Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem czy to celowe z Twojej strony, ale przyznam że jak na mój gust jest to coś w stylu ASOT'a. Więc całkiem niezłe ;] Chociaż imho skorzystałeś z troche zbyt znanych/rozpowszechnionych kawałków. W każdym razie GJ!

 

PS. Sama końcówka troche kiepska- monotonna.

poprostu taką muzyke głownie gram i takiej glownie slucham. A jesli chodzi o znane kawalki to poprostu armin i inni maja je pare miesiecy przed releasem i dlatego wydaja sie byc ograne. (choc umiescilem tez kilka starszych :wink: - w koncu nie chodzi o to zeby grac same nowosci, wole misz-masz)

Dzieki za opinie. Pozdro.

Edytowane przez Neon69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam prosbe powiedzcie mi gdzie mam znalezc te 2 sety?

Paul Oakenfold - Live @ creamfields buenos aires - nov. 12, 2005 oraz

Tiesto-@ Trance Energy 2000

nigdzie tego nie moge dorwac, a kompletuje muze na dzisiaj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiesto-@ Trance Energy 2000

Genialny set. Jednak w tej chwili nie bardzo mogę Ci go uploadować. Ale po nowym roku sądzę, że by się dało :P

 

Możecie się wypowiedzieć nt. Juno Reactor? Podobno całkiem fajna muzyka. Lubie goa/psy-trance, jednak z tym zespołem się nigdy nie spotkałem. Chyba dwa najbardziej znane z tego gatunku to Astral Projection i Infected Mushroom, więc do którego bardziej pdobne jest Juno Reactor? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie dzisiaj zaczolem sluchac sobie kolejny raz dvd'ka ktorego mi nagral piratez :D (thx! "-zabieraj ta reke" Š piratez :lol: ) i musze powiedziec ze znalazlem boski set !!

 

Paul_Oakenfold_-_Essential_Mix_06-25-99

Rozmiar: 117 995 648

 

niby rok 99 ale jaka muzyka, ło matko. jesli ktos tego nie slyszal to bardzo polecam, sciagac sciagac i potem sluchac !

 

btw. szesliwego nowego roku panowie ;]

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paul_Oakenfold_-_Essential_Mix_07-25-99_hottrance_com

Rozmiar: 117993600 bytes

 

I teraz nasuwa się pytanie, czy to jest to samo ;] Bo również sądze, że set jest abrdzo dobry, a jeśli mówimy o innych, to przecież szczegół ;]

 

 

Czemu jak wczoraj dosiadłem się do komputera z muzyką, to nikomu się nie podobało. Czy trance, to naprawde jakiś wypaczony gatunek? :-|

Krew mnie zalewa, jak widze że ludzie bawią się przy disco polo, z któego notabene na codzień się śmieją!

 

edit

Co dostane za to że jako pierwszy wpisałem się w nowym roku? :D Macie może znajomego popwer usera na tt? Konto by mi się tam przydało ;] Oczywiście, to tak w ramach nagrody :P

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie może znajomego popwer usera na tt? Konto by mi się tam przydało ;] Oczywiście, to tak w ramach nagrody :P

Nie wiem czemu ale, coś te TT dziwnie nalicza <_< PU = Ratio powyżej 3 i zero zaproszeń :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@narcyz - ty mi nawet nic nie mow o disco polo, kumple co z nimi mieszkam to tez glowa mala. niby obaj sluchaja hip hopu a jak przyjdzie co do czego to nagle 2gb na dysku disco polo z ktorego sie "niby" smieja. czasem jak popijemy to napierda** na caly regulator "... chlop z mazur" czy inne gowno typu "...a łaga łaga łaga cziki ta" :C

co do tranceu to prawda jest to co ktos kiedys napisal i to co mowil piratez jak wracalismy z tiesto. trance to byl zaj*b*sty kilka lat temu teraz to juz tylko selekcjonowane kawali a co dopiero sety. Mnie na cale szczescie jeszcze jaraja sety grane przez tiesto, natomiast nie trawie jakos PVD ( :( ) chyba zszedlem z tematu troche, hehe :D

 

co do setu oakenfolda to hm.... w moim jest np. jakis kawalek gdzie babka spiewa -nothing is real but the girl (?), nothing is real but me ......

potem jest jeszcze jakis fajny remix Jan Johnston - Skydive (pierwsze slysze ale wypas) no i potem caly czas lajtowa muzyczka :D, ale to pewnie nic ci nie mowi hehhe :D

 

a propo powerusera to chyba musisz czekac az satoshie sie zalapie bo z tego co pamietam to nie wiele mu brakuje :) chociaz dawno nie patrzylem, ale zawsze trzyma sie ok Ratio 1.0 a power jest od R 1.05 ;]

 

@hubabuba222 - zaproszenia maja chyba uzytkownicy od powerusera w zwyz! ale moge sie mylic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo powerusera to chyba musisz czekac az satoshie sie zalapie bo z tego co pamietam to nie wiele mu brakuje :) chociaz dawno nie patrzylem, ale zawsze trzyma sie ok Ratio 1.0 a power jest od R 1.05 ;]

