Skocz do zawartości
cnn0r

Radeon 9600 vs GeForceFX 5600

Rekomendowane odpowiedzi

Gość robot

dokladnie pisalem o tym fx5700 , za ta cene ma karte duzo lepsza bo spokojnie mozna kupic 9500pro z allegro z gwarancja. a pokaz mi wogole gdzie radek 9600 nie pro wymiata gf 4 titanium - bo chyba tylko w 3dmarku 2003 . przy roznicy cen 200 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie pisalem o tym fx5700 , za ta cene ma karte duzo lepsza bo spokojnie mozna kupic 9500pro z allegro z gwarancja. a pokaz mi wogole gdzie radek 9600 nie pro wymiata gf 4 titanium - bo chyba tylko w 3dmarku 2003 . przy roznicy cen 200 zl

w farcraju bo radzio obsłuży dx9 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Radeona 9600 Pro, ale może rozejrzyj się za 9600 Pro Ultra - jest to praktycznie 9600XT. Ponad 600PLN za 9600 Pro, to lekka przesada - nie daj się naciągnąć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

watpie czy w far cry jest jakas znaczna roznica w frame rate , gdy wlaczymy PS 1.1 , nie mowiac juz o PS 2.0 przy ktorym radek musi zwolnic ze wzgledu na wieksze detale . ma ktos moze takie porownanie - tylko nie tam radne z benchmark.pl - bo sam jestem ciekaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

watpie czy w far cry jest jakas znaczna roznica w frame rate , gdy wlaczymy PS 1.1 , nie mowiac juz o PS 2.0 przy ktorym radek musi zwolnic ze wzgledu na wieksze detale . ma ktos moze takie porownanie - tylko nie tam radne z benchmark.pl - bo sam jestem ciekaw

no niestety linka Ci nei podam bo sam od kogoś dostałem i teraz nie pamiętam.

ale wiem że w wyższych detalach 4ti już dostawał :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

no ale to pewnie z AA i anizo , bo tak bez tych zabawek to raczej ja bym stawial ze karty sa rowne , a moze nawet gf4 szybszy moze byc minimalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale to pewnie z AA i anizo , bo tak bez tych zabawek to raczej ja bym stawial ze karty sa rowne , a moze nawet gf4 szybszy moze byc minimalnie

lol dlaczego szybszy??

podaj mi chociaz jeden powod dlaczego mialby byc szybszy??

przeciez to calkiem inna technologia.

po wlaczeniu AA i full detalow ten TI by w ogole nie wstal na tej grze, no moze kilka fpsow by chapnol. nic poza tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom, FX w AA i Anizo duuużo mniej zwalnia niż ti, Ti dostaje solidnego muła. w DX8 Ti4200 jest wydajniejszy a w DX9 .... w DX9 Ti nie pracuje, jest za stary. i nawet, jeśli jakieś gierki chodzą szybciej (np. far cry) to małe pocieszenie bo nie widać kilku dość ciekawych eektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fx '' i nie  zmienia  się  nic , nic  dalej  trzeba  żyć"

bierz  fx5600  dobrze  radze  nie  słuchaj  tych  LOL-i

WYJDZ !!!!! 8O :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fx '' i nie  zmienia  się  nic , nic  dalej  trzeba  żyć"

bierz  fx5600  dobrze  radze  nie  słuchaj  tych  LOL-i

Za takie rady powinni banować :evil: !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...