Skocz do zawartości
MieczySław

Jak dołożyć k.dzwiekowa

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm.... a po kiego grzyba ci 2??? niewazne... w celu wylaczenia zintegrowanej karty dzwiekowej wejdz w odpowiednia opcje w BIOSie, ale pamietaj ze za karte odpowiada zwykle wiecej niz jedna funkcja. najlepiej poszukaj w manualu do Mobo jak masz a jak nie masz to sciagnij sobie z netu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łopatologicznie to tak.. weź łopate.. przymierz się dokładnie w zintegrowaną kartę dźwiękową ( pamiętaj aby nie uszkodzić reszty podzespołów ) wykonaj mocny ale pewny zamach ( pomyśl że zamiast karty jest twoja teściowa ) i czekaj na efekty. Wtedy nie będziesz miał co wyłączać już z biosu. :) A tak na serio to jaką masz płytę główną ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.w biosie moze byc- moze byc ON board audio -daj OFF

2. weź do rączek srubokret ;)

3.rozkrec obudowe-wystarczy tylko 1 scianke :lol:

4.W slot pci włoż nowa karte-ruchem posuwistym do przodu :lol: jak poczujesz opór to zwieksz siłe nacisku :lol:

5.przykrec karte srubka

6.zakrec obudowe

7.zainstaluj sterowniki do dzwiekowki

8.nie wiem po co to robisz i po co ci 2 dzwiekowki, no chyab ze wkladasz jakas super duzo lepsza karte pod wzg jakosci dzwieku

9.pewnie i tak nie wiesz o co chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ?

Ta wiedza może przydać się na wypadek niesprawności tej karty zintegrowanej.

A tak łopatologicznie i chumorystycznie to tak:

mam teraz kartę z trzema takimi małymi kolorowymi dziurkami, a chciałbym podłączyć kolumny z taką jedną wielką kolumną.

Kłopot w tym że potrzebuję kartę która miałaby jeszcze taką dużą dziurkę dodatkowo aby podłączyć wspomniany sprzęt.

A teraz poważnie dla poważnych:

mam płytę-ECS P6VXA (5 PCI, 1 AGP, 1 AMR, 3 DIMM, Audio)

bios-Award Modular (01/06/01)

w Integrated Peripherals mam

Onboard Legacy Audio - Enabled

Sound Blaster - Disabled

przypuszczam ze muszę zamienić te wartości tylko obawiam się ze może być coś jeszcze.

Wiem ze dzwięk może namieszać - stąd to zapytanie.

A dlaczego ewentualnie dwie- mogę tylko na privat i nie każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ?

Ta wiedza może przydać się na wypadek niesprawności tej karty zintegrowanej.

A tak łopatologicznie i chumorystycznie to tak:

mam teraz kartę z trzema takimi małymi kolorowymi dziurkami, a chciałbym podłączyć kolumny z taką jedną wielką kolumną.

Kłopot w tym że potrzebuję kartę która miałaby jeszcze taką dużą dziurkę dodatkowo aby podłączyć wspomniany sprzęt.

A teraz poważnie dla poważnych:

mam płytę-ECS P6VXA  (5 PCI, 1 AGP, 1 AMR, 3 DIMM, Audio)

bios-Award Modular (01/06/01)

w Integrated Peripherals mam

Onboard Legacy Audio - Enabled

Sound Blaster - Disabled

przypuszczam ze muszę zamienić te wartości tylko obawiam się ze może być coś jeszcze.

Wiem ze dzwięk może namieszać - stąd to zapytanie.

A dlaczego ewentualnie dwie- mogę tylko na privat i nie każdemu.

ta dziurka to wyjscie audio i mozesz pod nie podlaczyc nawet 1000glosnikow jesl ichcesz i nie potrzebujesz do tego 1000 kart tylko 1

 

wogole widze ze strasznie komplikuejsz sobei zycie, tosamo z tmyi kartami graf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjasnij co chciales przez to powiedziec:

chciałbym podłączyć kolumny z taką jedną wielką kolumną.

Nawet jak podlaczysz te wspaniale glosniki to mam duze watpliwosci czy cos z nich uslyszysz... O lutownicy to pan nie slyszal ? :lol: albo przejsc sie do elektronicznego/muzycznego i kupic odpowieni kabelek do mniejszej dziurki ktora zapewne jest dla wtyczek typu mini-jack a ty masz kabel z wtyczka typu jack. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może chłopak chce mixować i w jednym słyszeć co leci a w słuchawkach podsłuch :) też tak miałem ale dałem sobie spokój z tym :D bo sie te karty kłuciły :] a druga sprawa, to kup przejściówke z dużego jacka na małego, są takie w całości, sam mam taką w domu ma chyba z 10 lat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale ciekawe dlamnie byłoby porozmawiac o ustawieniach w Biosie.

te ktoore wymieniles sa ok ale poszukaj jeszcze funkcji, ktoore maja w nazwie midi. wydaje mi sie ze te tez trzeba wylaczyc. sproobuj najwyzej wlaczysz spowrotem. a jesli znasz angielski to poszukaj w manualu do mobo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...