 

@hubabuba222 - zaproszenia maja chyba uzytkownicy od powerusera w zwyz! ale moge sie mylic :)

ja już mam status Power User niestety invitek nie dostałem :( czytałem w FAQ na TT, że invitki są przyznawane przez Zdrux'a, więc nie jest powiedziane, że jako power user musze je dostac, a szkoda, bo tez mam kilka osób, ktore by chciały tam konto

 

 

EDIT :

 

co do setu to mówicie o Paul Oakenfold - Live at Home at Space, Ibiza (1999-07-25) Essential Mix World Tour 1999 on Radio 1

 

co do setu oakenfolda to hm.... w moim jest np. jakis kawalek gdzie babka spiewa -nothing is real but the girl (?), nothing is real but me ......

Blondie - Nothing Is Real But The Girl (Danny Tenaglia Mix)

 

potem jest jeszcze jakis fajny remix Jan Johnston - Skydive (pierwsze slysze ale wypas) no i potem caly czas lajtowa muzyczka :D, ale to pewnie nic ci nie mowi hehhe :D

IMO jeden z lepszych remix'ów a jest to Freefall feat. Jan Johnson - Skydive (Mara Remix)

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już mam status Power User niestety invitek nie dostałem :( czytałem w FAQ na TT, że invitki są przyznawane przez Zdrux'a, więc nie jest powiedziane, że jako power user musze je dostac, a szkoda, bo tez mam kilka osób, ktore by chciały tam konto

Totalny bezsens, z tymi przyznawanymi zaproszeniami...gdzieś na forum TT pisał rammah, że niby - po jakimś tam poziomie włącza się nowy level, w którym to można otrzymac owe zaproszenia. Czy mi się wydaje, czy na TT zapanowała ostatnio cisza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem trzy różne wersje magik journey

 

na brytyjskiej edycji - 9:54

na francuskiej - 11:05

i na pierwszej płycie jaką wogole dopadłem (było to promotional copy of tiesto - in my memory) - 8:35

 

każda z tych wersji w jakimś stopniu się różniła od pozostałych

 

@Hubabuba222 : w jakim sensie panuje cisza na TT ???

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was pytanie.Macie moze secik Marco Remusa@Manu Kenton Birthday z 04-05-2005 a dokladnie chodzi mi o tytul piosenki ktora sie zaczyna w 20min40sek (20:40)jesli macie tego secika i znacie ta mp3 to prosilbym o tytul.Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powiem ja tez duzo slucham, a przynajmniej probuje tego co dobre. dopoki nie mialem neta bylo ciezko, bo pozostawalo radio "cudowne" planeta fm i plytki z mp3 od ludzi, ale teraz sam sobie sciagam co mi sie podoba. lubie trance, bo to jest to, a house fajnie chilluje glowke i fajnie sie tanczy w jego rytmy. mam tylko wieczny problem z byciem na biezaco, bo nie wiem skad czerpac newsy o nowych produkcjach. czy sciagacie najnowsze utwory, bo emule nie bardzo moze znalezc. shareaza? inne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartearab wrzuc gdzies na serwa to poslucham. moj byl na ftb forum,ale juz nie dziala link. jak ktos bedzie zainteresowany moim amatorskim graniem to napiszcie, wrzuce gdzies jakiegos secika. tylko na sprzet mnie nie stac, ale juz w tym roku kupie sobie mikser :) numark dxm 06. zakochalem sie w nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z chęcią posłucham waszych set'ów. jeśli można to trackliste bym prosił no i sety na jakiś serwerek wrzucić albo na jakiś megaupload albo coś w tym rodzaju..

 

@Souler : cieżko być na bierząco, zwłaszcza od dwóch lub trzech lat, jest internet, komputery, dużo osób robi muzyke w domowym zaciszu, i są to naprawde ciekawe produkcje, tak samo jak wspaniałe pełne życia sety, które niby ktoś tam nagra dla siebie do słuchania w domu albo do samochodu. Jest tego pełno, nie sposób tego wszystkiego ogarnąć...

 

...ja staram się być w miarę na bierząco jeśli chodzi o trance, house, progressive i tribal ale momentami brakuje czasu, a jeszcze jak wpadnie mi w łapy jakiś dobry drum'n'bass to też nie pogardze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK panowie :) mam pomysł :) nich kazdy wrzuci strony (ftp,forum) skad mozna sciagnac muze ! ALe jedna uwaga 0 torrentow! No moga byc i torrenty ale zaznaczcie ze to strona z torrentami,

 

Oto garsc stronek odemnie

 

www.djmixes.net/forum

www.djmixes2k.com

www.hottrance.com

www.zehir.net/forum

www.crystalclouds.com

www.ump3.de/board

www.globalclubbing.ru

www.ukta.tk

www.asot.be

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...