Skocz do zawartości
Gość ares

Gdzie sie podzialy 9800 i 9800pro?

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zalamany, dzwonilem do 3 sklepow w kielcach w kazdym mowia mi ze wycofano ze spzedazy juz te karty i na ich miejsca weszly x600 i x800 ma ktos jakies informacje na ten temat ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no znalazlem w jednym sklepie 9800pro his za 1000zl ale 2 tyg czekania i w jednym maja od reki 9800pro 128bit, wszedzie muwia ze one juz sie wycofuja, chyba jednak wezme 5900xt bo w sklepie gdzie kupowalem kompa jest taki winfast za 900zl a niema tam 9800 zadnego i jezeli bym bral u nich to oni mi licza tyle ile im dalem za mojego + doplata do ruznicy cen a tak musialbym swojego sprzedac na allegro i ustukac 400zl na 9800pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. zeby kupic na allegro karte za 900zl musialbym swoja sprzedac za +/- 600zł i dołożyć do tego interesu 300zł

2. jeżeli kupie w sklepie tam gdzie kupowałem karte oddam ją za tyle ile kupiłem - 800zł dołoże im 100zł i wezme 5900xt

 

bardziej sie pyli 9800pro 128bit czy 5900xt w tej samej cenie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

128 bitów 9800 mniej sie opłaca od FX 5900 ! Za to możesz zrobic tak ze sprzedasz im tą karte , weźmiesz za nia 700 albo 800zł , dołożysz 200 i masz 9800pro którego mozesz na XT przerobic !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A samych 9800 juz nie ma sw sprzedarzy, czy takiego 9800 non pro dalo by sie przetaktowac na standartowym chlodzeniu na 9800pro?

 

A te całe X600 to sa jak moj radek 9600xt ,tylko wieksze taktowanie pamieci, w grach bardzo mala roznica i pracuje jeszce na takich plytach ktorych nie ma w sprzedarzy To jest chwyt markentingowy, i za to ponad 1000, to ja bym sie nie zastanawial i bym bral 9800pro. Ale mój 9600xt po niezlym podkreceniu ma wysoka wydajnosc, eh ale to tylko 4-potokowiec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nonpro juz niemozna nigdzie dostac chyba ze zdarzylby sie cud :)

a pozatym tego swojego radka nie sprzedam nikomu ani nawet na allegro za 700-800zl mysle ze za 600 by poszedl wiec wole go oddac do tego sklepu gdzie go kupilem i ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> inna karte w rozliczeniu z doplata, niestety nie maja tam juz 9800pro i nie zanosi sie zeby mieli a ten 128bitowy co maja go jedynego to mi sie wydaje ze bedzie dawal ciala przy 5900xt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no oni maja winfasta a winfasty chodza z pamieciami 2,8ns i 2,2ns moze mi sie trafli 2,2ns

He,he co za spotkanie, widze ze kolega sie radzi na forum!! Dzwoniłeś dzisiaj do mnie do sklepu, kojarzysz?? Tłumaczyłem ci że od Dworca po prawej stronie itd.. nie moge sie reklamować. Co chcesz kupić to ci załatwie tylko sie zdecyduj na coś. :D

P.s GF5900XT nie bierz dobrze ci radze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehehhh pamietam dzwonilem :)

 

no mi wlasnie zalezy na kupnie ale z tym ze jak najtaniej :) tzn bo najlepszym wyjsciem dla mnie to jest oddanie go tam gdzie kupilem za tyle ile kupilem i wziecie fx'a bo nie maja pro. A u was zeby kupic to niestety musialbym sprzedac swoja karte i kolowac 400zl, mission imposible dla mnei w tej chwili bo mam narazie duzo wydadtkow i chyba wezme fx'a

 

chyba ze cos z komisu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehehhh pamietam dzwonilem :)

 

no mi wlasnie zalezy na kupnie ale z tym ze jak najtaniej :) tzn bo najlepszym wyjsciem dla mnie to jest oddanie go tam gdzie kupilem za tyle ile kupilem i wziecie fx'a bo nie maja pro. A u was zeby kupic to niestety musialbym sprzedac swoja karte i kolowac 400zl, mission imposible dla mnei w tej chwili bo mam narazie duzo wydadtkow i chyba wezme fx'a

 

chyba ze cos z komisu...

