Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

Johanessa już mam, reszte tez w miare mam.

Ale co z Kosheen? Ponoc nie zgodził się na transmisje w Radio Planeta Fm, wiec chyba lipa i tego setu nie znajdę.:/

 

http://dayus.w.interia.pl/cantstop.mp3

http://dayus.w.interia.pl/moguai.mp3 zna ktos te kawałki

Ten drugi to Mason - Exceeder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się podoba Cosmosis, to zainteresuj się Astral Projection i ewentualnie Infected Mushroom- przy czym uprzedzam, że ten drugi już nie jest tak bardzo zbliżony do psy/goa.

Czasem mam faze, że non stop słucham goa/psy trance'u. Przechodzi mi na kilka tygodni, a później znowu do tego wracam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam czasem takie fazy na psy/goa trance ;) A wtedy do playlisty wskakuje wspomniane już Astral Projection :

 

Astral Projection - Aurora Borealis

Astral Projection - Dancing Galaxy :wub:

Astral Projection - Mahadeva

 

Oprócz tego jest jeszcze Man With No Name albo Total Eclipse .... jest naprawdę w czym wybierać ;)

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że tylko mnie tak czasem łapie, a widzę że nie jestem jedyny ;)

 

Widzę również, że mamy z satoshie ten sam ulubiony kawałek- Dancing Galaxy :D

 

Dodam tylko, że jest to muzyka na tyle specyficzna, że zainteresowałem nią dwóch kolegów z czego jeden jest zagorzałym fanem hop hopu, a drugi rocka i metalu. Gdy usłyszeli, że to odmiana trance'u, który uważają tylko za "umcyk cyk" to mnie nawet przeprosili za to jak zawsze reagowali na mój gust muzyczny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problemik z asotem 273 a dabrdziej z plikiem *.cue, bo gdy slucham calego koncertu w jednym to jest dobrze a gdy przez cue to w srodku 12 nutki sie cos wali i tak szybko sie przewija na sam koniec cue i nie dziala :/ pobralem 2 wersje cue z http://koti.mbnet.fi/lindmik/cues/ i w obu wersjach jest tak samo. znacie przyczyne? mozecie podac inne stronki z cue do asotow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emeczka.

 

Ostatnio coraz wiecej czasu poswiecam na muzyke house.

Oto kilka zarabistych utworkow, zreszta sprawdzcie sami:

[jak cos to pw, gg, albo opis z gg]

Napiszcie co o tym myslicie, a jesli ktos ma cos podobnego, to prosilbym o tytulu albo o up`ik ;)

 

editowane.

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że odnajdujesz piękno house'owej muzyki, ale ten link to lepiej usuń.

 

Romek już wypowiedział się na temat udostępniania plików w tym temacie - klik. No chyba, że w paczce masz same ripy z setów.

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

posiada ktos kawalek Deep Dish - Say Hello (Angello & Ingrosso Remix) ? ;]

 

dobra nieaktualne juz mam :!:

chyba w SSX3 jest wlasnie ten kawalek Deep Disha, ale pewnosci nie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowa mellomania daje rade :!: polecam grubo. sa tam kawalki ktore wyjda na nowym albumie (w tym tygodniu wynika z nfo) mellomania.

jesli nie macie skad zassac to jutro upne na jakies RS albo MU, tylko dajcie znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra chlopaki, czailem sie juz od dawna zeby napisac teog posta ale nie dlatego ze sie balem :lol: tylko dlatego ze nie mialem czasu.

