Skocz do zawartości
POWER BY AMD

internetowe radio o komputerach

Rekomendowane odpowiedzi

Przyłączam się do ciema - we dwójkę mozemy newsy dostarczać..(ja pisałem w pcc)

kazdy ma Swoje powołanie ... akurat ja i (chyba) srekal mamy zamiłowanie do pisania newsow ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet dalej... nie jestem dokładnie pewnien co do ilości km ale jest to niedaleko zachodniego wybrzeża usa... :)

spoxik... :> ja tez bym mógl załatwic przez kumpla.. na serverze i7p ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, a to nie jest tak ze muzyka cyfrowa taka z radia netowego to nie ma zadnych tam ograniczen? cos mi sie kiedys o uszy obilo, no ale moge sie mylic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, a to nie jest tak ze muzyka cyfrowa taka z radia netowego to nie ma zadnych tam ograniczen? cos mi sie kiedys o uszy obilo, no ale moge sie mylic :)

hmm... wiesz, mi sie nigdy takie cuś o uszy nie obiło... server na shoutcastcie nie ma ograniczen ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ares

ZAiKSa sie nie macie co bac ja na waszym miejscu bardziej obawialbym sie firmy Hetman ja kiedys malo sie od sadu uratowalem i prokuratury przez nich, z kolegom zalozylismy stronke z mp3 :) w 7 dni zaliczylismy 30tys wejsc, bylismy najwiekszym serwisem wciagu tygodnia :) ale firma nam pokrzyzowala szyki :) straszyli nas sadem ale na straszeniu sie zostalo a i stronki niema przez nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaiks jest jak micsrosot nalezy go jebac wiedz sie nie przjmujmy narazie a co do stronki to jutro premiera :D

jezeli chodzi o serw to daleko nie uciekniemy bo serw jest w pl

niedlugo ruszy rejestrator potencjalnych dj

wiedz mozecie juz sie przygotowiwac :D :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dać informacje przed wejściem, że należy skasować po 24h, i żadna osoba powiązana z rządem, lub instytucjami zwalczającymi piractow itd. Nie mają prawa wstępu :)

A jak ktoś taki wejdzie to narusza Twoją "pywatność", i kto będzie kare płacił :?: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm chcecie puszczac muzyke w lepszej jakosci, ok, tylko bez przesady. pamietajcie o ludziach ktorzy maja kiepskie lacza. kiedys, majac jeszcze sdi sluchalem troche radyjka kumpla, ktore nadawalo w 32kbps. no i nawet przy tej jakosci czasami potrafilo sie przyciac i kilka sekund trwalo bufforowanie. a przy rownoleglym sciaganiu jakiegos pliku o radiu mozna zapomniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAiKSa sie nie macie co bac ja na waszym miejscu bardziej obawialbym sie firmy Hetman ja kiedys malo sie od sadu uratowalem i prokuratury przez nich, z kolegom zalozylismy stronke z mp3 :) w 7 dni zaliczylismy 30tys wejsc, bylismy najwiekszym serwisem wciagu tygodnia :) ale firma nam pokrzyzowala szyki :) straszyli nas sadem ale na straszeniu sie zostalo a i stronki niema przez nich

a co to za firma?

 

co do rejestracji dj to jeszcze później będzie wybieranie...

na razie zobaczymy ile jest chętnych...

 

a strona faktycznie ruszy jutro... shh! ale to w zasadzie tajemnica... :plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o Agencje Hetman najwiekszy syf do zwalczania piractwa jak oni sie przyczepia to juz macie po radiu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie prostszy... a co tak agencja robi? i czemu się czepiają?

 

co do newsów to możecie napisać próbkę i wysłać do mnie:

npl-design@o2.pl, zobaczę jak to wygląda i co można zrobić by

takie info dobrze się czytało na stronie... :arrow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieznam sie na graniu online, mam pytania:

w jaki sposob potencjalnu deejay'z beda grac ?

- na deckach podlaczonych do kompa

- jakis soft typu mixvibes, vtt, traktor

- winamp

 

jezeli ta 3 opcja to raczej setow nie bedzie, tylko chaotyczne puszczanie muzy ?

jezeli tak to przynajmiej mozna "puszczac" gotowe sety, nie bedzie takiego zamieszanie, tylko muzyka ladnie zgrana ;] pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm no z graniem to bedzie musieli posłuchać wszyskich dj ... ten który zaprezentuje najlepszy pomysł taki zostawimy i najprawdopodobniej wszyscy beda musieli z niego korzeystać jezeli beidze b dobry

no z winampa z tego co sie osrientuje puszczaja dj'e megastacji wiedz jak taka stacja puszcza z winampa to ... albo chłopaki sa tam na tyle tempi ze nie potrafia kozystać z bardzije skąplikowanych programów albo bawili sie wszyskim i stwierdzili ze najlepeiszy bedzie winamp .. a winamp.....to jedna wielka nie skończona bo pare wtyczek i ten program tez wiele potrafi ...tak słyszałem ..ja jestem prostym uzytwoknikiem winampa, czasami se posqadam jakies kawałki w mj Dj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam wszystkim aby obadali mixvibes pro5, jest dobry i rozbudowany, dosc dobrze liczy i wyswiela bpm, wiec kazdy powinien sobie poradzic ze zgraniem bitu, posiada ciekawe efekty, filtry wiec muzyka byloby roznorodnie i kreatywnie "zmodyfikowana" :D , obsluguje wtyczki, chyba nawet tez z winampa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam wszystkim aby obadali mixvibes pro5, jest dobry i rozbudowany, dosc dobrze liczy i wyswiela bpm, wiec kazdy powinien sobie poradzic ze zgraniem bitu, posiada ciekawe efekty, filtry wiec muzyka byloby roznorodnie i kreatywnie "zmodyfikowana"  :D , obsluguje wtyczki, chyba nawet tez z winampa

mi sie twój opis podoba :D

a teraz wakadcjie piana :D ..ahhh

sasiedzi wyjechali moge se w spokoju do woli słuchać techniawki i drum'n base :D ..i w końcu tuba porusza swojim głosnikiem ..bo sie bidak tam tpoche zastojał w tym pudle wielkim :P

 

ale nie wzne :P prace nad strona trwaja jak tylko bedize sie nadaała do prezentacji to ja ujzycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...