A dadzą ci za niego tyle ile zapłaciłes?? Do FX-a też bedziesz musiał sporo dorzucić, za ile możesz kupic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie w tym tkwi wszystko ze dadza, tzn do fx'a winfasta doplace max 200zl, no mysle ze moge doplacic do 300zl ale to i tak jest kolo 900 to za tyle jest fx do pro jeszcze troche brakuje wiec chyba wezme fxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ci sprzedam 9800pro GigaCuba za 950PLN taniej już nie da rady, mysle że dobra cena i masz 8potokowca a nie wynalazek typu FX5900XT. Jak masz dopłacić 300 paczki to możesz i 350, tylko trzeba najpierw puścić Herca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wszystko ale chyba jednak nie skorzystam, nie sprzedam tego radka za wiecej niz 600 pewnie i nie ustukam 350zl raczej naprawde, poaztym chyba bardziej sie oplaci winfasta niz gigacuba, mimo wszystko dzieki

 

to mi sie najbardziej oplaca bo sklep kupi ja za tyle za ile ja od nich kupilem albo max 100zl taniej i sprzeda ja komu innemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wszystko ale chyba jednak nie skorzystam, nie sprzedam tego radka za wiecej niz 600 pewnie i nie ustukam 350zl raczej naprawde, poaztym chyba bardziej sie oplaci winfasta niz gigacuba, mimo wszystko dzieki

 

to mi sie najbardziej oplaca bo sklep kupi ja za tyle za ile ja od nich kupilem albo max 100zl taniej i sprzeda ja komu innemu

Ciekawe za ile ci ją wezmą?? bo 9600 non pro kosztuje ok.450-500PLN także chyba więcej ci nie dadzą i bedziesz musiał do FX-a dorzucić 4paczki jak nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logan"]ja ci dalej radze kupic tego fxa i na allegro go puscisz za 800 spokojnie a moze sie uda za 850 i dokladasz 49 i masz tego radka szafira co kolega dawal linka.

Kolega dobrze mówi - Taka opcja wydaje się byc najkorzystniejsza dla Ciebie(ares). Wystawisz go jako nówke-sztuke, nieodpakowanego i pójdzie za 850zeta jak nie wiecej (tutaj jest za 885zł). Do Radka9800PRO bedziesz musiał dopłacić juz nie wiecej jak 80zł, a jak dobrze pójdzie to wcale nie bedziesz musial doplacac i jeszcze na chlodzenie wystarczy... :wink:

Zrobisz jak zechcesz, ale ja zrobiłbym właśnie tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jeszcze jest sprawa czy w 100% ktos łyknie tego 5900xt.Sam mam 5900xt prolinka,wylrecony tak jak w podpisie,jestem zniego zadowolony,moge zachwalac i zachwalac,ale tego nie zrobie bo po 1 wywolam wojnne,w po 2nnigdy nie mialem r9800pro wiec nie mam jakiejs skali porownawczej,kreci sie wymienicie ciagle jade na "markowym" chlodzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jeszcze jest sprawa czy w 100% ktos łyknie tego 5900xt.Sam mam 5900xt prolinka,wylrecony tak jak w podpisie,jestem zniego zadowolony,moge zachwalac i zachwalac,ale tego nie zrobie bo po 1 wywolam wojnne,w po 2nnigdy nie mialem r9800pro wiec nie mam jakiejs skali porownawczej,kreci sie wymienicie ciagle jade na "markowym" chlodzeniu.

nie no przecież ja nie mam nic do FX5900XT (pewnie gdyby nie to forum to sam bym go kupił, ale mam juz 9800SE@PRO) to całkiem dobra karta, a karty Prolink'a b.dobrze sie kreca nawet na standardowym chlodzeniu (ja na FX5600GLU wycisnąłem 325/600@400/710, kumpel na 5200Ultimate też sporo wycisnął, wiec to chyba nie przypadek :wink:

Mysle ze na bank ktoś łyknie tego 5900XT WinFast'a bo to też całkiem niezła karta (ja sprzedając 5600 na Allegro myslalem ze nikt go nie weźmie a za 7godz. był już sprzedany za dość wyoką cenę :) , czy ja mam takie szczęście :? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz dogadalem sie z adi_k i czekam tylko az dostane odszkodowanie za spalona plyte gluwna i zasilacz w kompie i wtedy bedzie troche kasy i wezme tego 9800pro gigacuba lub hisa chyba to bedzie najlepsze wyjscie, zaczekac na przyplyw kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...