Skocz do zawartości
Kaeres

Syberia 1 i 2

Rekomendowane odpowiedzi

juz pamietam, pasek jest blisko, miejsca gdzie pobierasz wode do butelki, mozesz isc w 3 strony, mi sie wydaje ze trzeba isc w prawo i 'biegac' kursorem po ekranie w poszukiwaniu lupy, ktora wskaze ci wieszak ze sznurkami/paskami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

please pomozcie nie moge wejsc do zadnego domu

mmm

o ile sie nie myle to chyba to

jak sobie nie mozesz dac rady to opis przejscia masz na :

 

http://www.gamefaqs.com/

 

234) TALK to young Anna Voralberg, say KATE, ANNA x2, then FATHER VORALBERG235) GO LEFT, RIGHT, and continue the street until you can enter a gate on     Kate's right.236) ENTER through the gates237) The path splits, take the RIGHT path238) ENTER the house

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

please pomozcie nie moge wejsc do zadnego domu

Wychodzisz z jaskini, poprzez park znajdujesz sie na glownej ulicy w Valadilajne.

Pierwsza brama w prawo i za nia znajdziesz sie na skrzyzowaniu z fontanna.

I jedna z tych drozek prowadzi wlasnie do domu Volarbergow.

W jedynce to bylo najczesciej uzywane skrzyzowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

zainstalowalem gre-syberia 2 (oryginalna),kiedy chcialem ja uruchomic wyskakuje mi --->Cd/dvd emulation software has been detected.please disable all cd/dvd emulationsoftware and re-start the game

 

 

dla mnie to czarna magia w zwiazku z tym prosze o pomoc co mam zrobic

dzien wczesniej znajomek zrobil mi format i wgral xp, wczesniej nie mialem takich problemow

 

z gory dzieki za ewentualna pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalezliscie albo znacie jakies bardzo podobne gry do Syberi ?? bo ja z zona w ciagu tygodnia przeszlismy obie czesci i bylo czadzik (jednyny razem moglismy jednoczesnie korzystac z kmpa bez klotni B) )

 

Mamy tez Najdluzsza Podroz ale to juz nie to samo.... eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej Gram w 1-kę i nie mogę znależć klucza do grobowca pomóżcie proszę bo niesamowita jest ta gra

1237487[/snapback]

o ile pamietam w tym klasztorze na scieanie wisi krzyz - odsun go i wez klucz - potem otworz nim zamek w szafce - znajdujecej sie obok - potem otwórz tajną skrytke i weź klucz - gotowe !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w komodzie po otwarciu kluczem zza krzyża znajdowały się tylko karty do dzwonnika. wróciłam do tej komody po raz kolejny i nic więcej nie znalazłam.Czyz bym cos przeoczyła ?

ps.dzięki za pomoc

 

przy komodzie jest coś w rodzaju zaworu lecz jest zablokowany.Jak go odblokować.Może tam jest klucz ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w komodzie po otwarciu kluczem zza krzyża znajdowały się tylko karty do dzwonnika. wróciłam do tej komody po raz kolejny i nic więcej nie znalazłam.Czyz bym cos przeoczyła ?

ps.dzięki za pomoc

 

przy komodzie jest coś w rodzaju zaworu lecz jest zablokowany.Jak go odblokować.Może tam jest klucz ???

1237571[/snapback]

pociagnij za dzwignie - chyba po prawej stronie jest !

to bylo chyba tak ze najpierw otwierasz trzecia szuflade(ona sie chyba otworzy do połowy) a potem szarpiesz za tą dzwignie !!

Edytowane przez hancock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pociagnij za dzwignie - chyba po prawej stronie jest !

to bylo chyba tak ze najpierw otwierasz trzecia szuflade(ona sie chyba otworzy do połowy) a potem szarpiesz za tą dzwignie !!

