Skocz do zawartości
Aurora001

Ujdzie w tlumie to WC ? Poczatkujacy uzytkownik ...

Rekomendowane odpowiedzi

Czy sadzicie ze to bedzie dobry zakup na poczatek mojej zabawy z WC ?

 

http://www.4max.pl/produkt.asp?g=64&gg=61&id=215

 

Poki co Athlon1700+ juicb odblokowany mnoznik, niestety plyta kt-400 nie pozwala mu rozwinac skrzydel i moje chlodzenie :| reszta jak w opisie

 

Ten zestawik kupilbym dopiero po zakupie DFI nf2 infinity. Nastawiac sie na ten zakup czy dac sobie spokuj i skladac sobie zestaw/szukac czegos lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz jest tylko jedna zanim wpadną moderatorzy - SZUKAJ na forum o CPC to mozna sporo naprawde poczytac

A co do samego zakupu to powiem tylko ze zdarzają sie wypadki ze ludziom działa dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora001 - daj sobie spokuj z tym CPC i zloz sobie zestawik samemu, z czesci ktore ci beda odpowiadaly - bedziesz 100x bardziej zadowolony i bedizesz mial wieloktrotnie wydajniejsze chlodzenie

 

ze tez pamula wszystkim wciska to badziewie....grrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO to znam juz dpowiedz :lol:

Zbieramy na DFI nf2 infinity a potem sobie jakies WC zloze :>

Chjyba bardziej sie oplaca niz jakies chlodzenei konwencjonalne za ~150-200 zl lol :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 200zł mozesz mieć już całkiem przyzwoity zestaw na CPU wody. Wystarczy poszukać i pokombinować. Bo jak lenia masz, to poniżej 600 bedzie trudno. Polecam nawet przed zakupami spacerkiem po szrotach i giełdach samochodowych. Ja w niedzielę w Słomczynie kupiłem dwie miedziane chłodnice motocyklowe dla kumpla, każda 12zł, czyste, świerzy lakier (lub dobrze wyczyszczone) i szczelne (na razie, @3h). Normalnie chcieli po 30-50 za każdą, ale facet chyba nie wiedział, co ma. Najważniejsze, że małe, to do midiAT wejdą spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie mam juz z buta za darmo chlodnice ze zwojego SAAB'a 9000. Gadalem ze starym ale pytanie jak wielkie to jest :lol:

Dobra przejze sobie niedlugo te topici bo nie mam czasu poki co :| Dzis do wawy zawalam na praktyki na miesiac :| Przynajmniej bedzie kasa na to nf2 ... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...