Skocz do zawartości
Homer

Windows 2000 SP5 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku miesiecy jest dużo szumu na temat SP2 dla Win XP. Jestem natomiast bardzo ciekawy kiedy pojawi sie dodatek SP5 dla Windows 2000 ? Jestem uzytkownikiem "dwutysiączki" wiec z niecierpliwoscią czekam na ten serwice pack. Ma ktos informacje na jego temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podepnę się pod ten temat. Jestem właścicielem legalnej kopii Windows 2000. Ściągnąłem jednak z netu płytę, która ma zintegrowane SP4, jednak po rozpakowaniu rara zajmuje on 1GB. Jak to zainstalować? Tylko z dysku, czy można jednak jakoś to wypalić na CD, bo już się gubię.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co?

Mam zintegrowany SP4 z instalką Win 2000, chciałbym jednak by MS wydał zbiorczego "packa" wszystkich pozniejszych poprawek. Wydaje mi sie ze Win 2000 jest uzywany przez wielu ludzi np. w firmach, dlatego uważam że wydanie SP5 jest jak najbardziej zasadne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...