Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

Yo

 

Mam do was proźbę a mianowicie poszukuje dobrej muzyki elektronicznej nie chodzi mi o zwykłą techniawkę typu manieczki i takie tam inne ciach!ły :lol: poszukuje naprawde dobrej muzyki elektronicznej coś takiego co można usłyszeć w tych demkach http://www.farb-rausch.com/ tzw. demo scenie

 

Co możecie polecić jakich wykonawców i ich płyty.

 

THX

 

P.S Może temat już był poruszany ale ja kompletnie nie znam się na muzyce elektronicznej i nie umiem rozpoznać twórców prawdziwej muzy elektronicznej od zwykłego umc umc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sunrise... kilka slow komentarza. Co do muzyki nie mam najmniejszych zastrzezen (swietny trance, house.. miodzio ;]) Organizacja.... buahahah... "Ochrona na 2 pietro!!" ..."Ochrona qrwa na 2 pietro, glusi czy co !!" Polsce jeszcze daleko do zachodu. A serwer megastacji to tak skonfigurowany ze pozal sie boze, non stop rwalo. Wlaczylem se di.fm i odrazu mi humor wrocil ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezle... ;] kojarzy ktos kawalek Aztec Mystic aka DJ rolando- the knight of jaguar ? stare, ale piekne =]

No to ja sie przyzanm ze kojarze. Bo widze 5 strona i zadnego odzewu na taki tytyl to normalnie az sie w pale nie miesci. Ale tak to jest w kraju w ktorym kroluja manieczki. Z podobnych mozna jeszcze dorzucic reszte brygady z UR. A jak nie za oceanem to tylko Tresor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pieklo>>>wes zarzuc tu link tego dema bo ja nie wiem gdzie ono sie znajduje na tej stronce co podales

we wszystkich demkach a zwłaszcza fajne jest w fr-030: Candytron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezle... ;] kojarzy ktos kawalek Aztec Mystic aka DJ rolando- the knight of jaguar ? stare, ale piekne =]

No to ja sie przyzanm ze kojarze. Bo widze 5 strona i zadnego odzewu na taki tytyl to normalnie az sie w pale nie miesci. Ale tak to jest w kraju w ktorym kroluja manieczki. Z podobnych mozna jeszcze dorzucic reszte brygady z UR. A jak nie za oceanem to tylko Tresor.

wescie przestancie z tymi manieczkami bo dla mnie to disco polo w porwaniu z prawdziwym trance

 

:arrow: http://mp3.tfproject.ru/johan_gielen-njoy_...fproject_ru.mp3 Prawdziwy trance w wykonaniu Johana Gielena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neon, ja tez sluchalem z megastacji ale zadnego rwania nie bylo a mam lacze 128k wiec nie wiem co u Ciebie nie tak :/ muza spoko :) czekam na sety w jakosci 192kbps :)

Ja tez mam 128k (czekam na 1mbit :wink: ) i nie wiem moze to wina serwera z ktorego sluchalem, ale w sumie prubowalem z 2 (glownego i 3) i rwalo :/. Moze dlatego ze mieszkam az na dolnym slasku. W kazdym razie jak wlaczylem radio zza oceanu i to 96kbps a nie 48 to jakosc byla cudowna i ZERO przerwan. A ten kolo co gral przed Ronem i Mystery, Dj Tiddey.. mialem wrazenie jakby mi ukradl mp3 z dysku ;] Nie bylo dla mnie nie znanego kawalka.. mniuut ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja slucham sunrise with kolobrzeg loodzieee www.megastacja.pl co tam sie dzieje! to jest nieprawdopodobne!!!

a tak poza tym to ATB-ecstasy wyymiaaataa lub C-Bool-would you feel

Qrcze (zeby sie zle nie wyrazic ;) ) Najgorsze jest to ze mialem tam byc (a tylko siostra pojechala), a tak musze sie tu kisic... Tyle imprez mnie omija :cry: (Myslalem ze chociaz na Tiesto sie wybiore jak nie do Kolobrzegu, bo do Leszna mam niedaleko...Zycie jest okrutne...)