1237590[/snapback]

Udało się Przyznam sie że sama bym na to nie wpadła.Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego drogi Oskar jeszcze potrzebuje w przedziale bagazowym.Mam 2 cylindry z których Kate ma ochotę jeden przesłuchać i mamutka stojącego na pułce.Wydawało mi się że to już wszystko ale najwyrazniej byłam w błędzie... Please help

1237653[/snapback]

idź przesłuchac cylinder do fabryki - biuro anny !- !

dalej sobie poradzisz !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego drogi Oskar jeszcze potrzebuje w przedziale bagazowym.Mam 2 cylindry z których Kate ma ochotę jeden przesłuchać i mamutka stojącego na pułce.Wydawało mi się że to już wszystko ale najwyrazniej byłam w błędzie... Please help

1237653[/snapback]

Z bagazami rowniez sie napocilem.

Co juz myslalem, ze wszystko mam to znow ten glupi Oskar nie chcial uruchomic pociagu.

Bardzo Ci zazdroszcze, ze teraz bedziesz sobie odkrywac ta cala historie.

Ja chce amnezje na czas grania w Syberie !

 

Aha, oczywiscie posluchaj hancocka i idz przesluchac cylinderka do biura Anny.

Chociaz nie pamietam dokladnie ale czy nie mozna tego rowniez zrobic w tym aparacie do ogladania cylindrow znajdujacym sie w pociagu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo ludzie, Mam problem z syberią 1 . Mianowicie gdy ją włączam to wszystko jest w zwolnionym tempie i nie wiem o co chodzi . P.O.M.O.C.Y

 

AMD DURON 800 MHZ

128 RAM

CD-R/CD-RW

GE FORCE FX 5500 256 MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie pojawi ten temat na wierzchu to odrazu mnie w zoladku sciska.

Chyba bede musial sobie te gry zainstalowac jeszcze raz.

Kurcze tak jak kilka postow wczesniej zaznaczylem. JA CHCE AMNEZJE NA CZAS PRZECHODZENIA TEJ GRY icon_smile3.gif

 

PS. O spolszczeniu jeszcze nic nie slyszalem. Ale mozliwe, ze jest bo gdy sie tym interesowalem kilka miesiecy temu to nie bylo szans na nie.

 

UPDATE

No i nie wytrzymalem.

Gram znow w ta piekna gre.

W dwojke gralem juz w ang wersje i teraz widze, ze jednak w jedynce niektorzy aktorzy sa kijowo dobrani do swoich rol.

Notariusz to facet okolo 60-tki, a glos aktora to jakies 25-30 lat ze specjalna udawana chrypka.

Glos MOMO to ewidentnie jakas kobieta.

Ale sama Kate bardziej mi sie podoba i Oscar rowniez lepszy w wer. PL

Ehh, ta gra jest jednak genialna. Mozna w nia grac mimo iz sie juz ja przeszlo kiedys. Zagadki teraz prosciej wygladaja i logiczniej niz za pierwszym razem ale to jest tak jak z kultowymi filmami, wiemy co sie stanie ale i tak sie fajnie oglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja Kaeres...

 

Ja się właśnie ostatnio czepiłem Syberii...(btw SyberiaPL za 9,99 - kto nie ma jeszcze marsz kupić !)

 

Btw Oscarowi różni aktorzy udzielali głosu w 1 i w 2 ??...w jedynce bardziej mi się podobał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuce swoje 3 grosze jesli chodzi o ta swietna gre, jaka jest bez watpienia Syberia.

 

Nigdy nie lubiłem grać w przygodowki. Nie wiem czemu, ale te gry zawsze mnie odpychały. Kiedy jednak zagrałem chwile u kolegi w Syberie, wiedzialem, ze tak szybko mi to nie przejdzie...

Za kilka dni juz stalem z oryginalna Syberia w lapach :)

 

Gra wciagnela mnie niesamowicie, musze powiedziec, ze pierwszy raz od czasu kiedy gralem w Baldur's Gate 2 nie moge sie wrecz oderwac od gry.

 

Inna sprawa ktora mnie cieszy ze na moim leciwym juz sprzecie gra chodzi idealnie ;)

 

Tyle na teraz, ide grac, moze pozniej wypoce cos wiecej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...