:

bralem sobie steel na maxa na poczatku i jak wyszedlem z tego drugiego miasta ( niepamietam jak sie zwalo ) to saveowalem co chwilke i szedelm na dol po mapce az do san francisco :D a tam okradalem sobie sklepikarza i kupowalem od niego cos i tak w kolko :D a pozniej jak mialem wszystkie rzeczy najlepsze i boozara !!! :D to gralo sie latwo i przyjemnie :P ale calej nie przeszedlem :P niewiedzialem co zrobic zeby przejsc te pulapki w podlodze na samym koncu gry :oops: ale gralo sie cool :D pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja gralem w fallouta 2 to robilem tak:

bralem sobie steel na maxa na poczatku i jak wyszedlem z tego drugiego miasta ( niepamietam jak sie zwalo ) to saveowalem co chwilke i szedelm na dol po mapce az do san francisco :D a tam okradalem sobie sklepikarza i kupowalem od niego cos i tak w kolko :D a pozniej jak mialem wszystkie rzeczy najlepsze i boozara !!! :D to gralo sie latwo i przyjemnie :P ale calej nie przeszedlem :P niewiedzialem co zrobic zeby przejsc te pulapki w podlodze na samym koncu gry :oops: ale gralo sie cool :D pozdro

sam Bozar i ine bigguny ci nic nie daja jak nie masz skilla bigguns na poziomie min. 75% ; bez tego nawet nie trafisz z tej bronii ( no moze ze 20 % strzałow trafi )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ale zbieżność - właśnie skończyłem znowu fallouta 2 :D Gra o prostu rozbija ... szkoda że 3 na razie zarzucona ...Tym razem ustawiłem postać do osiągięcia perka Slayer (mój ulubiony obrazek perka) i praktycznie całą enklawe zbiłem ręcznie (tzn advanced power fistem :D - albo super sledge'm) - nic tak nie cieszy jak kolesie po strzale z młota lecą aż zatrzymają się na ścianach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ale zbieżność  - właśnie skończyłem znowu fallouta 2 :D Gra o prostu rozbija ... szkoda że 3 na razie zarzucona ...Tym razem ustawiłem postać do osiągięcia perka Slayer (mój ulubiony obrazek perka) i praktycznie całą enklawe zbiłem ręcznie (tzn advanced power fistem :D - albo super sledge'm) - nic tak nie cieszy jak kolesie po strzale z młota lecą aż zatrzymają się na ścianach :D

Uwielbiam sporty kontaktowe :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle moja ciekawosc okazala sie zbyt silna. Odkopalem spod stosu pudelek fallouta 2, zainstalowalem, i zaczalem grac wg. filmu. nurtowalo mnie caly czas pytanie "czemu on niepotrzebowal tanker foba???". otoz moi drodzy, bedac w bazie hubologow wzialem psycho, ktory drastycznie obnizyl inteligencje, w zwiazku z tym moje gadki byly na poziomie uga-buga. Gdy zagadalem do gostka w szacie mnicha, powiedzial zebym poszedl i pogadaj z jakimis ludzmi "bo mam cos na umysle:P". no to poszedlem do gostka w czarnym garniturze, a on mi powiedzial ze musze dojsc do komputera na statku i w wcisnac "go". i to tyle filozofi...zdaje sie ze ten gostek cos naprawil na statku ze mogl ruszyc....a moze po prostu przybylem tak wczesnie ze statek jeszcze byl sprawny? tego niewiem. W kazdym razie znalazlem sie w enklawie. tam juz wszystko bylo jasne co robic. Rozwalili(lem) Franka, udalem sie tankowcem do san francisco, i gra postawila mnie przed pytaniem : "czy chcesz grac dalej?" no jasne, przecie wioche zapyziałą trza uratowac :D no to lece do Arroyo, a tam Elder do mnie "chosen one, did u find the vault 13?" ...i niemialem nikomu nawet jak powiedziec ze mam gecka...to tyle z falouta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...