Skocz do zawartości
szogo

Starcraft + BroodWar

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no w stracrafcie jest tyle mozliwosci rozegrania gry ze sie w glowie nie miesci.

Grajac na necie z pro graczami co chwile odkrywa sie nowe taktyki. To jest bardzo wciagajace...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja gram w SC od ponad 7u lat,i czas jakis byłem PRO-Gamerem,

Obecnie gram fir fun,i co do gadania ze tu nie ma taktyki to widac ze gosc nie wie jak grac.Otoz wyobraz sobie chcoiazby akcje taka ze wbijasz sie teeranowi na piechte bądz reccalem(teleport protossów z Arbitra) do Maina(bazy głownej) i stawiasz zika(zealot)albo dwa,badz archona na wejsciu,i ów arbitrem zamrazasz te ziki,wtedy robisz sieczek w bazie goscia,a on nie moze wrocic,dopoki sie ziki nie rozmrozą...Wiele jest szalonych taktyk,sam wymyslalem sporo,inne podlapalem od innych graczy itp.ALe SC,nie jest zwyklym RTS-em na dusze,i kozacką fabuł.Swoją drogą mam nadzieje ze wyjdzie w koncu SC 2 ,głownie dla fabuly...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosu takich taktyk to mozna tutaj na 10 stron opowiadac.

Mi osobiscie najbardziej sie podoba metoda: zerg zergowi nydus cannala na gownie stawia :D Jesli skonczy sie budowac to ma cala masowke w bazie:D

Udlo mi sie to tylko kilka razy z lamkami, extra sprawa:d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A lubicie na tcyh modowych mapach grac? Helms deep itp? Mi sie podoba najbardziej torrent defense czy jakos tak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A lubicie na tcyh modowych mapach grac? Helms deep itp? Mi sie podoba najbardziej torrent defense czy jakos tak :D

rofl, leze :D

i co? wcielamy sie na niej w obronce ucisnionej sieci p2p? :D

 

turet defense ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skills jest niezbedny,ja jestem Toss playerem mam APM w granicah 200(Action PEr minute) ale,tooswi to nie potrzebne,toss jest od myslenia duzy APM jest dla zerga,a co do taktyk,uwielbiam latac shuutlem z dwoma high templarami po expach i stormowac zbieraczki,piekne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem sobie StarCrafta po ponad roku przerwy... Ludzie ta gra jest piękna! Moje czasy juz minęły, zaczynałem grać już w 1998, byłem w wielu fajnych klanach, poznałem sporo dobrych graczy i myślałem nawet o zawodowej grze :) Udało mi się nawet wciągnąc do tej gry jednego z dzisiejszych czołowch graczy POL Teamu! Ale to już przeszłość :P Teraz gram sobie całkiem 4fun i dla jaj, a przyjemność z gry jest wciąż taka sama! Ta gra się nigdy nie znudzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj taakkkk, Starcraft jest boski, ale grafika juz tak nie cieszy jak kiedys (kiedy byla bajeczna, teraz jest dostateczna .. ), ale to normalne. Natomiast cala reszta jest po prostu nadal swietna. Mam nadzieje, ze Starcraft2 to nie bedzie gra, ktora bedzie miala sie tylko dobrze sprzedac (na podstawie swietnosci jedynki), ale bedzie to gra zrobiona tak jak SC1, dopieszczona prawie do konca :D

BroodWar i jego fabula byla juz nieco gorsza, to trzeba przyznac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem mam zainstalowanego starcrafta BR na dwóch kompach ( system xp połączone kabelkiem) i gdy próbuje grać przez ipx lub cable to nie moge wyskakuje komunikat "undable join to game". Nie wiem co robić pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotlecik.

 

Szukam jakis sprawdzonych, ciekawych taktyk, albo przykladu jak sie gra na wysokim poziomie, zeby mniej wiecej podlapac co i jak, bo jakos nigdy powazniej w to nie gralem, z batlenetem kontaktu rowniez nie mialem.

 

Musze brata pomeczyc na lanie, a nie chce zeby polegalo to na zbudowaniu obrony nie do przejscia + masa siilnych jednostek i hura na młodego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotlecik.

 

Szukam jakis sprawdzonych, ciekawych taktyk, albo przykladu jak sie gra na wysokim poziomie, zeby mniej wiecej podlapac co i jak, bo jakos nigdy powazniej w to nie gralem, z batlenetem kontaktu rowniez nie mialem.

 

Musze brata pomeczyc na lanie, a nie chce zeby polegalo to na zbudowaniu obrony nie do przejscia + masa siilnych jednostek i hura na młodego...

 

Pooglądaj REPLAYS, zawsze czerpałem z tego taktykę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

IMO na samym poczatku gry wysylac jakies male grupki jednostek (odrazu robisz kilku marines) i go dreczyc. Rozwalic mu roboli, namieszac troche ;] - to tak na poczatek. A potem to juz ci nie powiem, w kazdym razie na samym poczatku ja zawsze skubie wroga troche ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy czy grasz przeciwko czlowiekowi czy kompowi.

Jak przeciwko ludziowi to wiadomo - kto sie nie rusza ten ginie a umocnieniami do bazy wrogiej nie podejdziesz :wink:

Wogole jest tyyyyle taktyk ze sam musisz sobie znalezc wlasciwa dla siebie, zalezy jaka rasa grasz.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie jestem w fazie wczucia sie.

 

Dzis zagralem robalami. Zbudowalem wszystko (czyli prawie nic) zeby miec te male i szybkie stworki... i hura na młodego i end ;P

 

Jest jeden problem, młodemu sie gra nie spodobala zbytnio i prawie sila zmusilem go do gry. Ehhh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Często tak jest jak się baty dostaje.

On nie wie na czym to polega, ty dostałeś już jakieś wskazówki to go rozwaliłeś. Bo komu się podoba gra, gdy ginie się po 5 minutach gry?

Może daj mu troche fory i jak się wczuje to zacznij znów stosować tę technike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W SC nie ma czegos takiego jak dobra taktyka. Wszystko zalezy od przeciwnika - jego rasy, poziomu oraz przede wszystkim stylu gry. Nie zrobisz przeciez fast tankow na mutujacego zerga, a na toska juz zrobisz :P Jak chcesz grac na poziomie musisz poogladac repki i pograc troche. Zobaczyc w jaki sposob cie jada, a potem sam to praktykowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go na biezaco informuje o tym czego sie dowiem... Pogra wiecej to moze sie wciagnie. Koniec o moich problemach rodzinnych ;P

 

Tylko nei wiem czemu, ale repleyow ogladac nie moge, tzn otworzyc nie moge ;[ Ani w custom game ani multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...