Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

Tiesto odstawil maniane na koncercie w Polsce:/

 

do tego z[ciach!]e naglosnienie i z[ciach!]i ludzie

 

ech trzeba jezdzic na zachod na imprezy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiesto odstawil maniane na koncercie w Polsce:/

 

do tego z[ciach!]e naglosnienie i z[ciach!]i ludzie

 

ech trzeba jezdzic na zachod na imprezy....

Właśnie miałem się Ciebie pytać o wrażenia, bo ludzie na forum ftb mają bardzo podzielone zdania. Niektórzy podnieceni, inni zawiedzeni, jednym nie pasuje że było za mało mocnej nuty, a innym nie pasuje, że było jej za dużo.

 

Podobno było bardzo dużo poznaniaków, więc manieczki i te sprawy :|

Czy to prawda, że samo wejście Tiesto było conajwyżej średnie? Angelo Mike zapowiadał tyle fajerwerków i efektów, a samo wejście Tiesto to troche pirotechniki.

 

Ale pomimo Twojej opinii, czy masz jakieś fotki? Chetnie zobacze ;]

 

 

 

Narazie słucham setu Tiesto z Bratysławy, szkoda że taka kiepska jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok po koleji

wejscie tiesto to 5 ogni i 5 fajerwerkow pod rzad

set byl nudny i do tego widzac nudzaca sie publiczosc zaczal grac takie sery jak "loves comes again", "just be" (oczywiscie dzicz gdy uslyszala sery zaczela skandowac Tiesto Tiesto)

ogolnie porazka set.

Naglosnienie bylo do bani. Za duzo bassow za malo wysokich tonow. Efekt byl taki ze wiekszosc muzy nie mozna bylo rozroznic bo wszystko opieralo sie na BUM BUM BUM.

 

Support dla Tiesto zalosny, zamiast rozgrzac widownie spowodowali ze siedzialem w barze i pilem piwo;] (Angelo Mike jedynie godnie sie zaprezentowal)

 

Do tego wszechobecna dzicz: z 5 razy grozono mi bojka. Zero milosci:>

 

Jedynie co bylo dobre to oswietlenie i dziewczyny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego wszechobecna dzicz: z 5 razy grozono mi bojka. Zero milosci:>

Polska :-|

 

 

Wczorajszego wieczora strasznie żałowałem, że się bardziej nie postarałem o wyjazd do Wrocławia, ale jakoś już dziś od rana przestaje żałować (jak widać nie bez powodu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Piratez nie przesadzasz ?

 

Fakt było za dużo niedorozwinientych koxów ale to było do przewidzenia. Jak widziałem jak banda koxów stoi podczas setu Tiesto to mnie zalewało. A secik Tiesto było dobry zagarał pare takich sobie numerów ale nawet się cieszyłem bo mogłem chwile odspanąć ;),no i na koniec zagrał traffica czym mnie zabił , a support też wcale nie był zły Burian i Miake dobrze zagrali, thorn też nie najgorzej. Może miałeś żbyt duże oczekiwania. Ale jestem wqrwiony tylko troche na organizacje bo była ciach!owa po całości, kolejki do szatni jak sam sqrwisyn to samo do kibli, przez godzien stałem jak dzięcioł przed wejściem na scene główną bo nie wpuszczali (miało sie zacząć o 18 setem Mark Sound a wogóle tego setu nie było).Ja moge śmiało powiedzieć że było warto zawsze chciałem zobaczyć jak Tiesto gra na żywo i sie doczekałem i nawet jakby było ciach!owo to bym mówił że było Pięknie ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ode mnie ludzie tez mowia ze bylo super:)

 

Byl ze mna Sector to jemu tez sie nie podobalo:)

 

nie wiem

sluchalem setow tiesto z tego roku i myslalem ze zagra zupelnie cos innego niz znudzone do granic mozliwosci kawalki z just be

 

a co do koksow to sa najspokojniejsi:) sam nie jestem maly a najbardziej do mnie sie rzucali nacpani malolaci:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi przeszkadzali tylko dlatego że stali na parkiecie albo wedrowali bo oni sie nie rzucają, ja nie miałem na szczescie żadnego zwarcia z nikim, ale widziałem ludzi którzy tak spyguleni byli że wyglądali jak zombi ;/. A to że wam sie nie podobało to mi się wydaje że poprostu mieliście zbyt duże wymagania ;), pozatym dla tej publiczności nie gra czesto więc musiał swoje szlagiery zagrać ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge śmiało powiedzieć że było warto zawsze chciałem zobaczyć jak Tiesto gra na żywo i sie doczekałem i nawet jakby było ciach!owo to bym mówił że było Pięknie ;) .

