Skocz do zawartości
Gość

Kupiłem ATI 9550 128ddr/128bit Saprihe jak uruchomić;]

Rekomendowane odpowiedzi

źle zrobiłem. karta u kumpla poszła na 450mhz rdzeń i 500mhz pamiątki.

szkoda;/

 

 

a u mnie na standardowych ustawieniach jest 8468 pkt w 3dmarku2k1

Tyle mam na lekko podkreconej 4 MX :P...

 

Wymien plyte :-). Co ci szkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to szkodzi że płyta jest dobra. stabilna i wydajna. przynajmniej dla mnie.

zresztą nie mam kasy. wiesz ile na tego radka zbierałęm???

 

 

cały tydzien :lol:

a teraz będę miał na dniach urodzinki to kupie ram. i koniec. nic już nie kupie do tego czegoś. może pod koniec wakacji bartka 2500 :)

 

a co do ilości punktów w 3dmarku to mam niekręcony proc i grafe. i ogólny syf w systemie[ serialny syf, nic sie nie da robic], a formata zrobie dopiero w przyszłym tygodniu.

 

po radku 9550 zostało tylko złe wspomnienie oraz naklejka na obudowie "fueled by sapphire created by ati" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to szkodzi że płyta jest dobra. stabilna i wydajna. przynajmniej dla mnie.

zresztą nie mam kasy. wiesz ile na tego radka zbierałęm???

Nie wiem :-). Ale za te cene mozna miec inna plyte (np. ECS N2U400-A)... Wiec nie trzeba nic dokladac praktycznie :-). (mamoooooo, daj 15 zlotych na kino :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ecs 8O

matko , czy ty wiesz co piszesz??

kto Cie z klatki wypuścił :wink:

 

ecs w życiu nie dotkne :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem podobnego zonka na jakiejs starej plycie (nie pamietam firmy) z agp x2 gf 4 mx nie dzialal wymienilem na innego mx i tez nic.Wczesniej mialem gf2 i chodzilo dobrze.Wiec zniechecony wymienilem na radka 9000 i działał bardzo dobrze wiec to nie radki ale tez gf takie zonqi odwalaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic już nie kupie do tego czegoś. może pod koniec wakacji bartka 2500  

A jesteś pewien, że Barton będzie chodził na tej płycie? Ona przecież nie ma FSB 166MHz, a przynajmniej tak jest na cpu support microstara. Jeszcze ciekawsze jest to, że moja płyta ma to samo oznaczenie kodowe - MS6593, a to przecież KT266A.

PS. Microstar to nie są dobre płyty - wiem, bo mam :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem updejta biosu i teraz obsłuży. a co do fsb to oficjalnie nie pójdzie.

ale ja jestem realistą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Cię martwic Leborg - ale wydaje mi się że ultra-c ( z literką c na końcu) - to wersja lite - i nie obługuje dzielnika 5 (ja kiedyś miałem wersję bez C i na 166 zaskakiwał dzielnik - do tej pory śmiga u mojego brata na 166) - ale pamiętam jak ktoś na forum klał wersję -c za brak dzielnika... tak że o bartonie to raczej zapomnij na tej płycie (chybą że PCI > 40 Ci nie szkodzi :D)

To soultaker :

Karty agp x4/x8 nie powinny pójść na agp x2 - daje za duże napięcie (3,3 V na agp x2 i 1,5 V na wersjach x8) - ale widziałem już dziwniejsze rzeczy działające .... w każdym razie możesz uszkodzić kartę x8 pchając ją do agp x2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że kt3ultra 2-c rózni sie od kt3ultra tylko tym że 2-c ma katre sieciową i d-barcketa;]

zresztą sprawdzałem bartka kumpla i pójdzie;]

fsb max to było 180;]

ale i tak na razie kupuje ramu;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty agp x4/x8 nie powinny pójść na agp x2

Ale Gf 2 mx400 to chyba agp x4, a mi chodzi na BX. Chyba, że chodzi o karty tylko agp x8.

tylko że kt3ultra 2-c rózni sie od kt3ultra tylko tym że 2-c ma katre sieciową i d-barcketa;] 

zresztą sprawdzałem bartka kumpla i pójdzie;] 

fsb max to było 180;] 

ale i tak na razie kupuje ramu;]

Ale przeskoczył ci dzielnik? Sprawdzałeś np. sandrą? Bardzo jestem tego ciekaw, bo u mnie nie chciał przeskoczyć. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ecs shit.. no nie wiem u mnie dziala bez problemow ;) wprawdzie jest to bardzo ograniczony model ale jak za swoja cene.. nie ma mu co zarzucic i przynajmniej radki dzialaja :D bo np moj u qmpla na jakims abicie nie ruszyl.. te same objawy czarny ekran i nic.. zero reakcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZESC SORKI ZE SIE WTRACE ALE MAM TEGO RADKA 9550 I TEZ MAM Z NIS PROBLEMY W 3DMARKACH ZWIECHY I RESETY TO SAMO NA GRACH :(( JUZ NIEWIEM CO JEST KOMPA MAM TAKIEGO BARTON 3200+ NIE KRECONY 512 W DUALU NA 400MHZ PLYTA MSI KT880 DELTA-FSR :( JAK MIALEM GIGABAYTA TO WSZYSTKO DZIALALO PRUCZ PROCKA BO SIE OKAZALO ZE DOSTALI JAKOMS WALNIETOM PARTIE.I JESZCZE JEDNA MOIM ZDANIEM WAZNA INFORMACJA JAK NA PROCKA MIALEM NAPIECIE 1.650 TO SYSTEM SIE TEZ SYPAL ALE JAK ZWIEKSZYLEM DO 1.675 CHODZI TERAZ STABILNIE OCZYWISCIE NA FSB400 :) CZY TO GRAFA CZY PLYTA JEST ZNOW POWALONA ? HELP :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To soultaker :  

Karty agp x4/x8 nie powinny pójść na agp x2 - daje za duże napięcie (3,3 V na agp x2 i 1,5 V na wersjach x8) - ale widziałem już dziwniejsze rzeczy działające .... w każdym razie możesz uszkodzić kartę x8 pchając ją do agp x2

Mysle że na bank uszkodzi, spali Agp i tak sie skończy.

Obu Panom gratuluje znajomości budowy slotu AGP ... nie da sie wepchnąć grafy AGPx4/8 do slotu AGPx2 ... wycięcia są w innych miejscach...

 

Ale problemu już nie mam - zaopatrzyłem sie w 3Ti Gainwarda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...