Skocz do zawartości
szogo

Starcraft + BroodWar

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Wczoraj zainstalowalem znow SC i pykam po sieci. Ta gra jest piekna ;]]]]

Slyszalem ze istnieje program specjalnie do SC ktory zmienia odswiezanie. Nie wiecie gdzie go znalezc? Bo mam takie paski po bokach czarne podczas gry - zmiana odswiezania by pomogla chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nigdy nie umrze, to jest klasyk :) A co do działania pod Windowsem XP - oryginalna wersja nie ma prawa nie działać. Nie żałujcie tych paru groszy, bo naprawdę warto ją mieć. Co do zmiany odświeżania, to powinien Ci wystarczyć któryś z programów do "zamrażania" częstotliwości ekranu w danych rozdzielczościach. Nie jestem pewien, ale chyba PowerStrip to potrafi.

Edytowane przez DRuMah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za mały off-topic ale szukam rozwiązania pewnego problemu.

 

Zapewne każdy kto oglądał nieco więcej replayów spotkał się z sytuacją, w której nagle cała produkcja staje. Niby replay toczy się dalej, jednostki się ruszają itp... ale żadna nowa nie zostaje wyprodukowana, co prowadzi w efekcie do dziwnych rzeczy, nieskoordynowanych akcji (bo część jednostek nigdy nie powstała).

 

Ostatnio się to nasiliło. Ściągnąłem ze 20 replayów, głównie z WGTOUR.COM i jakieś 75% było uszkodzone. Czy jest na to jakieś lekarstwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za mały off-topic ale szukam rozwiązania pewnego problemu.

 

Zapewne każdy kto oglądał nieco więcej replayów spotkał się z sytuacją, w której nagle cała produkcja staje. Niby replay toczy się dalej, jednostki się ruszają itp... ale żadna nowa nie zostaje wyprodukowana, co prowadzi w efekcie do dziwnych rzeczy, nieskoordynowanych akcji (bo część jednostek nigdy nie powstała).

 

Ostatnio się to nasiliło. Ściągnąłem ze 20 replayów, głównie z WGTOUR.COM i jakieś 75% było uszkodzone. Czy jest na to jakieś lekarstwo?

Upewnij sie czy te replaye tylko u Ciebie sie sypały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, moze byly nagrane na innej wersji, bo wiem, ze z tymi reapleyami to jest wlasnie duza lipa, bo do prawie kazdego inna wersje trzeba wgrywac.

jak by były z innej wersji to w ogole gra by ich nie widziała, tak mi sie wydaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi też się wydawały, że jakby były nagrane na innym patchu to by w ogóle nie działały.

 

Słyszałem, że kiedyś były z tym problemy ale to było dawno temu i nie chce mi się wierzyć, że Blizz tego nie naprawił. Kiedyś dało się to załatwić BWLauncherem ale nie mogę znaleźć działającego na 1.15

 

To jak? Macie pomysły?

 

No tak, właśnie wyczytałem że do 1.15 BWLanucher nie powstanie, bo Blizzard się nie zgodził na publikowanie takich rzeczy.

 

To w takim razie jak odtworzyć stare replaye ?:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej a wiecie może coś na temat zmieniania rozdzielczości w grze? gra jest super (po sieci :D) ale ta rozdzielczość troszkę razi na większym monitorze

 

gra w oknie też by była ok, gogluje na ten temat już z godzinkę i są jakieś tam programy ale mi to nie chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej a wiecie może coś na temat zmieniania rozdzielczości w grze? gra jest super (po sieci :D) ale ta rozdzielczość troszkę razi na większym monitorze

Nie da rady, jest tylko 640x480.

 

Kup mniejszy monitor? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię trochę temat, ale sprawa naprawdę pilna :D

Sprawa wygląda tak :

System Vista :D gra się włącza B-) potem próba połączenia z jakimkolwiek serwerem i .... błąd :(

Dołączona grafika

 

W dziale Vista raczej nikt nie wie :sad: i tutaj jeszcze zapytam.