:blink: nie rozumiem tego stwierdzenia, dziwne podejście masz do tego....

 

:blink: "....nawet jakby było ciach!owo to bym mówił że było Pięknie..."

 

dlaczego ?? bo to Tiesto ??

 

A to że wam sie nie podobało to mi się wydaje że poprostu mieliście zbyt duże wymagania ;),

Pewnie mieli duże wymagania z racji setów, które Tiesto pare lat temu serwował fanom trance'u. Po tych recenzjach nawet się ciesze, że nie pojechałem, bo przeboje z Just Be, Traffic itd. to nie moja bajka

 

...pozatym dla tej publiczności nie gra czesto więc musiał swoje szlagiery zagrać ;).

 

Tutaj pewnie masz racje, ponoć podobna historia była jakiś czas temu w Lesznie w klubie Relaks jeśli dobrze pamiętam...

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, jak wpadlem z kumplami i piratezem na parkiet na poczatku to mysle 'OMG to nie moze sie ciach!owo skonczyc' o ile sie nie myle to jak wpadlem to gral thorn. imo zagral rewelacyjnie (z tego co pamietam :D) bylo fajnie nawet zajebiscie do godziny 11:30 kiedy zaczol grac jakis koles co jak sie nie nazywa nie pamietam :) gral jakas lupanke i wogole jakis taki drentwy byl ani sie nie usmiechnol ani nic, jakis gbur. od tej godziny do godziny 1 kiedy zaczol grac tiesto bylo mi najgorzej wytrzymac bo zmeczenie siegalo zenitu :/

 

godzina 1:00. tak jak pisan bodajze narcyz, wejscie tiesto bylo conajmniej srednie. tylko jeden wystrzal fajerwerkow i ognie i to by bylo na tyle. ogolnie poczatek byl calkiem niezly. potem juz nic z jego kawalkow nie skojazylem bo tak jak pisal piratez za duzo basu bylo. potem ok 2:15 puscil jakis zajebisty kawalek z damskim vocalem w tle. nie mam pojecia co to ale bylo [ciach!]ne.

 

ogolnie moge powiedziec ze mi sie podobalo tylko ze moja opinia nie jest jakas taka obiektywna poniewaz to pierwsza az tak duza impreza na ktorej bylem wiec. tiesto zagral pare fajnych kawalkow ale ogolnie 'set byl ciach!owy' © piratez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paul Oakenfold - Live @ creamfields buenos aires - nov. 12, 2005

 

baaaaaaaaardzo dobry set:) wrescie ołki cos fajnego zagral:)

 

Sector: bo set byl ciach!owy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paul Oakenfold - Live @ creamfields buenos aires - nov. 12, 2005

 

baaaaaaaaardzo dobry set:) wrescie ołki cos fajnego zagral:)

 

Sector: bo set byl ciach!owy:D

a jak by bylo malo to jeszcze cie boli gardlo! ;DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten komentarz mnie zabił:

 

"Straszne... Tiesto i jego muzyka zupełnie mi nie odpowiada -

lekki, melodyczno-rzygający "trance" (choć tak naprawdę z

trance`m to ma tyle wspólnego co techno z manieczkami...)."

 

No ale tak to jest jak sie w życiu słyszalo jeden utwór Tiest'a 'traffic'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale tak to jest jak sie w życiu słyszalo jeden utwór Tiest'a 'traffic'

takie osoby chyba w życiu nie słyszały prawdziwego trance'u...a ich wiedza o muzyce technicznej kończy się na tym co zobaczą na VIVIe albo innej dziwnej stacji muzycznej....ewentualnie radio ESKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

by zy du raaaaaaaaaaaaaa..........

 

ogolnie co do mile nastawionych ludzi to najwiecej wie o tym piratez ;-)

 

wiekszosc ludzi z tego filmiku nie miala pojecia o tej muzyce ;C ale co zrobic zawsze tak jest...

 

a na pytanie jak sie wyroznic powinna byc odpowiedz "-zrobic z siebie takiego pajaca jak ten glomb w zoltym uv stroju" :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...