Skocz do zawartości
metal

Czy na forum są ludzie słuchający ciężkiej muzy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wiedzieć ile na forum jest osób które słuchają naprawdę ciężkiej muzy! ? ogólnie to metalu [death,thrash,power ... i reszta], hard rock, hard core ... i reszta ciężkiego łomotu! :twisted: ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć ile na forum jest osób które słuchają naprawdę ciężkiej muzy! ?  ogólnie to metalu [death,thrash,power ... i reszta], hard rock, hard core ... i reszta ciężkiego łomotu! :twisted:  ????

Ostatnio męcze Sweet Noise :-) Niesamowita kapela. Na przykład płytka Koniec Wieku, albo Ghetto... ehh :) miodzio. Na razie najmniej podoba mi się Respect, ale jego też mało sluchalem :D No i Czas Ludzi Cienia, nieco inny gatunek z pewnością ale niesamowity klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey jesli PANTERA jest ciezka muza :) to ja slucham PANTERKI i jest to jedna z moich ulubionych kapel

 

ps. 

Sluchales plytek bez anzelmo??

Jasne że PanterA to ciężka muza !!! :twisted: [power metal] i też to jest moja ulubiona kapela ! :twisted: a płytek bez Anselmo nie słyszałem ale ponoć takie sobie :D . A oprócz Pantery słucham także Vadera, Cannibal Corpse, Kittie, Slayer, Slipknot, Down, Superjoint Ritual :D :twisted:

 

a ogólnie to death metal, power, thrash, hard rock, hard core i heavy metal :twisted:

 

aaa... słyszałeś Superjoint Ritual [poboczna kapela Anselmo w której śpiewa [rzyczy :twisted: heh] i gra na wiośle] ? :twisted: nabyłem ich płytę i zaje#$%A hard core_owa jazda !!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

madball, agnostic front, sick of it all - może być?

szczerze mówiąc to nie spotkałem się z tymi kapelami :twisted: [może cos kiedyś obiło mi się o uszy ale nie pamiętam] :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YYYYY metal01 piszesz że hardcore, a nie znasz klasyków tego nurtu?

Agnostic Front ???????

:D człowiek całe życie się uczy i poznaje nowe rzeczy a ja jeszcze nie miałem okazji poznać i usłyszeć tej kapelki i reszty kapel które wymieniłeś :twisted: poszukam jakiś pieśni w internecie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YYYYY metal01 piszesz że hardcore, a nie znasz klasyków tego nurtu?

Agnostic Front ???????

m.in. w taki sposób poznaje się nowe kapele :twisted:

 

a słyszałeś może Superjoint Ritual [pisałem gdzieś tam o niej]

wymiata !!! :twisted: polecam !!! jak chcesz to moge posłać ci jedną pieśń tej kapeli [665kb] ? jak chcesz to napisz na maila lub na forum :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć ile na forum jest osób które słuchają naprawdę ciężkiej muzy! ?  ogólnie to metalu [death,thrash,power ... i reszta], hard rock, hard core ... i reszta ciężkiego łomotu! :twisted:  ????

co to za mocna muza - posluchajcie minimalu np DJ Frankie Bones robi niekiepska ;)

 

ale ja nie o tym (gdybys to pytanie zadal 10 lat temu...) :lol:

 

kiedys sluchalem DeathMetalu, IMHO klasyka to:

- DEATH - plytki LEPROSY, SCREAM BLOODY GORE, HUMAN (sa fajne solowki), INDIVIDUAL THOUGHT PATTERNS

- SEPULTURA - plytki MORBID VISIONS, SCHIZOPHRENIA, BENEATH THE REMAINS, ARAIS, CHAOS A.D. (srednia ale ujdzie) nowszych juz nie sluchalem :)

- OBITUARY - nie pamietam plytek :oops:

- MORGOTH - plytki THE ETERNAL FALL, CURSED

- CANIBAL CORPSE - juz ktos tu wymienial

reszty nie pamietam :oops:

 

BTW jak ktos chce posluchac niezlego kosmosu - DeathMetal po hiszpansku to polecam zespol BRUJERIA i ich plytke MATANDO GUEROS

 

potem sluchalem kapel HardCore'wych:

- BIOHAZARD

- LIFE OF AGONY

- PRO PAIN

- SICK OF IT ALL

- RAGE AGAINST THE MACHINE

- AGNOSTIC FRONT

- SUICIDAL TENDENCIES

- M.O.D.

- D.R.I.

- ...

- no i oczywiscie PANTERA - mam nawet do tej pory 3 kasety (nie smiejcie sie kilka lat temu plytki byly cholernie drogie, a ja nie mialem nawet CD'ka), a dokladnie COWBOYS FROM HELL, VULGAR DISPLAY OF POWER, FAR BEYOND DRIVEN

 

BTW mam nawet do tej pory koszulke PANTERA - VULGAR DISPLAY OF POWER sprowadzana ze stanow 8)

 

dobra nie przynudzam dalej - napisalem ten post bo mi sie przypomnialy STARE DOBRE CZASY kiedy czlowiek wydawal cala kase na plytki (a dokladnie na kasety) a jak trzeba bylo cos wypic to chodzil i "pozyczal" ;) od innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slucha ale bardziej klasyki: black sabbath, deep purple, judas priest, daznig, paradise lost, led zeppelin, helmet, acdc, king diamond, soundgarden, megadeath, slayer, type o negative, tak wiec widzicie ze bardzo roznej "ostrej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wolę troche lżejsze klimaty:RATM,Red hot chili peppers (do By the way),Papa Roach,Metallica (kawałek z JA Rule z Kazzy jest power),System of a down (Toxicity 2 wymiata) POD,Rammstein z polskich:Myslovitz,Awaria,Sweet Noise.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a są :)

Tool, Samael, Slayer,Pain, stary dobry Death itd....

choić i jakiś gotyk też się trafi

pozdro

O tak TOOL jest OK :)

Ostatnio mam plytke LATERALUS od qmpla, naprawde ciekawszka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężka muzyka :) Lubię.

A słyszał ktoś Berzerker? Pasuje całkiem nieźle na jakąś techniawkę, o ile ktoś wytrzyma taki speed automatu perkusyjnego i ryk wokalisty :twisted: 8)

Fajny kawałek: Morbid Angel vs Berzerker- Day of Suffering :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne, ze sa...

 

w zmieniarce w aucie mam (w domu nie ma tolerancji dla tego typu muzyki):

 

- biohazard / urban discipline

- die krupps / oddyssey of thre mind

- pantera / vulgar display of power

- nirvana / nevermind

- mieszanka / iron maiden, danzig, korn, inne

 

oraz (znacznie slabsze) depeche mode, alphaville, omd, sting...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac nie jest z forum tak zle :twisted: Ja gustuje w blacku, ktory wielu ludziom ni pasuje z roznych przyczyn (podobno komercha - moze i tak ale muza swietna) ... Cradle of Filth, Dimmu Borgir,Sirius. Do kociolka ida tez dobry gotyk i nieco trashu ... Tristania,Moonspell i zrywajacy glowe z kaskiem In Flames i nie mozna zapomniec o niesmiertelnej (choc dla mnie sie skonczyla - bo bez Maxa) SEPULTURZE!!! Do tego wiele, wiele innych .. a z polish muzik - Kazik i Kult.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra , przyznam się bez bicia, że czsami, no dobra często - słucham TURBO, szczególnie Kawalerii Szatana, wokal kiepski, ale chłopaki mają "<span style="color:red;">[ciach!]</span>lnięcie w struny"

bardzo lubie "dorosle dzieci" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...