Skocz do zawartości
DareDevil

Odwołanie do szkoły :|

Rekomendowane odpowiedzi

Vitam All!

 

Mam małą prośbę: czy mógłby mi ktoś dać jakiś wzór a nawet gotowe odwołanie do szkoły? Potrzebuje zrobić coś takiego na jutro rano bo... nie dostałem sie tam gdzie chciałem i bardzo prosiłbym o pomoc gdyż nigdy nie pisałem odwołanie (a ze dopiero przyjechałem nie miałem okazji nawet przeczytać jak inni napisali ) Bardzo proszę was o pomoc!!! plisss!!! Tenx For Help!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bruce mógłbyś mi cos takiego przesłać możliwie szybko jak będziesz? camel@dnet.pl Wielkię Dzieki za Pomoc!

 

Ps. A może ma ktoś inny coś takiego bo potrzebuję jusz :roll: Plisss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ares

ja tez prosze bo musze zaniesc cos takiego do szkoly

kolezanka zrezygnowala z szkoly i ja chce wejsc na jej miejsce bardzo prosze o wyslanie tego formularza plz :)

rafal@simset.net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imię Nazwis Miasto Data

ul.

xx-xx

 

Odwołanie

Proszę o ponowne rozpatrzenie mojego podania o przyjęciu do xLiceum OgołnoKształcącego w xxx na profil xxx-xxx. Bardzo chciałbym uczęszczać do renomowanego xLo gdyż moim marzeniem jest dostać się na studia o właśnie takim profilu.. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby

 

z poważaniem

 

xxx

 

Ps. Sam wymysliłem coś takiego i wydaje mi się ze jest dobrze, grunt to lać wode ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ares

yyy a wy mi moze cos poradzicie bo mam taki problem

dostales sie do szkoly ktura pierwsza mialem na liscie - Zespol Szkol Informatycznych, na drugim miejscu mialem pewne L.O. i chce isc do tego L.O. ale $#@$@# system przydielil mnie do tego ZSI. Jest szansa bo kolezanka sie tam dostala niechce tam isc i idze gdzie indziej - niedostarcza swiadectwa i automatycznie zrobi sie jedno miejsce wolne i ja chcialbym wejsc na to miejsce. Ale %$#@$@ sekretartka dzisjaj mi powiedziala ze jest duzo osob kture sie nigdzie nie dostaly i one by tam chcialy ale te osoby to maja po 100pkt lacznie - ja mam 137 z tego 82 egzamin. Jestem dzieckiem nauczyciela i tam pisze ze mam jakies pierwszenstwo i dotego mam wpisany na swiadectwie udzial w olimpiadzie informatycznej. wiec poradzcie pisac tam do nich cos czy jak? i czy mam szanse sie tam dostac? (prog mieli 120pkt) dzisjaj nie bylo dyrektorki tylko gadalem z ^$%#$ sekretarka - czekam na wasze odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pw formatowanie nie przejdzie, wiec podajcie maile :>

a kurcze sam to z ksiazki przepisywalem :>

 

btw w kazdej bibliotece macie ksiazki z wzorami pism urzedowych :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest na zasadzie, ze jak idziesz do konkretnej skzoly, a twoj rodzic tam uczy, to wchodzisz poza kolejnoscia.

 

a jak twoj rodzic uczy w innej skzole, to mam pierwszenstwo w przypadku posiadania taiej samej ilosci pkt, co inna osoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy takie matoły jesteście że sie nie dostajecie?? :lol: :lol: :lol: 8) :wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy takie matoły jesteście że sie nie dostajecie?? :lol:  :lol:  :lol:  8)  :wink:  :wink:

sam jesteś matoł np. tam gdzie ja chce się dostać pisze ze zeszłego roku brali od 144 a teraz na biol-chem biorą od 160 i kolo który ma 157 się nie dostał, a ja chce skromnie na mat-fiz lub mat-inf :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy takie matoły jesteście że sie nie dostajecie?? :lol:  :lol:  :lol:  8)  :wink:  :wink:

sam jesteś matoł np. tam gdzie ja chce się dostać pisze ze zeszłego roku brali od 144 a teraz na biol-chem biorą od 160 i kolo który ma 157 się nie dostał, a ja chce skromnie na mat-fiz lub mat-inf :wink:

na końcu był u mnie wink matole :wink:

ja do 3 szkół sie dostałem od razu potem był tylko wybór i jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech.... a ja się wszędzie dostałem, do 3 szkół no i sobie tylko wybrałem, tą jednyną :)

 

Szkoda, że po LO tak pięknie nie będzie jak po GIM :

Chyba się zaczne uczyć :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...