A co do kawalkow to ostatnio slyszalem taki fajny:

Armand Van Helden - Hear My Name

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos dac jakiegos innego linka do 01-paul_van_dyk-galaxy_in_ibiza-sat-16-07-2004-1real.mp3 bo ten podany juz nie dziala. Z gory Thx

A polecane single to:

Svenson & Gielen - Twisted Energy

Nexus - Next (Extended Ver)

ATB - Ecstasy

PvD - Nothin but you (PvD club mix)

Sasha - Xpander (All ver)

Narazie tyle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofnijmy się kilka lat do tyłu... kto kojarzy albumiki:

 

RMB - Trax

RMB - This world is yours

RMB - Widescreen

Marusha - Raveland

Marusha - Wir

Marusha - No hide no run

 

Świetna muzyka moim zdaniem, co prawda następne albumy których nie wymieniłem to już nie to, dlatego zatrzymałem się na tych. Szczerze mówiąc ciężko mi znaleźć kogoś kto tego jeszcze słucha :( jest ktoś taki?

 

Co do hardcore techno/gabba/speedcore to jeśli ktoś chce się z tym zapoznać to proponuję na początek składanki THUNDERDOME, a jak stwierdzisz, że to za mało BPM to przejdź na TERRORDROME. Są to bardzo komercyjne składanki i pewnie znawcy tematu mnie za to zjadą :), ale od czegoś przecież trzeba zacząć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos dac jakiegos innego linka do 01-paul_van_dyk-galaxy_in_ibiza-sat-16-07-2004-1real.mp3 bo ten podany juz nie dziala. Z gory Thx

A polecane  single to:

Svenson & Gielen - Twisted Energy

Nexus - Next (Extended Ver)

ATB - Ecstasy

PvD - Nothin but you (PvD club mix)

Sasha - Xpander (All ver)

Narazie tyle :D

narazie nic nie moge znalesc ;/ poszukaj moze na torrecie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dc++ i wszystko jest ;-)

a teraz polecam Sido-mein block niemiecki hip hop :) jesli ktos ma w posiadaniu teledys to bede wniebowziety gdy go bede mogl pobrac naprawde sam Góral sie onim wypowiedzial ze jak ogladnal to spadl z tapczanu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dc++ i wszystko jest ;-)  

a teraz polecam Sido-mein block niemiecki hip hop :) jesli ktos ma w posiadaniu teledys to bede wniebowziety gdy go bede mogl pobrac naprawde sam Góral sie onim wypowiedzial ze jak ogladnal to spadl z tapczanu :)

chyba ci sie tematy pomylily :kijem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta wlasnie widze...ciach!le juz nie pije :) teraz cos ode mnie:

C-bool: would U Feel

Dj Kc: Izbiza

project well: beattraxx

royal gigolos: california dreaming 2004 ;)

jordan&baker: millions

Moreston: 1,2,3 <polecammmm

komu sie co poodoba z tego ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja własnie słucham DJ Networx'a vol.21 i miodzio powiem :D .Już czekam az sie pojawi vol.22 .A niedługo bede miał Tunnel Goes Ibiza-2004 to powiem czy fajny.

vol. 22 juz jest i go mam :) a Tunnel Goes Ibiza juz jest od dawna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy Tunnel Goes Ibiza, jest zwiazne jakos z Tunnel Trance Force? Jesli tak, to czy jest lepsze, bo jakos TTF mnie specjalnie od jakiegos czasu nie zachwyca juz niestety.... Nieraz sa tam fajn kawalki, a innym razem to szkoda komentowac nawet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja własnie słucham DJ Networx'a vol.21 i miodzio powiem :D .Już czekam az sie pojawi vol.22 .A niedługo bede miał Tunnel Goes Ibiza-2004 to powiem czy fajny.

vol. 22 juz jest i go mam :) a Tunnel Goes Ibiza juz jest od dawna :)

No ibize słuchałem i powiem ze lepsza od networxa 21. A z tym pojawieniem to chodziło mi ze czekam az sie na moim dysku pojawi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy Tunnel Goes Ibiza, jest zwiazne jakos z Tunnel Trance Force? Jesli tak, to czy jest lepsze, bo jakos TTF mnie specjalnie od jakiegos czasu nie zachwyca juz niestety.... Nieraz sa tam fajn kawalki, a innym razem to szkoda komentowac nawet...

Heh a mi kazda kolejna plytka TFT bardzo mi sie podoba.

 

Co do DJ networx-a vol 22....kazdy kawalek b.ciekawy, bardzo zywe utworki lecz zalatuje troszczeczke taka komercha ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam... Jaka jest różnica pomiędzy Goa-trance, a Psychedelic-trance? Np. Astral projection to goa czy psy?

Mi sie Astral Projection kojazy z doa trance, zreszta tak tez jest raczej klasyfikowane zazwyczaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...