Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje nazw dobrych kawałków housowych :) Tak wiem że moge sobie poprzez google poszukać ale chodzi mi o takie kawałki które się wam podobają albo takie kawałki które są mało popularne ale się wam podobają :) Żeby nie zaśmiecać forum posze na mejla albo pw :) siwy_bos@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo utworów z dyskografii hybrid'a jest w takim stylu, jest masa ciekawych remix'ów wystarczy tylko poszukać. Moje ulubione :

 

Albion - Air 2000 (Hybrid's Supersonic Remix)

BT And Hybrid - Running Down The Way Up (Original Mix)

Carl Cox - Phuture 2000 (Hybrid Remix)

Chris Coco - Albatross (Hybrid Remix)

Conjure One Feat. Sinead O'Connor - Tears From The Moon (Hybrid's Twisted On The Terrace Mix) !!!! [iMO remix Tiesto tego kawałka może się schować przy remix'ie Hybrid'a]

Energy 52 - Cafe Del Mar'98 (Hybrid's Time Traveler Remix)

Future Sound Of London - Papua New Guinea (Hybrid Remix)

Grayarea Feat. Eric Shepard - Gravity (Hybrid Remix)

Musique And U2 - New Years Dub (Hybrid Mix)

Radiohead - Everythings In Its Right Place (Hybrid Remix)

Sarah McLachlan - Fear (Hybrid's Super Collider Mix)

Vernon's Wonderland - Vernon's Wonderland (Hybrid Mix)

 

a dyskografia jest imponująca : http://www.discogs.com/artist/Hybrid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wybadałem ten TT, i rejestracja zamknięta :( Znacie jakieś inne strony z jakich można brać muzyke Trance'ową

1729803[/snapback]

musisz dorwac jakiegos power usera, taki power user moze ci dac invite na stronke i bedziesz mogl sie zalogowac. niebawem o ile sie nie myle satoshie bedzie mial powera ;) wiec moze on a jak nie to szukaj innych stron...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Ostatnio słuchając 01 - va - deep dance 101.5 zapodobał mi się jeden kawałek. Czy może ktoś to słyszała albo zna tytuł. BARDZO PROSZĘ O POMOC. Z góry THX.

Oto link do fragmentu.

 

http://rapidshare.de/files/7142116/ITALO_DISCO.mp3.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko Tobie się tak wydaje. Kiedyś Markus był dla mnie "bogiem" jeśli chodzi o progresywne tematy. Gdy audycja leciała jeszcze w radyjku Party 93.1 potrafiłem przed 6 rano wstać żeby słuchać i nagrywać livestream, a teraz....szkoda gadać....tylko nie wiem czy to Markus czy z muzyką jest coś nie tak ??? ostatnio nie mogę znaleźć nic interesującego...generalnie wziąłem się za słuchanie staroci takich jak np. z mojego TOP 10, który jest pare postów wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mozliwe:)

odrazu po i feel wonderul wchodzi omnia

 

poprostu vocal z cosmica wlozyl przed a1-jesselyn_-_omnia_(tech-trance_mix)-twc co dalo zabojcze polaczenie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@satoshie jeśli chodzi o Markusa Schulza to wydaje mi się że to wina muzy. Wiem, że lubisz posłuchać progressive trance. Których wykonawców mógłbyś mi zaproponować na dzień dzisiejszy?

 

Wie ktoś z Was dlaczego nie działa strona techno.pl ? Chodzi mi głównie o forum, szkoda tych wszystkich linków :-|

Edytowane przez Comandos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Comandos - hmmm powiem Ci szczerze, ze ostatnio nie mam zbytnio wolnego czasu na przeszukiwanie net'u w poszukiwaniu czegoś świeżego. Nie pamietam kiedy ostatnio wpadło mi coś rewelacyjnego z progressive trancu....hmmm.....chociaz pare dni temu gość z Londynu z którym rozmawiam na soul seek'u powiedział mi żebym przeszukał net w poszukiwaniu gościa Snake Sedrick'a. W sumie ciężko teraz umieścić to w jakiś konkretnych kategoriach, gdyż wiadomo jak jest z muzyką, style się mieszają itd. Na dzień dzisiejszy moi ulubieńcy to właśnie Snake Sedrick i Moshic, którego poczynania śledze już od wielu lat. Obydwoje zarówno jako producenci i dj'e są niesamowici. Jest to coś w klimatach progressive, tribal i trance. Fakt Snake'a narazie niewiele słyszałem ale dwa sety, które udało mi się znaleźć i pare produkcji mówią mi, że jest to ktoś, kogo twórczością można się zainteresować. na bierząco śledze poczynania Hernana Cattaneo i John Digweed'a, ale to klimaty bardziej tribal'owe....z trance, który mi się podobał, czyli taki jak grał np. Tiesto 3 lata temu ciężko, albo ja nie potrafie na nic takiego trafić :(

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie koncert tiesto zbliza sie wielkimi krokami ;-) koncert bedzie mega masakra.... tylko nie wiem czy wytrzymam cala noc bo line up bedzie super a godziny grania to prawie 12h \o/

 

Scena główna / Main stage:

 

18.00 - 19.00 Mark Sound

19.00 - 20.30 Thorn

20.30 - 22.00 Michael Burian

22.00 - 23.30 Angelo Mike

23.30 - 01.00 Le Blanc

01.00 - 04.00 Tiësto

04.00 - 05.30 Lucca

05.30 - 06.30 Marasmus

 

 

Scena house / progressive / House / progressive stage:

 

18.00 - 20.00 Neevaluated

20.00 - 22.00 Cube

22.00 - 00.00 Bartek Sztokinger

00.00 - 02.00 Sonorous

02.00 - 04.00 Trava

04.00 - 06.00 Peter Pain

@satoshie : ratio to trzeba miec powyzej 1.05 na power usera

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...