 

Jak myślicie czego to może być kwestia ?? patch ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla miłośników STARCRAFT'a Blizzard udostepnił możliwość uruchomienia oryginalnego (starego) Starcrafta w grafice 3D przez użycie enginie gry Warcraft III

poniżej szczegóły

 

http://www.blizzplanet.com/?action=news&id=1966

 

Należy jednak posiadać zainstalowane

* Stacraft + Broodwar installed

* Warcraft III + The Frozen Throne installed

* Installed Warcraft TFT 1.21 patch

http://us.blizzard.com/support/article.xml?articleId=21224

* Starcraft original CD in drive

* Run Project Revolution installer

* Type letters when it asks you, then choose folder ( doesn't matter where )

* Take out SC original CD and put in TFT cd and run executable. ( in the folder you choose )

 

 

jak ktoś uruchom i to proszę napiszcie jak to wygląda i jaką maksymalna rozdzielczość obsługuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Pamietacie, w starcrafcie byla taka misja, ukryta. Chodzilo sie w niej zeratulem i pomagali ludzie.

Pamieta ktos jak sie do niej dostac?

Trzeba bylo jakas misje wykonac ponizej jakiegos czasu czy cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie ochota na pogranie w Starcrafta (wszystko przez zapowiedzi II :razz: ), ale zapodziałem gdzieś key (a razem z nim płyty). Na allegro jest aukcja z samym kluczem za 10.99zł. Gdzie można jeszcze kupić taki klucz? (może być via paypal, karta) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie ochota na pogranie w Starcrafta (wszystko przez zapowiedzi II :razz: ), ale zapodziałem gdzieś key (a razem z nim płyty). Na allegro jest aukcja z samym kluczem za 10.99zł. Gdzie można jeszcze kupić taki klucz? (może być via paypal, karta) :)

uzywajac platnosci allegro tez mozesz zaplacic karta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) sorki ale musze troche odswieżyc temat :D Panowie chcialem pograc w starca ale napotkalme problem :/ starca mam oryginalnego po zainstalwoaniu wgralem patcha potem zainstalowalem broodwara i tez do niego patcha. a gdy wlaczam gre wszytsko widze w zielonych kolorach w dosłownym tego słowa znaczeniu. mam tylko odcienie zielonego. komp to athlon 1.7 1gb ramu grafika radek x1300 pro 128 albo 256 mb sterowniki sa zainstalowane najnosze directX tez sciagniety i [gluteus maximus] :/ aha dodam ze monitor to gatewey HD 22' i wszytsko dziala w rozdzielczosci 1680x1050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) sorki ale musze troche odswieżyc temat :D Panowie chcialem pograc w starca ale napotkalme problem :/ starca mam oryginalnego po zainstalwoaniu wgralem patcha potem zainstalowalem broodwara i tez do niego patcha. a gdy wlaczam gre wszytsko widze w zielonych kolorach w dosłownym tego słowa znaczeniu. mam tylko odcienie zielonego. komp to athlon 1.7 1gb ramu grafika radek x1300 pro 128 albo 256 mb sterowniki sa zainstalowane najnosze directX tez sciagniety i [gluteus maximus] :/ aha dodam ze monitor to gatewey HD 22' i wszytsko dziala w rozdzielczosci 1680x1050

Win7, czy jakaś dziwna vista?

prawoklik na ekran-> rozdzielczość ekranu (zostaw otwarte okno) -> odpal sc (próbować do skutku)

 

za którymś razem (o ile nie za pierwszym) jest normalnie i zielony/niebieski/turkus znika. Przerabialiśmy to u qmpla parę dni temu.

Niektórzy piszą że pomaga przestawienie trybu kompatybilności... jakoś nam się nie udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie mozna sprobowac cos takiego, http://www.wykop.pl/ramka/234395/starcraft-rozpracowany - sam nie sprawdzalem, ale jakby nie patrzec powinno dzialac.

Wszystko fajnie pieknie, ale to nie rozwiazuje problemu "kolorkow". Jest wieksza rozdziala i tyle. Macie jakies rozwiazanie na te "kolorki" i nie mowie tu o otwieraniu okna rozdzialek w tle ;) Tylko moze jakis patch czy cos, bo nie moge znalezc nic na necie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...