Pomyslalem sobie zeby wszyscy sluchacze ktorzy tutaj wpadaja co jakis czas i ktorzy jaraja sie muzyka z tego tematu zarejestrowali sie na last.fm (http://last.fm). Kiedys chyba pisal o tym turzol z tego co pamietam, ale teraz jak patrze na jego profil na last.fm to nie uzywal tego plugina juz od ho ho! Cala sprawa polega na tym ze stronka ta jest swego rodzaju baza przesluchanych przez nas kawalkow, poprostu kataloguje je i tworzy tygodniowe oraz ogolne statystyki (np. kawalek ktory przesluchalismy najczesciej, najczesciej odgrywany artysta itp). Malo tego ze na stronie prowadzone sa statystyki to takze mozna tworzyc grupy. Jesli grupa ma powyzej 15 userow to wtedy sa tworzone statystyki dla calej grupy, wiec myslel sobie ze fajnie by bylo gdybyscie pozakladali sobie profile na last.fm a ja zaloze grupe PurePC.pl do ktorej bedziecie mogli dolaczyc.

 

Teraz ktorka instrukcja ;]

Na poczatku nalezy wejsc na stronke i sie zarejestrowac

Po ukonczeniu rejestracji sciagamy przez link (download znajdujacy sie na stronie) plugin dla naszej wersji programu (winamp/foobar/wmp itp). Po zainstalowaniu plugina (zgodnie z instrukcja) musimy wejsc w jego opcje w programie i wpisac w nich nasz login oraz haslo. Jesli wszystko jest ok, plugin zacznie automatycznie wysylac informacje o granych kawalkach.

Jesli ktos sie boi ze plugin zjada zasoby sieci czy muli komputer to powiem NIE MA SZANS ;]. Plugin smiga spokojnie na modemie czy innym lipnym laczu. Plugin nawet można używać gdy się jest offline, ponieważ buforuje on grane utwory by pozniej gdy jesteśmy online/Server jest online wysłać je!

 

Link do grupy PurePC @ last.fm -> http://www.last.fm/group/PurePC.pl

 

mellomanie upne pozniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo nie pamiętam, ewentualnie gdzieś mi uciekł ten post Turzol'a...mniejsza o to, wchodzę w ten temat ;)

 

EDIT: nick satoshie jest zajęty :(

niestety moj tez, dlatego mam na last.fm pro nick sector_

 

swoja droga, czasami sie zdaza ze wyslemy jakies kawalki ktorych nie chcemy meic w statystykach albo poprostu ktos nam zacznie czegos sluchac na komputerze ;-)

jesli juz tak sie stanie mozna wejsc na last.fm -> nasz profil -> Recent Tracks i ponizej jest -> See/edit more recent tracks… tam mozna usowak kawalki z bazy przez wcisniecie kosza, ew zeby nie wysylac niczego niechcianego mozna zaznaczyc opcje w audioscroblerze "only submit tracks from the Media Liblary" a w media liblary dodajemy sobie foldery z muzyczka z ktorych chcemy wysylac, i to wszystko

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem lama, ale mam pytanie. Wszystko zainstalowałem, odapliłem sobie na Foobar płytę Future Sound Of London i nic...nie rejestruje się to. Czy na stronie rejestrowane są tylko utwory, które są w ich bazie danych??

nie nie, a czy wpisales swoje dane w plugina? masz winampa / foobara?

musisz wejsc w opcje plugina.

 

w foobarze jest tak. opcje -> audioscrobbler -> i zaznaczasz enable, wpisujesz login/haslo i smiga. ew jak nie wysyla ci kawalkow to sprawdzasz w konsoli jakie komunikaty pokazuje!

 

---

chlopaki cos mi sie upload sadzi :/ ale bede walczyl z wyslaniem tej mellomani, jak sie uda to zapodam linki!

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam foobar'a, myślalem, że sama instalcja wtyczki wystarczy.

Teraz nie mam jak tego zrobić, bo jestem w pracy, ale później się tym zajmę. Dzięki sector

nie ma sprawy ;-) jak odpalisz opcje foobara to na samym dole bedzie ten plugin. jak bedzie Ci dzialal foobar to powinienes miec na stronie http://last.fm/user/satoshie1981/ podswietlony na czerwono na samej gorze grany kawalek, mysle ze Ci sie uda do tego dojsc!

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...