Skocz do zawartości
Dracu

radeon 9550 xt gecube

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Jestem nabywcą zestawu:

2000+podkręcony na 2600+(166x12.5) procek działa stabilnie temp. ok 50 stopni C:)

Epox 8rda3+ Nforce 2 ultra

256 ddr pc 400 Mhz TwinMos

80 GB Samsung 2 Mb CACHE

Radeon 9550 xt GECUBE

 

Mam problem ze sprzętem a bardziej z grafika. Lubie grać, uciekać od szarego życia. Niestety moje fantazje padły. Grafa mi się chaczy i dobija mnie to :evil: W symulatorach samochodowych porażka. w FPS także. Czy może ktoś mi coś podpowiedzieć? Może pomóc w podkręceniu karty graf. W 3D Marku 2003 mam wynik 3033 pkt. Proszę o odpis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź chłodzenie , czy dobrze przylega do rdzenia, i czy wszystko z nim w porządku. wynik w 3dmarku wmiare w normie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Thanx :oops:

 

do jakich mozliwosci moge radeona 9550 xt podkrecic(oczywiscie bezpiecznie, by nic nie uszkodzić)

 

czy dual chanel ddr faktycznie jest tak dobry i warto dokupic druga kosc 256 ddr? oczywiscie tej samej marki czyli twinmos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie karta powinna iść na 460-470 GPU i 560-585 pamięć. Ale słyszałem że to różnie. Ja tam dokleję sobie radiatorki na BGA i spróbuje 600MHz uzyskać :D :D :D

 

P.S. W poniedziałek powinenem mieć już tą grafę w domu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile kupiliscie tego Radka 9550 GeCube i gdzie?? W jakims sklepie wysylkowym?? To jest wersja XT czy nie?? Sorki za taka ilsoc pytan ale mam zamiar zmienic karte graficzna i chcialbym wlasnie tego radka. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...