Skocz do zawartości
Andi

Wycena Ti4200*8 275Mhz;600MHz 128Mb asusa

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym sie dowiedziec za ile mozna sprzedac karte asusa Ti4200 * 8 128MB 9280S core:275 memory:600. Link do strony producenta: http://pl.asus.com/products/vga/v9280s/overview.htm Karta chodzi na ustawieniach jak w podpisie. Jesli ktos ma mozliwosc to moge podeslac mu zdjecia z cyfrowki i zapoda na forum. radiator oryginalny zastapilem lepszym, jest na fotkach. Wynik w 3dmarku2001 13100pkt po podkreceniu. Mam schemacik do vmoda ale nie robilem. Za ile mozna sprzedac to cacko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuje 9500, przymierzam sie do 9800se modowalnego na 9800pro z gwarancja i dlatego jestem ciekaw za ile moge sprzedac ti a nie bede wystawial karty dla zabawy na allegro i ludziom robil nadzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sie dowiedziec za ile mozna sprzedac karte asusa Ti4200 * 8 128MB 9280S  core:275 memory:600. Link do strony producenta: http://pl.asus.com/products/vga/v9280s/overview.htm   Karta chodzi na ustawieniach jak w podpisie. Jesli ktos ma mozliwosc to moge podeslac mu zdjecia z cyfrowki i zapoda na forum. radiator oryginalny zastapilem lepszym, jest na fotkach. Wynik w 3dmarku2001 13100pkt po podkreceniu. Mam schemacik do vmoda ale nie robilem.  Za ile mozna sprzedac to cacko?

możesz ją sprzedać od 400 do 470 zł (może ktoś da 500 - ale wątpię)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

no za 400 to jest teraz gf4 gainwarda , wiec raczej duzo wiecej nie jest warta ta karta. ale na allegro rozne rzeczy sie dzieja czasami.dobry opis i 50 zl wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz ją sprzedać od 400 do 470 zł (może ktoś da 500 - ale wątpię)

no popatrz, a ja za swoją dałem w sklepie 425zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

mam palita , idzie 300 na rdzeniu bez problemu, pamieci narazie nie katuje bo nie mam radiatorow . tylko ze te 300 zl to poza allegro bylo i odbior osobisty. ten koles sprzeda tego gf4 4200 gainwarda GS 128 mb za 375 bo wyslalem mu takiego maila i sie zgodzil . tyle ze juz kupilem ta swoja . wiec ja za wysoko tej bym nie wycenil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

wymienilem . bo ten radek 9800se mial walniete potoki , a juz mi sie nie chcialo bawic w wymiane testowanie itp . byl ten gf za 300 zl blisko to wzielem i teraz sie nim pobawie , pozatym kasa z rakda pojdzie na abita nf7 -sl , sprzedam tego sb 5.1 asroka i doloze do tych 390 zl za plyte . chce sie pobawic prockiem bo dobrze sie kreci , a nie chce mi sie znowu robic drut modow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...