Skocz do zawartości
Szymoon

Co sadzicie o takich bucikach ? pilne....

Rekomendowane odpowiedzi

W skrocie bo musze drugi raz post pisac (grrrrr).

Bylem zmuszony kupic buty. Wybralem sie do sklepu z adidasami(orginalami) i wybralem sobie jedne. Jak przyjechalem do domu, to okazalo sie, ze:

1. Wcale nie sa takie fajne

2. Maja tragiczna podeszwe, na pierwszym sniegu czy lodzie mam zapewniona glebe. Nie ma zadnych wystajacych czesci - zeby byla lepsza przyczepnosci, calkiem gladko tylko male kanaliki sa.

3. Sa to buty treningowe(wedlug legendy adidasa) :/

4. Nie wiem, czy z powodu 3 nie bede mial pozniej obciachu. Nie wstyd w takich sie pokazac, chodzic na codzien ?

Prosilbym o szybka odpowiedz, robic larmo na caly dom, ze w takich nie bde chodzil, czy zostawic (bedzie ten obciach z powodu typu czy nie.

Pytam serio i potrzebuje pilnie odpowiedzi. PLiss powiedzicie cos.

 

Ps. Buty maja jasno-szary kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz problemy :)

 

Sixty 6 są nawet fajne - i chodził bym w nich nawet codzień - co do podeszwy to możesz zaliczyć czasem glebe na jakimś śniegu.

 

Według mnie może być obciach tylko dla tego, że będziesz walił a glebę co jakiś czas ale tak to loozik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...